Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Darusia nareszcie masz spokoj 😉 no ja sie ciesze ze nie mam tutaj zadnych takich nalotow bo ja tez lubie spokoj i nie lubie jak ktos mi sie wtraca w to co robie jem itd.
Tesciowa tak lubi bardzo jak u niej jestesmy to mialam trzesionke pod koniec bo o wszystko miala jakies ale lacznie z tym dlaczego akurat do tego sklepu i czemu takie jedzenie 🤢
Laseczki ja uciekam bo wlasnie Mariusz oswiadczyl ze idzie chwilke pocwiczyc sobie i po kapaniu uciekamy do kina 🙂 wiec ja tez uciekam do lazienki bo wygladam jakbym sie pod 230v podlaczyla a do tego nadal leze w lozku :p
Zajrze wieczorkiem 🙂
p.s. CandyMonka po kinie robie to co Ty mialas na obiad :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
siemka kochane dawno mnie ni było 🙂
ale od piatku mielismy gosci moja szwagierka z mezem i 2 letnia coreczka wrrrrr na szczescie juz pojechali i jest spokoj ...jakos jak nie byłam w ciazy to wszystko to na lajcie przyjmowałam ale teraz.... potrzebuje jakos spokoju i mimo ze byli niecałe 3 dni to czuje sie wykonczona! no i stare jej gadki to mozesz a tego nie potem przyczepili sie ze nie takie imie chcemy dac naszej małej aaa szkoda gadac! przez 3 miesiace spokoj chce przyjechac jeszcze jak urodze ale raczej sie nie zgodze bo bede miała juz moja siostre na głowie !! juz czuje to zmeczenie! 😠
WŁASNIE ZJADŁAM OBIADEK GOŁĄBECZKI I BYŁ PYSZNIUTKI TERAZ IDZIEMY Z MOIM KOCHANIE POLEZAKOWAĆ TROSZKE...
CandyMonika nie byłam jeszcze na tym filmie ale wybioeram sie na niego 13 listopada bo od 11 chyba jest w kinach dopiero. "2012" film o koncu swiata troszke sie boje ale damy rade, tak w ogole to ja wierze w te wszystkie głupie przepowiednie o koncu swiata w 2012 i boje sie ze mi padnie to na banie... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no Darusia skads to znam bo moja tesciowa tez sie o wszystko czepia na szczescie nie mieszkam z nia tylko sami. ale ostatnio tez mi imie chciała weprzec w oczy bo jej sie Filip nie podoba no wiec jej powiedziałam ze to Moje dziecko a nie jej. heheh obraziła sie :P

no nic też musze isc zrobic sobie cos do am am bo niestety moj o nas nie pamieta !!!! obraza dziś na cały dzien 😞

Zajrzę pozniej Brzuchatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek no to smacznego 🙂

Darusia nie dziwię się Tobie, że jesteś zmęczona ja tez nie lubię za bardzo takich wizyt.

ja też uciekam bo plecy mi odpadają, od 11 przed kompem auć 🙂
Do napisanka 😘
😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja myslałam ze wyjde z siebie !! az mi sie płakac chciało ale 3 głebokie wdechy i sie opanowałam, tylko grzecznie zwrociłam uwage ze to nasza decyzja i beda mogli sobie wymyslic po swojemu imie dla swojego drugiego dziecka...
ona miałabyc chrzestna naszej małej tak planowalismy p cichu ale załapała takiego minusa ze skresliłam ja z listy:P castingu nie przeszła hehe ja ide poleżeć;p papa 🙂:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mamusie jak czytam co piszecie o waszych facetach, że na początku związku takie żeczy wyprawiają to co oni będą robili później , kopnąć takiego w d..ę i spokój napewno sobie poradzicie same, a nie męczyć sie z takim ochlapusem, a wózki nowe to można kupić jak się ma pieniądze, można kupić używane w idealnym stanie za 1/3 ceny też by mi było szkoda na nowy bo nie przelewa mi się a za resztę mogę coś innego kupić dla maleństwa
możecie sie na mnie gniewać albo nie ale takie mam zdanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie,

Ja dzis bylam w poszukiwaniu kurtki i butów w Galerii, i wiecie co nic nie znalazłam !!! wszystko było za małe, albo brak rozmiaru 😞 tydzien temu widzialam tani płaszczyk i byl rozmiar ale dzis juz nie bylo 😞 mam pecha.
Dziewczyny w czym Wy kochane chodzicie ??? bo juz przeciez jest zimno .

Ale za to kupilam małej piękny kocyk w SMYKU ,jest mieciutki i bosski 🙂 i okrycie kąpielowe z kapturkiem księżycem i kaczuszką 🙂 Wrzuce Wam zaraz foteczki.

Jak tam u Was mineła niedziela ?? [img size=296]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC01814_kocyk.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocyk to ten z żyrafką zieloniutko-rózowy jest spory , tylko go złożyłam do zdjecia, a okrycie kąpielowe około 55 zł, ale kupiliśmy w Smyku tam pewnie narzucają sowje ceny, na allegro mozna znalezc taniej, z tym ze wybralismy takie najbardziej mieciutkie, bo były tez po 29,99 ale troszke bardziej szorstkie 😞 a nasza malutka musi miec przeciez mieciutkie 🙂

My wuzek i łózeczko i reszte wiekszych rzeczy kupimy w grudniu, bo teraz zamóilismy 2 szafy wnekowe wiec poszlo prawie 7 tysiecy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwiokej no wyszlam troche do ludzi, wiec humorek lepszy, szkoda tylkon ze nic nie udało sie dla mnie kupic, ale mój M.obiecał ze pojedziemy za tydzien znowu na krótko czegos poszukac, bo nie chce sie forsowac, a jak nic nie znajdziemy to obiecał ze pojedziemy do sklepi ciazowego i dołozy mi kaske na jakis płaszczyk dla grubaska :P::P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi nie znajdziesz żadnego płaszczyka dla ciężarnych bo ja kiedyś byłam w sklepie dla cięzarnych i uczciwa ekspedientka powiedziała mi że nie szyje się kurtek dla ciężarnuch bo to nie opłacalne i drogie strasznie by byłu jedynie dostaniesz coś w dużych rozmiarach , ja kupiłam dwa płaszczyki w Auchan'ie jeden płaszczyk "XL" a drugi taki futerkowy szyty z klosza doczytałam niedawno to rozmiar"M" jeden płaszczyk taki z polaru i kożuszek od środka kosztował śmieszne pieniądze bo 60zł. a ten futerkowy to 130zł. a w sklepach dla ciężarnych nie warto kupować bo się przepłaca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No własnie ja ten plaszczyk w Auchan znalazłam, ale nie bylo rozmiaru, kosztował 129 zł i był jeszcze rabat 15 % ,poczekam moze cos znowu sprowadzą 🙂

Uciekam Iwiokej bo sie taniec z gwiazdami zaczyna , musze poogladac co nowgo dzis pokażą 🙂 dzieki za rady i milego wieczorku , do juterka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski
ale zakrecony weekend a to w sobote rocznica slubu teściów i szwagierki urodziny a dzisiaj wizyta u kolezanki której od roku nie widziałam normalnie jestem zmeczona 🥴

co do kurteczki to ja mam płaszczyk taki rozkloszonowany zadna zimowa kurtka nie pasuje na moje brzuszysko :P wiec kupiłam taki bez ocieplenia i dodatkowo zakładam gruby sweter i jest mi cieplutko
mama miała mi uszyc podpinkę ale w koncu nie ma co zawracac głowy założy sie wiecej swtetrów i jest ok

a tak wogóle dzisiaj mam równo 3 miesiace DO PORODU !!!!:laugh: jejciu jak ten czas leci:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie wlasnie wrocilismy z kina 🙂 film byl lipny niestety ale co tam :P czekam na Twilight2 czyli Moonlight nie moge sie doczekac 🙂 20stego jest premiera 🙂
ech nie zrobie juz truskawek z makaronem bo w sklepie juz truskawek nie bylo 😞 za pozno 😞 pojade jutro rano to beda swieze 🙂
mrozonych nie chcialam :P
Iwiokej ja nie mam zamiaru rzucac faceta za to ze sobie piwko w weekend wypije hehe 😉 kazdy ma złe dni a co do tego ze na poczatku tak a pozniej gorzej hmmm u mnie im dalej tym lepiej zauwazylam 🙂
Moi rodzice to samo 27lat malzenstwem sa i normalnie zazdroszcze im takiego szczescia :P a Mama mowi ze zawsze kolorowo nie bylo 😉 ech kazdy ma zle dni 🙂 Klaudia bedzie dobrze zobaczysz 🙂
Kikos jeszcze 3miesiace no no no 😁 fajnie fajnie 😁
mi za 3dni 15tyg haha kazda okazja jest dobra do swietowania 😉
ja juz tak bardzo sie doczekac nie moge a teraz jak patrze na wozik i lozeczko to juz wogole:P
Dodi co do kurtek ciazowych to tutaj w sklepie z odzieza dla ciezarnych sa ale maja takie ceny ze szok 😞 zreszta jak dla mnie to lepiej kupic rozkloszowany plaszczyk i tyle :P
Ja mam kurtke ale moja siorka w ciazy przechodzila cala zime w swoim plaszczu tyle ze miala odpiety i do tego mega gruby szal albo jakies ponczo welniane 🙂 daje rade 🙂
Uciekam juz bo kupilam sobie winogronko wiec bede szamac 🙂
Do spisanka Mamusie i zycze Wam i Brzusiom spokojnej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze zasada ostatni beda pierwszymi hahaha :P
Dzien Dobry Mamusie ja juz od 7dmej buszuje :P
jade przed 10ta zawiezc probke moczu bo w czwartek zapomnialam i rano zrobilam siusiu i w piatek to samo :P wiec wczoraj nakleilam kartki w obu wc z napisem "siusiu" nie dalo sie tego nie zauwazyc 😉 nareszcie wyjde z domciu bo
wczoraj doslownie z auta do kina i tyle w temacie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no hej Mamuski 🙂
ja juz po sniadanku i po wyjsciu z psem 🙂 Czasami jak ładna pogoda to ąz chce się wyjsc no ale dziś pada i tak nie bardzo chcialo mi sie wstać 😞 A co do płaszczykow to ja jezscze wchodze w swoj 😁 jesedn mam krotki wiec nie zapinam na wszystkie guziki a drugi mam dlugi i zapinam suwaczek i jest jeszzce miejsce 🙂 Szczesciara ze mnie 🙂 Dodi na twoim miejscu tez kupilabym w rozmiarze XL lub L zalezy jaki masz brzuchol bo w sklepach ciązowych są kurtki no ale cennik jak na batorym 🙂

Chce sie wybrac dzisiaj jezszce zobaczyc wozki u mnie na mojej wsi heheh nie wiem czy mi sie to uda 🙂 Na obiadek robie fryteczki z kebabem i suróweczka mmmmniam 🙂

moj dzis idzie na 14 wiec o 13 mam z nim juz dzisiaj spokoj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn nie ze pozyczyla pisalam akurat wczoraj o tym. Oni na slub przylatuja na tydzien i mama sobie wymyslila ze siora wezmie tylko fotelik a ze tu beda moim jezdzic a ja tak nie chce!!!
niech wezma stelaz tez co im szkodzi przeciez placic za to nie musze a i wygodniej bedzie dla dziecka. Gadalam z siora i ona mowi ze spoko ze tez tak myslala ze nie bardzo bo nowy wozek itd i ze spoko. ale teraz jest mi przykro 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na pocieszenie wkleje Ci zdjątko pościeli jakie własnie dzisiaj przyszły dla mojego Malca 🙂 Tak bedzie wyklądało łoże mojego Filipka 🙂 [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/dinusie_tkanina.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...