Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jak to nie ma? zartujesz...przeciez w sklepach te na polkach musza byc pasteryzowane inaczej by sie zkrystalizowal za szybko mysle ze w przeciag miesiaca a w sklepie te miody date waznosci maja np do 2012...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek no faktycznie masz takiego brzuchola jak ja 🙂 W PL mowia ze własnie jak brzuszek zaczyna się od dołu to na chłopca a jak od góry czyli od biustu to na dziewczynkę. Moja znajoma ma od góry własnie i ma dziewuszkę 🙂 znaczy sie bedzie miec 🙂 A moja przeziernosc to 0,9mm wiec tez dobrze 🙂 a miodek ja też jem taki od gospodarza,ale nie wiem czy to pasteryzowany czy nie 🙂 Wazne ze smakuje i nie jest ze sklepu bo tam to nie wiadomo jakie maja i co faktycznie w nichjest 🙂 Aaaa ja włąsnie zrobiłam juz mizerie i reszte zrobie o 14 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia z tym miodem uwazaj bo jak to od gospodarza to jest niepasteryzowany a to oznacza ze mozesz zachorowac na listerioze oczywiscie jak bedzie bakteria w nim...Lepiej juz kup taki pasteryzowany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super 🙂 lepiej byc pewnym :P
Ja wlasnie dzwonilam do sklepu bo za lozeczkiem czekam 3tyg a za wozkiem 2tyg! skandal a mialo byc 3-5dni!
przywioza na 100% jutro no to jestem ciekawa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa gdzie zamawiałaś ? ja łóżeczko już mam nawet dwa bo jedno kupilismy a drugie takie samo otrzymałam od kuzynki mimo ze mowili wszyscy ze z rodziny to nikt lozeczka nie ma 🙂 no a teraz ten wozek cały czas mysle nad nim i nie wiem co robic bo z jednej strony 100 zł to nic ale czy przyda mi sie ta spacerówka jak bede miec spacerowke w w wozku wielofunkcyjnym ? ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny 🙂

Anitek i Klaudia słodkie brzuszki 🙂

Ja dzisiaj się źle czuję, w głowie mi się kręci i słabo mi jest. Wkurzają mnie już te zawroty głowy, męczące to strasznie. Mój były napisał mi, że od jutra ma urlop w Polsce ciekawa jestem czy mnie odwiedzi. 🤨
Włączyłam sobie PolkskąStację i słucham piosenki z lat 80-90 może mi coś pomogą na humorek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mothercare 🙂
Co do spacerowki no coz my tez kupilismy wozek wielofunkcyjny i niby spacerowka jest do 3lat ale mysle ze ona jest zbyt mala zeby takie dziecko 3letnie spokojnie w nia weszlo tzn usiasc to spoko ale nozki moga wystawac za bardzo. Wiec sie tym nie przejmuje najwyzej pozniej dokupimy spacerowke bo tutaj taka bardzo dobra kosztuje 100e wiec nie tragedia 🙂
Hej CandyMonka jak to Twoj byly w PL? ten z Portugalii?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!!!!!!!!!!
no ja już od 9 nie śpię ale rozpaliłam w piecu i przez godzinę musiałam kotłownie sprzątać, bo mi woda się zagotowała w piecu 😞 załamka , ale to moja wina bo zagapiłam się i zapomniałam że nie zamknęłam pieca , ale na szczęście już jest dobrze teraz muszę dolać wody do układu ale muszę poczekać aż spadnie temperatura na piecu, nie chce żeby mój zauważył że zagapiłam bo ja mam talent do zalewania domu w zeszły roku to musieliśmy podłogi wymieniać w pokojach bo przezemnie pękła rura i zalało 😞
ach niepotrzebnie zawsze coś jak by zajęc brakowało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej biedna jesteś z tym piecem!
Anitek, były z Polski z tym co byłam 5lat, dla Portugalczyka właśnie się z nim rozstałam..a no i przez to, że mnie zdradzał hehe ale i tak chciałabym się z nim zobaczyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...