Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Darusia 🙂 ja tez tak czekałam jak Ty, nam już 5 rok razem leci ale dopiero w 2008 moj obecny mąż mi sie odwiadczył nad brzegiem morza o zachodzie słońca hehehe fajnie powspominać, tymbardziej że kompletnie mnie zaskoczył, bo w tym dniu szlismy przez taka aleje z automatami i tam mozna bylo wrzućić 1 zł i wylatywał pierscionek hehe a moj maż mi go kupił i powiedział ze mi da go pozniej... niz nie podejrzewałam aż tu wieczorem idziemy na zachod słonca a moj maz wyciaga to plastikowe okrągłę pudełko i mi je daje, ja nic nie podejrzewając myslałam ze sobie żartuje otwieram, patrze a tam prawdzimy złoty pierscionek ;D hehe nawet zażartowałam że dobre pierscionki po 1zł maja 😁 😁 A Ty jak w swieta to też fajny klimat 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No wlasnie jak zamawialam sukienke tez byla opcja do kolan a babka mowila ze jestem wysoka do tego brzusio bedzie wiec ladniej dluga no i miala racje 🙂
Darusia ale wariujesz hahaha moze rozdzielczosc za duza?
co do misji w afganistanie to Ci wspolczuje 😞 😞 😞 😞 😞 ja bez Mojego 2dni nie moge przezyc 😉 bo czasem sie zdarza ze jedzie a ja np nie jade z nim bo na 2dni nie chce sie tłuc taki kawal gdzies tam i tak mi go brakuje :P
A on nawet z pracy potrafi napisac ze teskni za nami 🙂
fajnie tak bo teraz jak pisze smski to zawsze mowie o Nas(o mnie i Synusiu) jak wczoraj napisal :Kocham Was ech to takie mile :P
No my koscielny jak sie uda to na 2011 bo w PL bedziemy dopiero w przyszlym lipcu wiec wtedy bedziemy zalatwiac a slub koscielny chcemy w miesiacach czerwca-wrzesnia wiec nie wiem czy damy rade zalatwic bo teraz rok to minimum...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek dzieki za linka 🙂 jeszcze nie korzytsłama z serwisów zagranicznych. Tylko nasze Allegro, bo w sklepach niestety są mega kosmos ceny, i czasem można trafić fajną okazję na tej aukcji 🙂 Co do brzuszka to mnie nawet troche bolało to jak mi mowili ze "Ty wcale brzucha nie masz" bo mi sie tak marzyło żeby go wyeksponować 🙂 a teraz z biegiem czasu jak juz rosnie to sie zastanawiam czy nie mogłby być mniejszy 🙂 W 30 tyg ide na USG i zobacze ile Mały juz waży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wariuje ten brzuszek chyba a nie ja:P pomniejszam i zmieniam formaty i dupa 😞 ale niewazne pochwale sie moze kiedys:P
ja tez sobie wspolczuje bedzie ciezko te pol roku i w dodatku ten strach no ale coz ja byłam przeciw ale on chce zapewnic nam dobry byt, przyszłosc naszej małej i niestety pieniadze sa dla niego bardzo wazne... dobrze ze jest odpowiedzialny ale nie wiem czy to nie za duze ryzyko, wazna jest miłość i zycie no ale coż, deklaracje juz poskładał.. mam nadzieje ze bedzie wszystko ok.. miał juz jechać w kwietniu ale cos niewypaliło i przerzucili go do nasteponej tury wiec troche sie ciesze moze jeszcze wszystko sie zmieni.. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam usg 28listopada 3d4d przed samym slubem hehe 🙂 fajnie bo rodzice i siorka z mezem i dzieckiem przylatuja 29tego wiec zobacza filmik z Dzidzia 🙂
a moj ginek mowi na Synusia Prezes :P
jak wczoraj poszlam do niego zeby sprawdzil po tym krwawieniu bo ufam polakowi a nie irladzkim lekarzom to stwierdzil " 😜rezes jak zwykle pelen energii" szczerze? ja tez sie zastanawiam nad tym bo ten Moj prawie caly czas kopie sa takie przerwy po 30min ze nie czuje a tak to caly czas. W nocy jak sie przekrecam czy budze na siusiu odrazu jest kopanko 😁
ciekawe kiedy spi? no chyba ze przez sen kopie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anietak my salę załatwialiśmy w październiku 2008 i już był problem z terminami na czerwca. Duze wesele mi sie szykuje na ponad 100 bo duża rodzina no ale co zrobic. A nasza restauracja wyglada tak http://restauracjanaskarpie.pl/galeria/index.htm
tylko niestety nie maja noclegu i zaczynam juz myslec z kim małego zostawie w tym czasie :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia mojej siory facet byl w Iraku pol roku...a przed tym w Kosowie na rok(po pol roku przylecial na 2tyg i znow lecial z powrotem) na misji pokojowej i wiesz co? po Kosowie bylo ok ale jak wrocil z Iraku to powiedzial ze gdyby mial sie jeszcze raz zdecydowac to by nie polecial tak mu to dalo po psychice i powiedzial ze zadne pieniadze nie wroca mu spokoju psychicznego. Wlasnie od niego z tej grupy zginal jeden.
Uwazam ze powinnas porozmawiac ze swoim na ten temat. Bo zadne pieniadze nie sa warte tego zeby ryzykowac swoje zycie. No chyba ze do tego czasu ta misja bedzie misja pokojowa tak jak to bylo w Kosowie. Rok to jeszcze troszke czasu moze sytuacja sie tam zmieni i nie poleci...Lepiej dla Was tak mysle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia bardzo ladna restauracja no a z noclegiem cos tam wymyslisz 🙂
u Nas jak sie nie uda na 2011 bedzie w 2012 🙂 tez dobrze 🙂 Synus bedzie wiekszy i bedzie super 🙂 a i tak nastepne dziecko chcemy po 3latach wiec sie wyrobimy 😉
U Nas tez wesele na ponad 100osob 🙂
kurcze kolezanka miala piekne wesele na zamku w przemyslu cos pieknego no ale przemysl to za daleko :P i tak slub bedzie u mnie ja jestem z wielkopolski a Mariusz z Warszawy no ale Mariusz ma mniejsza rodzine no i bedzie lepiej jak zrobimy u mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szkoda gadac .. juz mu mowiłam ze jesli chce to moze do kosowa własnie na pokojowa ale zmienia zdanie co minute tu mi mowi ze nie pojedzie a na drugi dzien przychodzi z pracy i mi mowi ze jednak pojedzie do afganu tego zasranego. tez mam takie zdanie ze zadne pieniadze nie sa tego warte, w iraku było strasznie ponoc a w afganie jest 10 razy gorzej 😞 boje sie ale mam nadzieje ze decyzja sie zmieni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek w pełni powpieram to co napisałaś do Darusi moj mąż też chiałby wrócić na zawodowego żołnieża ale wie ze ja tego nie chce własnie ze wzgedu na to że jak dostanie rozkaz to wyjscia nie ma. Przemyslałabym to bo dużo ludzi niestety nie wraca, a przeciez rodzina jest najważniejsza. Zrobicie jak uważacie ale ja bym jeszcze pomyslała. Też jestem w WLKP 🙂 konkretniej Poznań, chociaz teraz mieszakmy juz na swoim i w Szamotułach.
A Prezes heheh mega się uśmiałam 😁 😁 fajne, chyba bedzie jak moj Fifi bo też nie ma chwili by nie kopał :P nawet jak śpie i chociaz przebudze sie napić to odrazu wali 😁 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz uwazam ze powinien patrzec tez na to ze bedzie mial i Coreczke...I musi brac pod uwage cos takiego ze moze nie wrocic przykro mi to pisac ale no taka jest prawda. Ech ja bym go nie puscila pogadaj z nim powiedz co i jak powiedz nawet o tym co Ci napisalam...Wiesz ja widzialam zdjecia i w nawet nie polowie zrezygnowalam...To jest straszne uwazam ze misje sa dla osob samotnych ktorzy nie maja rodzin dziewczyn itd...
To jest chore do mnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mieszkalam 10km od Ostrowa Wlkp 🙂 tzn rodzice tam mieszkaja nadal hehe :P
No Prezes tez mnie rozbawil :P ginek wogole ma texty...Moj byl ze mna na usg polowkowym i ginek zatrzymal usg na kroczu i pyta sie Mojego co to jest a Mariusz z wrazenia buzie otworzyl i sie smieje a ginek na to "no tak drogi Panie jaszczur jest :P no widac tego bolca jak nic" myslalam ze padne :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Macie racje Mamuski w tym Iraku ponąć masakra jest 😞 A te wspomnienia to chyba trauma na całe życie. Mój mąż na szkolenie w zeszłym roku jechał do Dubaju najdroższego miasta na śiecie ale w Emiratach Arabskich a wiecie tam Ci arabi to nie wiadomo kto. Ale wrócił po miesiacu bo na tyle jechał, szczesliwy, jesdnak to nie to samo co wojna bo inaczej nazwac tego nie idzie.

ha ha ha JASZCZUR dobre dobre ale sie usmiałam, nasz Gin tez sie pytał Pawłowi jak sądzi co to jest między nogami 😁: hehe

Ale u mnie sypie śnieżek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj od samego poczatku mowil ze bedzie Synus :P a u nas w rodzinie od 1993 nie bylo chlopca wiec wszyscy sie ciesza 🙂 a siorka ma coreczke z kwietnia 🙂
to fotka z lipca 🙂
Mala jest teraz zarabista jest taka smieszna i wogole 🙂
co do Dubaju to ja chcialam tam w podroz poslubna leciec ale jeszcze nie wiem. Siorka byla w Tajlandii i no poprostu PIEKNIE!!! tego sie nie da opisac 🙂 [img size=138]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Blanka-0511e60a86c79eb2b38aaa145d8dff56.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to sposob jej zasypiania :p jest takim dzieckiem ze w lozeczku sama od siebie zasnela pare razy a tak to na raczkach zasnie i trzeba ja polozyc 🙂
a to Moj z siotrzenica moja 🙂 [img size=246]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Mariusz_z_Blanka-41f4a61355227492143694379e61bc05.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a sliczniutka jest 🙂 Kochana Ksiezniczka 🙂 no w Dubaju kurcze ślicznie tam naprawdę, Tajlandia sie jak dla mnie chowa przy tym co tam mozna zobaczyć, zwiedzic. Nie jest drogo tam mimo tego ze kraj najdrozszy na całym siwecie. gdybym miala okazje poleciałabym na pewno, moj mąż też. Pozniej załował ze obraczek nie kupił tam bo ceny były smieszne a my tu w polsce za swoje dalismy 4000zł , masakra cena no ale takich nikt nie ma 😁

A do twarzy temu Twojemu z tym maluszkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja tez przyleci bo mieszka w Niemczech ale czasem sie zastanawiam czy dobrze bo chce ze soba wziac swoja mała 1.5 ropczna coreczke nie wiem czy nie bedzie mnie to meczyło, bede miesiac u mamy po porodzie i mysle ze to by mi wystarczyło no ale jesli chce... juz wykupiła nawet lot na 11.02 mam nadzieje ze mała do tego momentu sie wykluje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tez bym sie cieszyla jak by mnie ktos tu odwiedzał 🙂 wszedzie daleko hehe no co prawda to nie to samo co Irlandia i Polska ale czasem trudniej sie wszystkim wybrac w odwiedziny tutaj niz do irlandi. Na szczescie przed porodem bede u mamy z mc zeby wrazie czego szybciej do szpitala dojechac, po porodzie tez zostane na troche u niej wiec bedzie mi razniej no i duzo mi pomoże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje 🙂Mariusz to Blanke caly czas na raczki bral :P ja juz wtedy w ciazy bylam wiec nie moglam jej za bardzo nosic bo Mala juz wtedy miala ponad 5kg.
Darusia mam te same odczucia 🙂 Bo moja Siora tez chce z Blanka przyleciec a Mala bedzie wtedy miala 11miesiecy...
Wiec moze mnie meczyc to wszystko...A siora oswiadczyla ze na miecha chce przyleciec :P
Moi rodzice przylatuja na 2tyg ale to odrazu po porodzie :P
Tyle tylko ze nie wiadomo kiedy Nasza Olafka sie zdecydujem wyjsc z brzusia :P no chyba ze bedzie cesarka no to wtedy bedzie wiadomo 🙂
a widzialam w sklepie opaski na brzuch dla kobiet po cesarce.Bardzo pomagaja bo jednak wiadomo ze dziecko trzeba wziasc itd. Moja siora miala cesarke tyle ze ona miala na zyczenie. Mowi ze bolalo okurtnie ale nie myslala i zamiast lezec to ona do Malej wstawala itd. i jej sie goilo to wszystko 5miechow choc do teraz w jednym miejscu cos tam jej sie dzieje 😞
strasznie tak 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejkus jak wieje 😞 i chyba znow bedzie padac a ja z parkingu do lekarza mam jakies 10min spacerkiem wiec juz to widze 😞
nie mam parasola hehe niezle mieszkam w Irl i nie mam parasolki no ale coz jedna ktos mi zwinal na imprezie jedna gdzies tam zostawilam a jeszcze inna wiatr polamal :P chyba najlepiej to kupie sobie plaszcz przeciwdeszczowy :P
ej chyba sobie dzis kupie plaszczyk taki jesienny bo jest bardzo zimno a ja w swoja jesienna kurtke juz sie nie dopinam :P a na zimowa jeszcze za wczesnie bo jest 12stopni :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA CHCE SNIEG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak tesknie za taka zima 😞 😞 😞
i wogole to juz kolejne 4te swieta poza domem w tym roku sami w w trojke 🙂
Ale oczywiscie choinka jak co roku zywa ogromna do samego sufitu 🙂 nigdy nie kupie sztucznej choinki nie ma mowy :P w zeszlym roku mielismy taka piekna z tych srebrnych i sobie wyobrazcie ze prezent na walentynki lezał pod choinka bo nie mialam sumienia jej wyrzucic taka byla piekna a wogole nie schła i jeszcze szyszki miala 🙂
co do siostr to ja mysle ze one sie poprostu bardzo ciesza 🙂 i chca byc z Nami :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...