Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej kobitki, ja dzis po badaniach. Odebrałam posiew z pochwy i jest czystko, więc mogę bez obaw rodzić naturalnie i małej nie zarażę jakimś grzybem czy też bakteriami 🙂

Za tydzień będę szczęśliwa bo zaczne 38 tydzień i moja mała będzie już traktowana jak dziecko urodzone o czasie 🙂 Ale myślę że wytrzyma 🙂

Dziś poprasuje pościel dla malutkiej. A w środę odbieram klucze do Naszego cudownego mieszkanka 🙂 Już się doczekać nie mogę kiedy tam zamieszkam 🙂 Od razu uprzedzam, że około 30 czerwca mogę przestać bywać na brzuszku do czasu podłączenia internetu na nowym miekszkaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wilsonka no to fajnie zaczął Ci się dzisiejszy dzień - od dobrych wiadomości 🙂 A tego mieszkanka to wam tak zazdroszczę że hej!!
Guska ja ciągle się obawiam, że coś może być nie tak... Czasem nawet takie głupie sny mam 😞 Chciałabym, żeby mój maluszek już wyszedł i mi powiedział - ej mamcia, po co tyle stresu, przecież ze mną wszystko ok 🙂
Justiks moja mała to chyba całkiem się rozmyśliła 🙂 I nawet niczym nie da się jej pobudzić:P Więc stwierdziłam, że jak będzie chciała to sama wyjdzie 🙂 A zostało mi do terminu 10 dni!! Myślę sobie czasem że tylko, a za chwilkę, że AŻ!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jutro mam wizytę u gin, to zobaczę czy coś się tam nie dzieje. Chociaż różnie to z tym bywa. Moja kuzynka była w środę u gina i w piątek tez i powiedział jej że nic się do porodu nie szykuje a w sobotę rano jej wody odeszły i urodziła więc różnie to z tym bywa hehhe:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No blisko blisko i czekam praktycznie kiedy zacznie się coś dziać - z tym że mam nadzieję, że tym razem Kruszka nas w konia nie zrobi:P Ja też mam jutro wizytę na 17 u gin, a z tego co pamiętam, jeszcze jedna miała właśnie na jutro 🙂 Więc opowiadania będzie sporo:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co ostatnio było tak duszno i tak mi już ciężko chodzić że nie wiem jak ja mam jeszcze cały miesiąc wytrzymać. Prawie na spacery już nie chodzę bo nie daję rady.Też wam tak ciężko jest? Brakuje oddechu ręce jakieś ciężkie nogi tak samo a brzuch ciągnie do dołu że szok. No i te pachwiny ledwo krok można zrobic taki ból. No alecóż uroki ciąży hehe 🙂Dobrze że nie ma takich upałów bo bym chyba nie dała rady. A tu jeszcze resztę wyprawki trezba kupić hehe. Torba dalej niespakowana 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo 🙂 ja tez czekam i czekam i nic :P jak do 8 sie nic nie wydarzy to mój M bedzie bardzo potrzebny 😁

jak tam kochane samopoczucie ??
dziś pojechałam na badania, wsiadłam w autobus i na następnym przystanku musiałam wysiąść i wrócić do domu bo zapomniałam skierowania 😁 i już mi się nie chciało jechać ... jutro rano pojade :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziolka napisał:
Wiecie co ostatnio było tak duszno i tak mi już ciężko chodzić że nie wiem jak ja mam jeszcze cały miesiąc wytrzymać. Prawie na spacery już nie chodzę bo nie daję rady.Też wam tak ciężko jest? Brakuje oddechu ręce jakieś ciężkie nogi tak samo a brzuch ciągnie do dołu że szok. No i te pachwiny ledwo krok można zrobic taki ból. No alecóż uroki ciąży hehe 🙂Dobrze że nie ma takich upałów bo bym chyba nie dała rady. A tu jeszcze resztę wyprawki trezba kupić hehe. Torba dalej niespakowana 😁


mam to samo ☺️ ale na szczescie spakowana jestem i wyprawka cała gotowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ziolka co prawda to prawda - mi już też jest niasamowicie ciężko. Wczoraj to się śmiali ze mnie, że brzuch między kolanami już noszę 🙂 no i że minimum bliźniaki:P
Na spacery chodzę dalej, ale z coraz większymi problemami, pachwiny też mnie bolą bardzo no i nacisk taki na krocze czasem, że masakra!! Na szczęście wyprawkę mam już za sobą. Został mi tylko spirytus do pępuszka do kupienia i tyle 🙂 Ale aptekę mam zaraz obok 🙂 Torba już też spakowana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe dobre z tym skierowaniem, ale powiem szczerze że też by mi się nie chciało 😁
Na szczęście mieszkam przy samym szpitalu i nie muszę jeździć na badania daleko hehe.

No u mnie jakoś stanęło z tą wyprawką. Miałam się spakować na poczatku czerwca ale jakos się nie złożyło. Pewnie dlatego że jeszcze tyle czasu. Żebym tylko nie była zaskoczona. No ale w końcu się zbiorę. Tylko te pieluchy musze kupić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...