Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Chociaz wiecie co? zastanawiam sie po co na forum jest opcja zabierania oklaskow? bo przeciez zabrac je mozna za co? za to ze kto kogos online nie lubi albo za to ze ktos ma inne zdanie? no przeciez oczywiscie ze kazdy moze miec inne zdanie bo to forum jest :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale to takie smieszne jest dawac mozna bo przeciez ktos jak rade dobra da albo cos...no mi zostaly one zabrane za to ze mialam swoje zdanie a ktos nie potrafil tego tolerowac...i to 2razt dziennie...wiec nie uwazam ze to jest w tym przypadku wlasciwe rozwiazanie...to jest forum wiec oczywiscie ze nie kazdy bedzie sie zgadzac...dlatego uwazam ze opcja odejmowania jest nie na miejscu...jak ktos kogos nie lubi lub nie popiera niech nie daje oklaska i proste 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem wiem :P to tak samo jak za grzeska i ferrero :P:P:P
ale tosty z irlandzkiego chlebka i z irlandzkim maslem sa mega odjechane :P
Dziekuje za oklaska :P choc nie wiem komu hehe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to znowu mam ochote przytargac do salonu siatki z ciuszkami i sobie poogladac :P
tak mi sie milusio robi wtedy :P ech juz 12sta a lozeczka i wozka ni ma :P
no coz maja czas do 5-30 z tego co napisali w smsie wiec spoko poczekam cierpliwie :P
Ja uciekam od kompa bo znow zaczna mnie bolec plecki 😞 ide sie polozyc przed tv poogladam cos smiesznego :P
Zajrze do Was pozniej 🙂
Objadajcie sie pijcie i lencie sie poki mozna 😉
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
poczekajcie , poczekajcie jeszcze docenicie babcie, ja np. musiała bym iść po małą do szkoły i za chwilę spowrotem prawie w to samo miejsce do lekarza, ale zadzwoniłam do mamy ona też tam mieszka i odbierze Wiktorię a ja po lekarzu ją z tamtąd zabiorę, tym sposobem nie muszę się spieszyć i mam o połowę latania mniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klaudia86 napisał:
no ja też narazie uciekam bo musze rybkę namacerować i upiec 🙂 Do zgadanka później Mamuśki 🙂 ja jeszcze 2 dnia i 28 tydzien fiu fiu ...



a Ty Klaudia to masz naprawde mały brzusio jak na 28 tydzien 🙂 wczotaj miałam Ci juz napisac , ale zapomniałam .

no dobra uciekam pa pa :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...