Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
CanyMonka staram sie naprawde uwierz mi, ale im dłuzej leze sama tym gorzej,dnie sie dłuuużą tak okropnie, chyba wolałabym byc w szpitalu , chociaz ktos by sie mną zajał, a takto jestem prawie sama ,czasem płakac mi sie chce przez to wszystko ..KOCHAM dzidię nad zycie i nie mogłabym życ jakby jej sie cos stało, ale doskwiera mi samotnosc, a wszyscy znajomi nie maja czasu ,kazdy ma swoje zycie i sprawy i nikt sie nie przejmuje kobietą w ciazy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dodi , nie Ty jedna sama siedzisz całymi dniami, mój mąż pracuje na zmiany i też mam mega doła że musze sama siedziec. Dobrze ze mamy pieska ślicznego owczarka niemieckiego Lunkę, przynajmniej do niej moge się odezwać... Jesienna handra mnie też dopada, cóż zrobić, pozostaje zatracić sie w marzeniach jak to bedzie jak już się Dzidzia urodzi 🙂 A Ty sie nie martw bo dzidzia już powoli wyczuwa Twoj nastrój i ona też bardzij woli jak mama się uśmiecha 🙂 🙂

Pozdrawiam 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klaudia , wiem ze część a prawie wszystkie z nas lutówek mają podobny problem ,samotnosci 😞 ja do tej pory nie narzekałam, bo mogłam zając sie domem ,sprzataniem , gotowaniem, a i na spacer mogłam wyjsc i na zakupy, zawsze czas sobie czyms zajełam.Ale od 2,5 tygodnia musze lezec w łożku i to jest troche dołujace 😞 ja od czerwca jestem na zwolnieniu lekarskim bo moja ciąża od samych pierwszych tygodni była zagrozona i pół lata tez spedziłam w łóżku, czasem człowiek ma prawo miec doła 😞 wiem ze wiele dziewczyn czasem musi całą ciaze spedzac w łózku i jak bedzie trzeba to tez bede lezec nawet do lutego.

Tylko dołujące jest to ze nawet nie moge zaczac urzadzac pokoiku dla córki bo nie moge jezdzic i lazic po sklepach, a to jest bardzo duza radosc móc sie tym zajac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padam po ostatniej nocy...Ale nie chce sie klasc spac bo u mnie dopiero 6-30 wiec pewnie obudzilabym sie ok 22giej i nocka z glowy.
Kurcze brzus cos boli...Wzielam nospe ale jakos nie bardzo pomaga 😞
moze po tych badaniach bo wczoraj na pogotowiu dzis moj ginek.
Najwazniejsze ze sprawdzil wszystko. Bede chociaz troszke spokojniejsza. Chociaz jak sobie przypomne wczorajsza akcje to normalnie placze jak dziecko jakos tak mi sie przypomina to wszystko 😞
echhh jeszcze troszke i Synus bedzie z Nami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek 🙂

Ja już od 6 nie śpię 🙂 Mała wykopała mnie na obudzenie, chyba miałam za pełny pęcherz heh 🙂
Poczekam jeszcze z godzinkę i zacznę sprzątać mieszkanko 🙂 Muszę do bankomatu jeszcze dzisiaj wyskoczyć a tak zimnoo..brr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemanko ja tez juz nie śpie... od 7 ale zasnełam jeszcze i obudziłam sie teraz..
kurcze codziennie mam jakies głupie sny albo koszamary..
najpierw mi sie sniło ze byłam na solarium i sie nie miesciłam.. 🤨 nie wiem skad takie sny..
a teraz koniec swiata akurat byłam nad morzem i nagle woda zaczela wszystko zalewac a z nieba samoloty spadały masakra czułam sie jakby to było na prawde straszne uczucie.
w ogole ja z moim Mariuszem jestesmy fanami kina i niedługo wybieramy sie na "2012" film o koncu swiata az sie boje...
zaraz ide do sklepiku po jakies am am a potem zaniesc sniadanko mojemu do pracy 🙂 miłego dnia kobietki wy moje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie.
U mnie też pogoda beznadziejna, ciemno, zimno, aż nic się nie chce 😞
Ale roboty mam w domu, więc nie ma co się lenić, może się rozruszam 😉
Wczoraj byłam na wizycie i napewno będzie córeczka:P potwierdził to drugi lekarz 😆
Darusia89 ja też chętnie się wybiorę na 2012, zaraz sprawdzę,czy przypadkiem u mnie już nie grają 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamuski 🙂
Ale Wy wczesnie wstajecie 🙂 My z Synkiem dopiero sie z łóżka wygrzbaliśmy i jemy sniadanko 🙂 A pogoda dziś u nas śnieżna 🙂 Zasypało nas 🙂 Nawet sie ciesze bo jak widzę śniego to przypominają mi się świeta któe bardzo lubię.
Dodi dzieki za radę nie muszę męczyć się z wklejaniem za każdym razem tego samego 🙂 🙂 Całe życie człowiek sie uczy 🙂
Anitek to przykre ze musisz w domku leżeć, no ale na Maleństwa trzeba zrobić wszystko 🙂 Jesli moj stan sie nie poprawi to czeka mnie tez wizyta w szpitalu 😞 Perspektywa marna ale zawsze jest nadzieja 🙂

Dariusia Co do snów to ja Cie kręce mysłam ze sama jestem z takimi koszmarami ale czytam ze dużo z Was ma jakies traumatyczne sny 🙂 Ehh czasami aż boje sie spać 😉

Mona124 Gartuluje Córeczki 🙂 U Nas będzie Syncio 🙂

Miłego Dzionka Wam życzę Mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny! Czy któraś z was zażywa Luteinę podjęzykową? Bo ja ją biorę cały czas od 8 tygodnia odkąd wystąpiło u mnie plamienie. Wizytę u lekarza mam 19 listopada, a Luteiny wystarczy mi do 7 listopada. Mogłabym podjechać do przychodni do lekarza ogólnego bo powinien wypisać bez problemu receptę, ale mąż się uparł że nigdzie nie pojadę bo będzie tam pełno osób z grypą i nikt nie będzie patrzył że jestem w ciąży i że tylko po receptę przyszłam, a może się skończyć że wyjdę stamtąd i będę chora 😞
Nie wiecie czy Luteinę można kupić norlanie bez recepty? Oczywiście drożej, bo z receptą jest zniżka, ale czy można?
I moje drugie pytanie : czy w ciąży mogę wypić wapno? Wczoraj wyszła mi na dłoniach wysypka, takie swędzące czerwone kropeczki 😞 Wydaje mi się że to od nowego proszku do prania ale nie wiem czy wapno mogę zażyć ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witaj !
śmiało wapno możesz wypić, to niczemu nie szkodzi. Ja też piłam bo miałam dziwną wysypkę i też od proszku do prania.
Co do tej Luteiny to zadzwoń do obojetnie jakiej apteki i zapytaj czy idzie kupić bez recepty, a jesli nie to zadzwon do gina i popros o wypisanie samej recepty. U mnie w przychodni nie ma z tym problemu. Z wizyty w przychodni tez bym zrezygnowała tymbardziej teraz to grypsko AH1N1 szkoda słów. Lepiej sie nie narażać 🙂
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuchatki 🙂
Mój dzień nie rozpoczął się dzisiaj zbyt miło-miałam koszmarny sen,popłakałam się w trakcie i mój mały chyba też nieźle się przestraszył,bo tak zaczął kopać jak jeszcze nigdy 🥴 Teraz leży sobie w poprzek grzbietem wypychając mój brzuch,troszkę się uspokoił,ale chyba mu się nie podobał ten sen tak samo jak mnie 🤨 To był mój pierwszy koszmar w ciąży,ale również słyszałam,że to normalne 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochane 🙂
Ja mialam noc spokojna ale tez glupawe sny jakies cmentarze itd.
KlaudiaLuty pomylilas mnie z Dodi :P
Dodi lezy w lozku a ja napisalam o suwaczku hahaha sie usmialam z tego 😉
Aga_M luteiny nie kupisz bez recepty absolutnie bo to jest hormon! Ale wiesz co zrob?zadzwon do przychodni w ktorej jestes zapisana popros na recepcji o to aby zalatwily Ci recepte od lekarza i pozniej niech maz ja odbierze 🙂 ja tak zawsze robilam jak mieszkalam w PL 🙂
wytlumacz ze jestes w ciazy i ze nie chcesz ryzykowac zarazeniem sie itd.
Co do wapna to mozesz wypic wlasnie gdzies czytalam watek o tym ostatnio 🙂
Ja wlasnie wcinam Danio :P
kurcze wczoraj wieczorem tez byla kropka krwi ale doslownie taka mala jak glowka od szpilki ale jak dotklam to sie rozmazalo...Nie wiem od czego to jest 😞 no ale skoro ginek mowie ze jest ok wszystko to to pewnie jakas zyleczka no i nic na to nie poradze.
Dzis ide do mojej lekarki na 3-30 wiec zapytam o to badanie na glukoze bo na szpital nie mam co liczyc...
Wczoraj tak sobie myslalam o porodzie i wiecie co? wole juz miec cesarke niz ryzykowac i jak nie bede mogla rodzic SN to trudno nie bede sie zalamywac Dzidzia najwazniejsza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...