Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasiu Michasiowy kącik super! 🙂 bardzo mi się p[odoba 🙂

Sandra to nawywijała Nadia.. oby się nic nie okazało - buziole dla niej 🙂 a Wy jak tam? pracujecie już nad rodzeństwem ? 🙂

a ja sobie właśnie słucham muzyki i hula-hoop kręcę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie 🙂
Spoznione ale szczere zyczenia urodzinowe dla Grzesia i Kubusia 🙂
Kasiu slicznie wyglada w pokoiku 🙂
Ojoj biedna Nadia 😞
U nas tez tak jest jak zaloze Kacperkowi pampersa to czasami tak w niego napompuje, ze masakra 🙂
Kacperek spi jakos od 11, jeju nie wierze 😜 wstalismy przed 7, ale juz dawno nie spal w ciagu dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzena, dzis wypróbowalismy, ale Grzes chyba jeszcze nie dorósł do tego bo zamiast malowac palcami wyciągał jedynie farbkę ( przekładał palec z pojemniczka do pojemniczka i wymieszał farby 😜 ) a jak mu pokazałam, ze moze po papierze malowac to troche palce powycierał w papier, po czym wziął traktorka i zaczął jeździc po wieżo malowanym 😉
Za to sprawdza się ta mata wodna, Grze lubi malowac po niej pędzlem - ale jest jeden minus, jak maluje pędzlem to automatycznie leci na mate więcj wody i dłużej schnie, ale i tak niezły bajer 🙂

Sandra, to Wasza decyzja o dzidziusiu, ale jak juz byliscie nastawieni na niego to moim zdaniem nie powinniscie odkłaac tej decyzji, bo z biegiem czasu coraz bardziej wygodna sie staniesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja widze tu na forum po suwaczkach, ze są takie mniej więcej różnice wieku 2-3 latka a nawet i mniej. Ja z upływem czasu cieze sie ze akurat teraz Michas sie przytrafił 🙂 Za parę lat chyba zrobiłabym się wygodna i nie chciałoby mi sie rzucac pracy i znów wpaść w wir pieluch, a tak to jeszcze nie rozpoczełam "kariery", rok się jeszcze pomęcze w domu , a potem juz na prawde chce zapomniec o pieluchach, zabrac sie za siebie ( wrócic do wagi 60 kg jak przed Grzesiem ).
Ja pamietam jak moja mama była przerażona bo urodziła brata po 14 latach, na nowo musiała się wdrażac, i juz cierpliwość nie ta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I jak z Nadia? dobrze juz?bidulka 😞
ja w sumie to nie wiem czy bym chciala drugie dziecko narazie...nawet gdybysmy mieli swoje mieszkanie i oboje prace to narazie jedak jeszcze bym chciala sie wstrzymac tak z przynajmniej rok 🙂
Kasia kącik śliczny 😁
Wiecie co Michalowi znowu przelozyli wyjazd teraz to chyba we wrzesniu pojedzie dopiero, bo sezon ogorkowy jest i narazie brakuje miejsc w domkach... :/ jedzie do Wroclawia do tej agencji w piatek podpisac umowe i bedzioe czekal na telefon kiedy wyjazd...
a Oliwier to normalnie zaczął mi pluć!!! stoi sobie i nagle zaczyna pluć!! w żłobie podpatrzyl chyba bo skad by wiedzial ze tak sie robi?? ehh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Własnie mialam się Ciebie pytac Gosia jak tam z wyjazdem MIchała. A on zrezygnował już z tej pracy na miejscu? czy póki co pracuje dalej?
Oli pluje? o jaaa, musi to smiesznie wyglądać 😉

w piątek ide do fryzjera 🤪 🤪 troche pocieniowac włosy i zmienic ksztat fryzury bo zarosłam 🙂 bo we wrzesnbiu to nie bedzie jak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu jak się czujesz?
Jak już może doczytałaś urodziłam 🤪 🤪 🤪
Julia przyszła na świat 27 lipca (hehe w swoje imieniny). Jest śliczna. Ważyła 3100g i 54cm. Teraz się organizujemy w domu 🙂

Pozdrawiam wszystkie mamusie 🙂
Buziaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Kasiu jak się czujesz?
Jak już może doczytałaś urodziłam 🤪 🤪 🤪
Julia przyszła na świat 27 lipca (hehe w swoje imieniny). Jest śliczna. Ważyła 3100g i 54cm. Teraz się organizujemy w domu 🙂

Pozdrawiam wszystkie mamusie 🙂
Buziaki.


Gratuluję Marta! ja juz wczesniej wiedziałam że urodziłaś bo zaglądnęłam na sierpniówki. Chciałam Cię tam złapac osobiscie ale się mijałyśmy 🙂
a córci masz śliczną! Powiedz jak Maja zareagowała na to, ze pojechałas na pare dni o szpitala? mocno tęskniła?

a czuje się ok, znacznie lepiej znoszę tą ciąże niz z Grzeskiem. nie mam spuchnitych nóg ( moze dlatego ze lata praktycznie nie ma )

ps. własnie Grzesiek nasikał mi na mate wodną 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie 🙂
moje dziecko spi, tak wiec chwila odpoczynku.
Dziewczyny moj Kacper jakis dziwny okres przechodzi, piszczy, krzyczy, jak placze to wrecz drze sie, jak nie jest po jego mysli, no mowie wam masakra jakas 😞 czy wasze dzieciaczki tez tak robia??
wczoraj np jak jedlismy kolacje to mial bulke, a na niej szynke, zjadl szynke i chcial jeszcze, a ja mowie, ze teraz musisz zjesc buleczke, szynki juz nie dostaniesz, no to wpadl w taka histerie, ze masakra. Ja nie wiem co mam robic w takiej sytuacji, pomozcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzena, Grzesiek też mi histeryzuje, czasami nie wiem co mam robić Jednego dnia jest kochany, a drugiego dnia istny diabełek. Jak mały mnie sie nie słucha to staram sie mu tłumaczyc ze nie wolno itp. Czasami robie tak, ze pokazuje mu ze jest mi prtzykro ze tak robi, "płacze" to po chwili idzi do mnie i sie przytula 😉

Z tą bułką to ja bym go nie zmuszała, Grzesiek wielokrotnie zjada mi wszystko z kanapki a chleba nie rusza. Jak będzie głodny to sam weźmie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Kasiu jak się czujesz?
Jak już może doczytałaś urodziłam 🤪 🤪 🤪
Julia przyszła na świat 27 lipca (hehe w swoje imieniny). Jest śliczna. Ważyła 3100g i 54cm. Teraz się organizujemy w domu 🙂

Pozdrawiam wszystkie mamusie 🙂
Buziaki.


Gratuluję Marta! ja juz wczesniej wiedziałam że urodziłaś bo zaglądnęłam na sierpniówki. Chciałam Cię tam złapac osobiscie ale się mijałyśmy 🙂
a córci masz śliczną! Powiedz jak Maja zareagowała na to, ze pojechałas na pare dni o szpitala? mocno tęskniła?

Maja tęskniła, ale ona jakoś chyba po swojemu to pojmowała. Mąż jej tłumaczył że Julia wyszła z brzuszka, i że niedługo jedzie po nas 🙂
Z zazdrością też nie było problemu. Już wcześniej kupiliśmy dziewczynkom prezenty od Julki, coś co lubią. I jak przyjechaliśmy ze szpitala Julkę miał na rękach mąż, ja prezenty. Nie wiem czy to zadziałało czy nie, ale Majka zachwycona. Mówi że dzidziuś jest jej. Dotyka delikatnie paluszkiem, cieszy się, całuje. Chce pomagać, przynosi pampersy, jak przewijam Julkę przynosi mi wszystkie kremy jakie mamy żebym pupę posmarowała 🙂 A kiedy płacze, mówi mi że dzidzia mniam mniam 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta, a wiesz ze to dobry pomysł z tym prezentem? moze jak bede wracała ze szpitala to też dam Grzesiowi drobnostkę od Michałka 🙂

Marzena, a jak dzis z kolacją ? tez bunt? 🙂

u nas chyba lekcja siusiania do nocnika idzie w dobrym kierunku, czasami zdarzy mu sie popuścić, ale więszkośc razy idzie i saida na nocnik, a największą farjd ma gy wylewa siuśki do wc i spuszcza wode 🙂 tylko mam jeden problem 😞 mianowicie gdy Grze ma na sobie majteczki nie potrafi ich ściągnąć i sika przez nie, podobnie jak ma spodenki ;/ dzis odziwo pokazał ze chce siku jak miał założone gacie + spodnie, ale zwykle w tej sytuacji nie pokazuje. Moze mysli ze ma pieluche? mówie mu ze nie ma, ze będzie nogawka mokra..
pokazywałam mu wiele razy jak się ściąga majtki, ale póki co nie załapał jeszcze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia dzisiaj juz spokojnie bylo, cale szczescie 🙂
no to fajnie, ze Grzes juz tez zmierza w dobrym kierunku z sikaniem do nocnika 🙂 oby tak dalej, a z tym sciaganiem majteczek i spodenek tez wkoncu zalapie, swoje musi wysikac w majtochy 😜
Marta bardzo fajny pomysl z tymi prezentami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...