Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!!!!!
ale ponura pogoda dzisiaj , aż z łóżka nie chciało się wstać, a tu tyle pracy i bałagan w domku 🤢
po 20 tyg. czas szybko do przodu gna i tygodnie szybko się przesuwają 🙂 coraz bliżej do ujrzenia naszych skarbów 🙂
Dodi na pewno będzie wszystko OK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej ja wlasnie posprzatalam jemy drugie sniadanko 🙂
ciekawe jak tam Dodi mam nadzieje ze wszystko ok 🙂
Iwiokej masz racje do 20stego sie ciaglo teraz szybciej leci ale chcialabym jeszcze szybciej :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi chyba czyta w moich myslach wlasnie napisala smska ze szyjka wydluzyla sie do 3,1cm a z tego co pamietam miala 2,5cm i moze czasem wyjsc na dwor 🙂 narazie do szpitala nie idzie. Ale lekarz wykryl leukocytoze wlasnie czytalam o tym no i niestety dosyc powszechne w ciazy, ale bedzie dobrze 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Ech Iwiokej widze ze kazda z Nas biedna na swoj sposob ja mam spokoj ze skurczami w nozkach na szczescie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz odpoczywac raczej musi ze wzgeldu na ta szyjke ale dobrze ze chociaz z domku moze wyjsc co jakis czas 🙂 ech pewnie dzis zakupki zrobi z tego powodu a co tam niech sie cieszy 🙂 ja tez sie ciesze jak kazdej z Nas lekarz oznajmia cos dobrego 🙂 tak ma byc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Leukocytoza moze sie nawet pojawic po wiekszym wysilku a pozniej normalnie sie wszystko reguluje. A u ciezarnych to juz wogole niestety bardzo czeste ale rowniez zanika wiec mysle ze bedzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki macie brzuch? bo moj znow jest zimny :P przewaznie mam zimny brzuch aby w nocy jest cieplejszy...nie moge nic znalezc na ten temat a jak pytalam mojej lekarki powiedziala ze nie wiem czemu tak :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki, ja dotarłam do domku wreszcie.

Anitek widze ze juz obwiescila wszem i wobec dobre wiesci 🙂
Czyli z dzidzia ok, nawet ja przez chilkę widzieliśmy, serduszko pukało, i juz sie mała odwróciła główka do dołu.

Doktor pochwalił mnie za dobra wspołprace (lezenie ) 🙂
cukrzycy tez nie mam 🙂 wyniki ogolnie ok, tylko te leukocyty, juz drugi raz wyzsze 😞 moze to przez przebyte przeziebienie, słyszałam ze wystarczy lekki ból gardła lub katar i juz podwyzszone są ,jak do 28 sie nie poprawi dostane antybiotyk,
dostałam tez nospe forte w razie wiekszych bóli brzuszka.

Ciesze sie ze chociaz wyjsc czasem gdzies moge, moze jutro pojedziemy po kurtkę i butki dla mnie 🙂 i moze cos dla malutkiej 🙂

bardzo sie ciesze 🙂
buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi oczywiscie ze napisalam :P:P:P dobre wiesci w koncu 🙂 Moj juz byl glowka w dol ostatnio chodzi ginek mowil ze do 32tyg moze sie jeszcze kilka razy zmienic 🙂
Iwiokej ten brzuch to raczej normalne bo juz kilka mam to zauwazylo a reszta moze nie zwraca uwagi hehe :P ja czesto brzusia dotykam to na biezaco sprawdzam tempke :P
ja tez mysle ze Maly sobie reguluje tempke taka madrosc organizmu zeby nie przegrzac ani nie przeziebic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny a jak te leukocyty były mieisac temu 13,6 a norma to 10,5 ,
a dzis 14,6 z norma 10,5 to troche niepokojace ze tak ida do góry ?? pan doktor pobrał mi posiew z szyjki macicy zeby sprawdzic czy to nie jakies bakterie w szyjce czasem , w piatek beda wyniki.Jestem ciekawa ??

Anitek a jak tam łózeczko i wózeczek ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech Dodi spokojnie cos rosnie cos spada tak to w ciazy jest...wahania moze sa normalne wiec nie zamartwiaj sie znowu.
W razie czego najwazniejsze ze jest na to lek i bedzie dobrze 🙂
lozeczko z wozkiem suppper 🙂
czekam teraz na prezenty slubne i wtedy Wam zrobie fotke bo jak narazie samo lozeczko z materacem jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciąży granica wynosi do 15 tyś.a jesli sie nie jest w ciąży do 10 tyś. wiec spokojnie 🙂 na pewno bedzie dobrze. Zreszta jesli to wynik jakies infekcji to dostaniesz lek i sie dobrze wszystko skonczy 🙂 wiele kobiet to ma niestety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi cieszę się razem z tobą,że wszystko dobrze albo przynajmniej na dobrej drodze 😆
Ja natomiast w nocy chciałam się zadrapać i to nie tylko na brzuchu-swędziała mnie skóra na nogach,klatce piersiowej,rękach 🤨 Czy któraś z was tak miała?Czy to normalne czy tylko mnie dokucza taki objaw? 😮 Teraz jest już ciut lepiej,ale boję się,że w nocy znowu się zacznie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwiokej co do skurczy też miałam taka przypadłość kilka razy i również w nocy 🤢 No ból jak cholera 🥴 Zawsze budzę mężusia,aby masował albo jak dam radę to zwlekam się z łóżka i ćwiczę sobie takie kołysanie na stopach-raz na palce,raz na pięty itd 🤨 Jeden raz zdarzyło mi się,że chyba niezbyt dobrze to rozluźniłam i ten ból tak trzymał kilka dni 😮
A czy nam wolno zażywać coś co może załagodzić te skurcze?
Jeśli tak to co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Titinka na skurcze magnez z wit b6 dla ciezarnych a na skurcze brzucha dodatkowo nospa. Swedzenie zwlaszcza nog i to w nocy to objawy cholestazy ciazowej wiec jesli dzis sie powtorzy moze lepiej jedz na pogotowie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.we-dwoje.pl/cholestaza;ciazowa,artykul,10974.html
http://pl.shvoong.com/medicine-and-health/comparative-medicine/1625812-cholestaza-ci%C4%85%C5%BCowa/
i nie daj sie zwiesc dopoki Ci badan krwi nie zrobia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze bawilam sie z Malym i naciskalam brzusia tam gdzie kopal no i teraz mam twardy a do tego boli jakos...tyle ze boli mnie zoladek mocno az dziwne...wzielam nospe i magnez i zobaczymy. Herbatke ciepla zrobilam moze minie choc nielubie herbaty no ale coz wypije moze sie rozgrzeje troszku to pusci.
Ech juz nie naciskam bo niby bawic sie tak mozna ale zas tylko skurczy sie mozna nabawic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki 🙂
Właśnie wróciłam z zakupów w Gdańsku 🙂
Zakupy udane 🙂 o to co kupiłam dla małej :
Zawieszkę do łóżeczka lub wózka
grzebień i szczotkę do włosów z Kubusiem Puchatkiem
pływający termometr do kąpieli
termometr elektroniczny dla dzidzi
nożyczki dla niemowląt
myjkę dla dzieci
2body z długim rękawem i jedno z krótkim i czapeczkę
Za wszystko zapłaciłam 130zł, więc myślę że nie tak źle
a potem poszłam sobie do Mc'a a co jak szaleć to szaleć hehe 🙂
A no i wybrałam wózek, będzie to Coneco Toledo w kolorze różowym heh, w zasadzie to buraczkowy ale strasznie strasznie mi się spodobał i tak już zostanie 🙂 na zdjęciach w necie ten kolor jest oczojebny troszkę ale w realu jest cudny 🙂

Titinka to rzeczywiście może być objaw cholestazy, tak jak pisała Anitek jak się swędzenie Ci powtórzy jedź do lekarza.
Anitek tez się tak bawię z moją tyle, że ona się szybko nudzi. Może spróbuj wypić mięte mi zawsze pomaga na żołądek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam herbatke truskawkowa :P miety nawet nie mam w domu :P
No czuje jakby mnie kolka zlapala w zoladku i taki mega glod a zjadlam teraz kanapki i nadal nic...ech przejdzie pozniej.
Co do kopanka i zabaw ja juz pasuje :P bo zas sie schizuje ze moze jakies skurcze albo cos od tych zabaw. Ech Moj sie nie nudzi kopie caly czas przewraca sie itd 🙂 a w nocy razem ze mna nie spal Kochany tak sobie tam plywal i sie przewracal ze az pepek wyskakiwal haha 🙂
Niezle zakupki zrobilas 🙂 co do termometru to ja kupuje taki na podczerwien i jest on odrazu do wody i temp powietrza. Latwiej dziecku zmierzyc tez tempke bo wystarczy ze swiatelkiem najedziesz na czolko i pomiar jest a z takimi malymi to ciezko zmierzyc normalnie.
Ale nie zaplacilas duzo jak za takie zakupki 🙂 fajnie ze wozek wybralas :P koloru nie popieram ale to kazdej gust a o gustach sie nie dyskutuje :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...