Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kasia jak juz Grzes zacznie kazde siki robic w nocniczku to i sam wtedy zacznie sobie sciagac majteczki, Oli majtki sciaga ale jak ma juz tez spodnie to siada w spodniach na nocnik 🙂 musze go wtedy szybko rozebrac,mowie zeby jeszcze nie robil siku hehe i jak juz jest bez spodni to wtedy ladnie robi w nocnik 🙂
A z tym prezentem od dzidziusia to naprawde super pomysl 😁
Marzena na bilansie mierza, waza dziecko, bada je stetoskopem, sprawdza uzebienie, bada brzuszek, patrzy jak chodzi rozebrany, siusiaka sprawdza 😉 no dala nam tez skontrolowac mocz i krew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasia jak juz Grzes zacznie kazde siki robic w nocniczku to i sam wtedy zacznie sobie sciagac majteczki, Oli majtki sciaga ale jak ma juz tez spodnie to siada w spodniach na nocnik 🙂 musze go wtedy szybko rozebrac,mowie zeby jeszcze nie robil siku hehe i jak juz jest bez spodni to wtedy ladnie robi w nocnik 🙂
A z tym prezentem od dzidziusia to naprawde super pomysl 😁
Marzena na bilansie mierza, waza dziecko, bada je stetoskopem, sprawdza uzebienie, bada brzuszek, patrzy jak chodzi rozebrany, siusiaka sprawdza 😉 no dala nam tez skontrolowac mocz i krew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia jak juz Grzes zacznie kazde siki robic w nocniczku to i sam wtedy zacznie sobie sciagac majteczki, Oli majtki sciaga ale jak ma juz tez spodnie to siada w spodniach na nocnik 🙂 musze go wtedy szybko rozebrac,mowie zeby jeszcze nie robil siku hehe i jak juz jest bez spodni to wtedy ladnie robi w nocnik 🙂
A z tym prezentem od dzidziusia to naprawde super pomysl 😁
Marzena na bilansie mierza, waza dziecko, bada je stetoskopem, sprawdza uzebienie, bada brzuszek, patrzy jak chodzi rozebrany, siusiaka sprawdza 😉 no dala nam tez skontrolowac mocz i krew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oł.. dobrze, że wlazłam na forum bo zapomniałabym o bilansie... muszę z Kubem się w końcu wybrać..

byłam z małym u lekarza bo mi kaszle i kaszle.. i wiecie co się okazało? że osłuchowo czysty, gardło też.. no więc skąd kaszel? otóż z nadmiaru śliny.. bo wg Pani dr mały ma prawo być rozdrażniony (jest...) bo mu cała dolna szczęka się pcha na raz.. ma przsinione jedynki dolne więc ja nawet nie zwróciłam uwagi.. a tu niespodzianka.. idzie wszystko...

Masakra.. słońce świeci a wiatr żywcem jak zimowy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie byłam jeszcze na bilansie dwulatka i chyba nie bede ;/ jak teściowa przy szczepieniu nie wazy go i nie mierzy ( a sa rubryki do tegow książeczce) to tymbardziej nie będzie sie jej chciało zrobić bilansu dwulatka, ale byc moz będe w przyzłym tygodniu w przychodni u niej na szczepieniu to poprosze by go "dokładnie obejrzała"

mam patent na Grzeska. Mówie mu: jak zrobisz siku do nocnika to włączę Ci straż pożarną ( zis chodzi w gaciach i spodnaich bo zimno strasznie u nas! ) . No to on siada, robi, a ja mu w nagrodę włączam zabawkę 😉 juz tak 2 razy zrobiłam i 2 razy poskutkowało. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kubuś ma wadę wymowy niestety.. Nie mówi i nie będzie mówił "r" jeśli tego nie wyćwiczy. Mówi dokładnie tak jak kiedyś mówiłam ja więc mam 100 % pewności, że coś jest na rzeczy...
Chcę mu oszczędzić wyśmiewania w szkole, itd, itd.. no więc zabierzemy się za poprawną wymowę najwcześniej jak się da 🙂 udało się bo ktoś zrezygnował z wizyty i idziemy już 5 wrzesnia 🤪 a normalnie to minimum pół roku trzeba czekać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaaaa, no to wazne zeby sie wczesnie zabrac i na pewno bedzie dobrze 🙂

Kurde nie wierze, wrocilismy tutaj i Nadia oczywiscie smatki, ja zapchane uszy i nos. Dzieci w zlobie porpzeziebiane i personel tez.

My jutro nad morze jedziemy, co prawda tylko do poniedzialku ale zawsze 🙂

Kolezanka miala miec blizniaki i wczoraj po wizycie sie okazalo,m ze jeden plod obumarl....heh...co chwile jakies nieciekawe rzeczy sie dzieja...
a dzis jednej z naszych poloznych urodzil sie wnuczek z rybia luska.. 😞 Spojrzcie sobie w necie, co to za schorzenie, bo nie chce tutaj wklejac takich zdjec 😞
Kasiu TY nie probuj nawet szukac!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

ja dzis robiłam badania - krew i mocz - wyniki we wtorek..
potem wpadłam o ciuchlandu i kupiłam sobie spodnie takie na gumce, idealne teraz do brzuszka, do tego koszule i takie czarne wdzianko i dałam 9 zł
poza tym,wyrosłam z jednych spodni ciążowych, tzn nie wciskam sie na linii bioder i pod brzuchem bardzo cisneły wiec dałam sobei z nimi spokój..
no a potem poszłam do fryjera, wyprowadziłam sobie grzywke na skos, podciełam tył i porządek na głowie przed porodem zrobiony. potem po porodzie nie będzie czasu na fryzjera

Sandra - wiem jak ta łuska wygląga - nie bee szukała bo sobie coś wkrece..
współczuje maluszkowi..

a co do logopedy Gosia2 - dobrze ze teraz idziecie- im szybciej tym lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nawet nie sprawdzam co to ☺️ boję się, nie lubię takich rzeczy... 😞
współczuje koleżance.. Ale wiesz co bardziej współczuję dzieciątku.. sama wiem jak to jest mieć brata bliźniaka.. szkoda, że maleństwu taka szansa została jakby odebrana...

Kasia znaczy idealnie wydane 9 zł 😁 wklej foto po fryzjerze 😁

A no i Sandra jeszcze 🙂 udanego pobytu nad morzem! zazdroszczę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie 🙂
Sandra no to zycze pieknej pogody nad morzem, obyscie ja mieli 😉
Kurcze ja ostatnio normalnie tak szybko chodze spac, ze szok, wczoraj jak Kacper zasypial, to ja tez zasnelam o 20.30 🤪 hehe i spalismy do rana 🙂
Kasia no to masz jakis sposob na Grzesia z ta straza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadia tak jak ladnie wolalal to teraz ma gdzies i sika w gacie, wiec lazi w pieluchach...
Zazdroszccze my nie mamy tak dobrze 🙂 Jak sie ostatnio polozylam o 21 to nadia pol nocy wyla, bo cos jej nie pasowalo... a wczoraj jak poszlam spac o 2 to spala cala noc u siebie,..zlosliwosc!!!

Hwh, od kilku dni ciezko mysle i nie wiem co zrobic dalej ze swoim zycem 😁 Same ciezkie decyzje

Jejku jak ten czas leci, spojrzalam na suwaczek i mlda za 20 dni 2 latka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
Biedne malenstwo z ta rybia luska.. 😞
Ja wczoraj pierwszy raz dalam mlodego do zlobkavw majteczkach bez pampersa i pieknie wolal siku i nawet kupke zrobil 🙂 u nas juz pampersy ida w odstawke 😁
Kasia pochwal sie fryzurka 😉
Kuba to zdolniacha szybko wycwiczy poprawna wymowe "r" 😉
Dzisiaj ostatni dzien w pracy i wolne az do czwartku 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

u nas kryzys z wołaniem siku 😞 wczoraj prawie zawsze popuszczał w majty, do tego dostał rozwolnienia i już było po chodzeniu w gaciach w domu.. dzis tez mi nie wołał 😞 przeciez juz tak ładnie pokazywał a tu dupa blada...

Gosia poprosze M zeby zrobił fotke, od razu z brzuszkiem, ale najpierw musze sie jakos doprowadzic do porządku bo nie podobam sie sobie ostatnio 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co tam u Was? 🙂

u nas jakos leci, Grześ z nocnikiem jako tako - raz zrobi a raz po nogach..
a dzis byłam mega zdziwiona bo Grzesiek przespał mi praktycznie całą noc - poraz pierwszy w życiu! spał od 22 do 5 bez przerwy, az wchodziłam do niego i patrzałam czy oddycha 😲 widocznie zmęczony był 🙂 za to ja 11 razy chodziłam siku bo Michał urządził sobie zabawy na pęcherzu ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej:
ja wczoraj nie mialam nawet kiedy zajrzec na komputerek bo praktycznie caly dzien spedzilismy poza domem 😁 taka piekna pogoda byla 🙂 a dzisiaj za to leje:/
Kasia to dobrze niech Grzes juz tak spi zawsze bo niedlugo dojdzie wstawanie do malenstwa 🙂 🙂
Moj OLi to przesypia cale noce odkad przestalam go karmic cycem czyli juz troszke ponad rok 😁
zostalo mi pol paczki pampersow jeszcze, schowane czekaja sobie na kolejnego bobaska 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie 🙂
u nas z sikaniem tez coraz lepiej 🙂 juz od bardzo dawna nie popuscil w majtochy, przetrzzymuje juz 🙂
Kasia to Grzes nie przesypial calych nocek?? a ja myslalam, ze on spi juz tak, u nas Kacper zaczal przesypiac tez cale nocki po tym jak go odstawilam od piersi, takze super 🙂
no brzuszek piekny 🙂 super, ze kg poszly tylko w niego 🙂
u nas dzisiaj ladna pogoda, ale trzeba przyznac, ze nieciekawe lato mamy tego roku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...