Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kochane pewnie admin pousuwał żeby coś rozszerzyć.. szkoda że nie ma tamtego



ZOSTAJEMY TUTAJ LIPCÓWECZKI 2009



ja też już mam skurcze !! jeśli to jest to delikatny ból jak przy okresie ... heh no nie wiem. tak trzyma mnie z minutę i zdarzają się dwa razy na dzień, lekarza się zapytam, 29 mam wizyte dopiero

łóżeczko już skręcone torba zaczyna się kończyć pakować, i czekamy, już bym chciała być po
byłam dziś w szpitalu popytać, widziałam takie małe kochane niemowlaczki a mój M RAAANY JAKIE TO JEST MALUTKIE przestraszył sie że to takie malutkie, że jak on weźmie ją na ręce

zaraz kąpiel i łóżko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj widze , ze Wam tez admin usunal forum :/ Alez sie wkurzylam z tego powodu. Jeszcze spoko jak usowal te fora , ktore sa juz przeszle , znaczy wszystkie juz sa mamusiami , ale lipiec jeszcze przeciez nie nadszedl , a on juz Wam kasuje :/ Tez ma facet tupet - no ale coz to tylko facet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie, wpadłam tylko sie przywitać, moja mała wczoraj słuchajcie tak szalała i tak parła że myślałam, że wzieła do siebie to że jej cały czas powtarzałam że jeszcze nie bo musze jechać na egz 🙂, ale uspokoiła sie 😁.Wilsonka super że założyłaś nowy, choć dalszy stary wątek. Super że część dziewczyn odnalazło nas i mam nadizeje że wszytskie sie odnajdą. Dobra uciekam męża budzić, pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Ja też tylko wpadłam się przywitać.Szkoda że nie ma starych stron bo nie wiem co pisałyście przez 2 ostatnie dni.
I faktycznie lepiej by było gdyby pousuwał nieczytane wątki albo bardzo stare no ale trudno. Dobrze że się odnajdujemy. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂ja tez Was znalazłam:PAnia13...nic takiego sie nie czuje przy obniżaniu brzucha...hehe ja czułam jak by mi miała dzidzia zaraz wylecieć:P i zobaczyłam swój brzuch dopiero od połowy!!ale to tylko w tej ciazy tak sie obserwuje 🙂w poprzednich duzo mniej widziałam 🙂Magdey to chyba te skurcze...ale chyba masz je bardzo lekkie?ja wczoraj podkusilam sie na męża 🙂ale nic to chyba nie dało bo dalej jestem w domu i na dodatek żadnych skurczy nie ma 🙂....no cóż poczekam do 23ciego na to Ktg i moze sie dziac co chce!! 🙂w sumie to dzien ojca to fajnie by było taką niespodzianke zrobic....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo 🙂
no właśnie nie boli mnie bardzo 🙂 a brzuch sama nie wiem czy sie obniżył, ale chyba nie ... jeju ile jeszcze ..

cały czas mi sie psuje net :/ wrrr

Milcia jaki szpital wybrałaś??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki... ja też znalazłam 🙂

byłam u mamusi i szczęśliwie wróciłam w "jednym kawałeczku" ciągle.
ale powiem Wam że ten dzidziuś co to się urodził w domu jest śliczny i wogóle taki fajniutki... bawiłam się z nim wczoraj i dziś i o dziwo co mój M w życiu nie chciał nawet dotknąć takiego maleństwa to nosił go na rękach i gadał do niego i wogóle z wielkim przejęciem słuchał rad mojej mamy jak takie dziecko trzymać przekręcać i wogóle..
więc doszłam do wniosku że dobry tatuś z niego będzie! :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez tak mysle Ania 🙂 że sobie poradzi 🙂

jutro na badania jade, tak mi się nie chce :/ do dupy z ta pogada:/

nie ma znów chyba nikogo więc ide wsiąść kąpiel i do łóżka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie! Ja dziś się wybieram do kliniki do Bielska Eskulap, mam teraz dylemat gdzie rodzić, czy Szpital Tychy, czy ta Klinika w Bielsku. Pojadę pooglądać popytać i zdecyduję.Od wczoraj pobolewa mnie brzusiu i mam lekkie skurcze, na dodatek coś mi cieknie brunatno krwistego i zaczełam się martwić.Wszystko w domu przygotowane pod maluszka może się rdzić, ale mam straaasznego stracha, nie że będzie bolało i samego porodu się nie boję, ale tego żeby z dzidzią było wszystko w porządku. Tez tak macie jak ja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam, ja właśnie zjadłam śniadanko. wstałam o 6 męza do pracy wytransportować i nie chciało mi sie wcale spać, włączyłam tv i nic nie było i usnęłam 😁, wstałam o 9 🙂. A zaraz bede uciekać bo chyba trzeba sie ogranąć i mieszkanko też. Pogode mam fatalną, nie wiem czy wystawie dziś nos na dwór, pewnie bede musiała po pieczywo, bu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...