Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Na zgagę mi pomaga herbata miętowo cytrynowa z Herbapolu. Jest bardzo lekka, ale działa. 🙂)No i faktycznie ułatwia sprawę jedzenie małych porcji, choć to bywa trudne czasem 😉
U mnie ładna pogoda, więc ide gdzieś się poszwendać na świeżym powietrzu. Miłego popołudnia życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no witajcie pownownie 🙂
Darusia co do twojego lekarza to chyba bym wyszła zsiebie i staneła obok jak bym była w takiej sytuacji 🙂 Też jestem starszny nerwus i wiem ze to szkodzi no ale czasami to az sie powstrzymać nie idzie.

Czekam własnie na meżulka i zjemy obiadek, ładnie słonko swieci wiec moze sie na spacerek wybierzemy z naszym pieskiem 🙂


A bol żeber to przerabiałam w jakimś 23-24 tygodnia bolało mnie tak ze nie mogłam ani leżeć ani siedziec ani chodzić tak by mi ktos z młotka dawął co chwile. Martwiłam sie ze bol nie ustapi, lekarz tez mowil ze to bole krzyzowe ale mnie bolały okolice zebera nie krzyż, na szczescie ustały bo już miałam czarne wizje. Ja wyłam z bolu tak że moj mąż juz nie wiedział co robić. Ufff az mnie ciarki przeszły 🙂

A zgagi miałam koło 20 tygodnia, jakos przecierpiałam nie biorąc nic. Przeszły jak narazie. Ale słyszałam tez o herbacie mietowej 🙂

Iwiokej to dobrze że opanowałaś sytaucje teraz sie połóż i odpocznij sobie 🙂

Teraz zmykam na obiadek zajrzę do Was później 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja sobie polezalam bo mnie plecki bolaly juz od siedzenia :P
Tutaj pogoda lipna 😞 wieje i jest tak strasznie zimno 😞 brrrrr az sie nie chce wychodzic z domciu. Jutro rano musze jechac podwiezc siusiu do lekarza pozniej inzynier od satelity a na koncu lozeczko i wozeczek przyjda :P
Juz sie doczekac nie moge :P
Olafek wlasnie kopie po pepku hehe i nawet nad pepkiem czyli jak widac juz nawet tam macica jest :P
co do zeber mam nadzieje ze mnie to ominie choc watpie w to :P pewnie sie pozwijam troszke za 2-3tyg ale nie szkodzi wszystko dla Olafka 🙂
Mam bzika na punkcie Synusia :P
Iwiokej Ty tam ale masz akcje widze :P ja to mam gazowe ide i wlaczam i spokoj :P
Dzis musimy na zakupki podjechac jedzonko i do apteki musze po to zelazo podjechac ale sklepy do 9tej wiec luz poczekam za Moim bedzie za ok 1,5godz 🙂
Cos brzus boli jakby wzdecie bo sie najadlam szynki i nie wiem czy jeszcze dobra byla 😞 choc teoretycznie powinna byc ok ale nigdy nie wiadomo.
Wzielam espumisan wiec powinno minac zaraz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz zakupilam i cale szczescie bo popatrz jak dlugo czekam no ale jutro ma byc wiec spoko 🙂
Ja wole miec wszystko przygotowane bo nigdy nie wiadomo...Od 30stego tyg moge miec czasem jakas rwe kulszowa albo cos i wcale nie bede miec ochoty na spacery po sklepach a do tego to lozysko nie wiadomo co bedzie wiec wszystko chce miec zrobione 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pije mietówkę bo nie chce przejśc zgaga 😞
stałam wcześnie pomyślałam że sobie posprzątam , a tu ten piec i cały dzień zająl 😞
anitek w takim domku to drogo wychodzi gazowe ogrzewanie, sąsiedzi bardziej zamożni mięli i zrezygnowali
ja tam wolę sama wszystko kupić bo późnie nie chce słuchać- a to dzięki nam masz, to ja ci kupiłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej nas tutaj to wychodza smieszne pieniadze hehe 🙂
poza tym wlaczam ogrzewanie na 20min i jest goraco i wylaczam a grzejniki stygna dlugo 🙂 naprawde super ale tutaj inne ceny sa za gaz i prad wiec spoko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie dziewczęta 🙂

Kurde tak się dzisiaj napociłam, że aż majty stanik i koszulkę musiałam zmienić, dziwne skoki ciśnienia i pulsu mam 🤨
W godzinę z ciśnienia krwi 98/59 i pulsu 91 zrobiło się ciśnienie 111/70 za to puls mi się obniżył do 78..nic z tego nie rozumiem, do tego te zawroty głowy, zwariować idzie, no ale na szczęście poleżałam i już mi lepiej 🙂
Zaraz z głodu umrę a zimniaczory dopiero się gotują heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka takie cisnienie ja tez mam 111/70 , gorzej ze Ci skacze 😞 ale to pewnie przez to ze sie przemeczylas .ODPOCZNIJ teraz kobietko.

Ja wciełam jajka sadzone z ziemniakami z koperkiem i maślanką i mizeria 🙂 a teraz troche siedze na czacie bo jest ekspert od rozstepów i próbuje sie dobic pytaniami, ale narzie nic nie wychodzi.Moze któras ogladala rozmowy w toku dzis?? widzialyscie jakie laski maja rozstepy, moje to przy tym pikuś
A RACZEJ PAN PIKUŚ 🙂 🙂 hihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tako skok ciśnienia miałam od siedzenia w fotelu, nic nie robiłam dlatego mnie to dziwi 🤨 spociłam się tez od niczego..ehh..16 idę do mojej gin to się jej podpytam od czego może to być.
Widziałam te Rozmowy w Toku, biedne kobiety! Mi się robią rozstępy na piersiach, walczę z nimi jak mogę, na szczęście nie są duże. Wydaję mi się,że to w dużej mierze zależy od tego ile przytyjemy u mnie na razie jest 6kilo..oby dalej tak powolutku 🙂
Idę jeść, zajrzę później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi ja ogładałam ale pierwsze 2 dziewczyny wiec Ci powiem że dużo też zaniedbań ze stony samych kobiet. Bo ja zachodząc w ciaze orientowałam sie jak uniknac roztepow itd, reszta ta pierqwsza od 12 roku zycia je ma a ani razu u lekarza z tym nie była no wiec chyba cos tu jest nie tak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klaudia to troche to dziwne , ja tam sie boje ze tez bede miała takie okropne czerwone rozstepy, juz mam ze 4 na brzuchu i kilka na biuscie 😞 ale co mam zrobic, moge ewentualnie mniej spróbowac jesc, choc i tak moj jadłospisa to 2 kanapki i jogurt rano, potem obiad , i 2 kanapki kolacja, po drodze jakis owoc , czasem 2-3 małe ciastka , to chyba nie tak duzo, jem tez ciemne pieczywo tylko , i sporo warzyw do obiadu, kasze i ryz , nie powinnac tak tyc, a tu lipa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po obiadku, pękam!!! 😆
Myślę, że jak będziemy te rozstępy smarować kremem robić masaże skóry to nie będziemy miały takich rozstępów 🙂 ta lekarka, mówiła też że geny mają na to duży wpływ, jeżeli nasze mamy i babcie miały problemy z rozstępami to i my pewnie będziemy miała dlatego trzeba się konserwować od początku. A my to robimy. Będzie dobrze 🙂 🙂
Ps. Dodi fajna fotka profilowa 🙂 nie wiem czy nowa, ale ja ja dopiero teraz zauważyłam 🙂 Ładna!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi najlepsza na rozstepy jest zwykła oliwka 🙂 trzeba wsmarowywać ja w biust, brzuszek i pupcie. Wszystkie moje znajome chala sobie taka metodę i zadna nie ma rozstepów. Jak narazie ja też zadnego nie mam 🙂

Też mnie teraz czeka kolacyjka, pozniej kąpiel ze świeczuszkami no i miły wieczór z mężem :P:P ma jakaś niespodziankę dla mnie także idę zrobić kolacyjke i jak starczy czasu to Was jeszcze dziś odwiedzę 🙂 Papsie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha a co do wypadu na miasto to kupiłam czepeczke siwa w rozowe serduszka i do tego w komplecie takie fajniusie dłuuuugie rekawiczki 🙂 byłam w 3 aptekach i nigdzie nie mieli tego syropu ziołowego z zelazem dali mi za to syrop ferrum lek nie pisze ze ciaza jest przeciwskazaniem ale taki jakis dziwny mi sie on wydaje i w dodatku dawkowanie jest tak dziwnie opisane ze sama nie wiem ile brac...:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dziewczynki nie mam jeszcze ani jednego rozstępu, (odpukać)
ale wiem jedno zbyt szybkie przybieranie na wadze doprowadza do tego!!!!!
i trzeba w odpowiedni sposób nawilżać miejsca narażone na nie
ja na razie przytyłam 5 kg
Darusia cieszę się że udało Ci sie zrobić zakupki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej a ja wlasnie kupilam ten syrop 🙂 duza butle 500ml 😁
No i UWAGA : kupilam buty i torebke do slubu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tzn Moj mi kupil :P:P:P:P:P
ale sie ciesze juz mam z glowy :P
Co do rozstepow to podobno zadne kremy nie pomoga jesli w krotkim czasie sporo przytyje z racji tego ze skora nie nadaza.
Ja nadal uzywam BioOil i to co kilka dni :P bo zapominam :P ale nie mam narazie nic a nic 🙂
no ale ja bardzo powoli tylam wiec moze przez to 🙂
Dodi nie przechodz na dietki bo i tak malo jesz.
Uwazam ze taka masz skore przed ciaza bylas mega chuda i zero skory na brzuchu wiec i tak sie dobrze uchowalas tak mysle 🙂
Ja wlasnie pije piwko bezalko :P jakos mnie naszlo bo Moj pije :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...