Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
najwyrażniej masz Ziołka bardzo uparte nerki, a tak na poważnie wiesz podobno w ciąży wszytko sie zmienia, nasze organizmy są słabsze bo dzidzie ściągają to co najlepsze. Ja nigdy nie miałam anemi a od 4 miesięcy biore żelazo, bo jak mi lekarz odstawił to znowu mi spadły czerwone, wiec powiedział że już tak do końca bedzie bo niunia ściąga co najlepsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniunia co racja to racja. tylko wiecie jak to jest. Bierze się leki które i tak nie działają to pierwsze pytanie po co brac te leki. No ale już trudno trezba to trzeba. Słucham co tam lekarz gada więc chyba wie co robi.

No nic jeszcze 4 tygodnie więc jakoś przepękam.

A co do humoru to nie mam takich skoków jak Wy. Raczej lekko jeśli chodzi o hormony to przechodze przez ciąże choć może tak mi się wydaje hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GUSKA - POWODZENIA! OBY WSIO BYŁO DOBRZE 🙂 A Z WAMI SIĘ JUŻ TEŻ ŻEGNAM NA DZISIAJ KOBITKI 🙂 SPOKOJNEJ NOCKI 🙂 PA 🙂


P.S. JA NIBY MAM TERMIN NA 21-GO LIPCA- ALE TO OD MOJEJ KRUSZYNKI WSZYSTKO ZALEŻY 🙂 PRZECIEŻ NÓG NIE SKRZYŻUJĘ JAKBY CO I NIE BĘDĘ DO 21-GO CZEKAŁA ;D BUZIAKI 🙂PA!





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Raz miałam taka noc że co chwilę ale tak silne skurcze że potem przez tydzien bolały mnie łydki jakbym nie wiem ile na siłowni siedziała okropność. Ale teraz jakoś mniej jak biorę ten magnez. Przynajmniej jak zaczyna łapać to mogę to zahamować i jakoś opanowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...