Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witajcie.
ja dzis tylko na sekundke.
anitku ostatnia wizyte miałam miesiac temu! było wszystko ok teraz miałam miec 5 listopada ale poszedł sobie na urlop , czułam juz predzej ze mam rozwarcie ale nie myslałam ze to az tak grozne ...
to moj nr tel. 697 677 680 napiszcie do mnie smsa to was sobie zapisze bo tutaj mnie nie bedzie juz tak czesto. no i podajcie swoj nick z brzuszka.
ja czuje sie dobrze malutka chyba tez...
a co do plamien to nie miałam plamienia jakis rozowawych, zauwazyłam ze ostatnio było ich troszke wiecej takie przezroczysto zóltawe. ide sie połozyc buziak paa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
candy monka święta racja,świeczki nie mają znaczenia...tym bardziej dla faceta.
najważniejsza jest rozmowa,zrozumienie i zaufanie nooo i oczywiście mnóstwo ciepła.
Ja na mojego nie mogę narzekać,uważam ,ze się dobraliśmy idealnie choć wiele ryzykowaliśmy bo zdecydowaliśmy się na pierwsze dziecko po 4 tyg znajomości,wiedzieliśmy,że chcemy być razem,znam swój cykl i przed akcją"dzidziuś" oboje zgodnie potwierdziliśmy,ze tego chcemy.Mój mąż oświadczył się po 2 tyg znajomości a po 4 miesiącach od pierwszej randki ślubowaliśmy w kościele 🤪

Jesteśmy ponad 6 lat po ślubie i życzę wszystkim kobietom takiego męża jak mój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi też taka całe życie byłam aż do zajścia w ciążę - teraz to chodząca egoistka i wiesz co - zauważyłam że ludzie bardziej się ze mną liczą i bardziej mnie szanują!! to popaprane ale tak jest 😲


dziewczyny ja się chyba z choinki urwałam - jakieś ciuchy dla dziecka do szpitala? myślałam że ubierają dzieciaka w swoje a ja tylko kombinezon z racji pory roku przyniosę... ech że też o takich pierdołach trzeba myśleć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia już wysyłam esa 🙂

iwiokej z moim byłym już nie będę. 5 lat to bardzo długo ale za dużo się przez niego wycierpiałam, zdradził mnie z moją przyjaciółką..poleciał z nią w trójkąta i to jeszcze z naszym wspólnym znajomym, potem zdradził mnie z koleżanka z klasy( razem chodziliśmy do wieczorówki). Ja go nadal kocham gdzieś tam w środku ale wiem, że to jest tylko wyobrażenie jego jakim chciałabym by był. On się nigdy nie zmieni, więc nie ma szans być ze mną. Chyba, że mała okaże się jego hehe... Nie no żartuje i tak bym z nim nie była 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka , a jest prawdopodobne, że mała jest jego? A ja taką zdradę bym wybaczył, ale ja jestem inna 😉
Dobrze że z Darusią wszystko ok, też już wysłałam sms'a
nie odpoczywa, powinno być dobrze, ale ma lepiej bo już ma 30 tydz. i nie dużo jej zostało do porodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny moja kolezanka GRUDNIÓWKA wlasnie urodziła synka, pare minut temu, napisałam jej esa, bo nie bylo jej dzis na forum napisałam czy czasem sie MIKOŁAJ NIE RODZI ???
a ona odpisuje ze jest padnieta i urodzila przed chwila SYNKA zdrowego, nie napisała nic wiecej 🙂

ciary mi przeszły i sie poryczałam 🙂
byla w38 tyg,

ALE SUPER 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaana to co napisali u mnie w takiej książeczce co dostałam od lekarza:
Co przygotować dla dziecka do szpitala (przykład):
4-5 koszulek i kaftaników
4-5 sztuk body
4-5 par śpioszków
2 czapeczki
sweterek
pieluszki, pampersy
3-4 pary skarpetek ( ja do tego biorę dwie pary "niedrapek" 😉
kocyk, rożek
krem do pupy
ręczniczek, można wykorzystać pieluszki tetrowe
chusteczki nawilżane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikos Ty jestes ale ryzykantka 😁 hehe ale fajnie, że się tak dobraliscie. Ja z mezem w maju tego roku sie rozstała, bo bardzo duzo sie klocilismy itd... ale wytrzymalismy bez siebie tylko tydzien i wrocilismy do siebie czego wynikiem jest Nasz Kochany Synek 🙂

Po tym jest inaczej, aczkolwiek nadal sie kłocimy no ale juz o inne rzeczy niż kiedyś, ja raczej mam problem ze sobą jestem za bardzo nerwowa, nie pozwalam mu na wiele rzeczy i o to głownie są kłotnie. Ale cudownie poznać kogos i wiedzieć ze to ten na całe życie.

monka z drugiej strony jesli miałbys zostac zraniona poraz kolejny to lepiej być samej. Dasz radę na pewno a i z czasem znajdzie się rycerz na białym koniu ktory zapragnie byc z Tobą i Malutką 🙂

Dodi mnie też przeszły .. 🙂 ale super 🙂 Pogratuluj kolezance 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
candy monka nie wygłupiaj się i nie wchodż drugi raz do tej samej rzeki,facet Cie zdradził,zresztą z opisu widać,ze to nie jest dobry materiał dla takich fajnych dziewczyn jak Ty i Nadia!
Zainwestuj w świeżutki towar!

kochana co do tych ciuszków to u mnie była informacja ,że to dla oddziału ,myślę,że skoro u Ciebie nie ma takiej to nie mogą tak wprowadzać w błąd.To zostawianie ciuchów nie jest chyba regułą w każdym szpitalu,poza tym nikt nie jest w stanie Cie zmusić do zostawienia wyprawki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klaudia jak widzisz rozstanie to czasem dobra metoda by być razem:laugh:
Ja też byłam nerwowa ,jestem nadal ale o wiele mniej.Mój mąż mnie chyba nauczył spokoju,bo On na wszystko reaguje spokojnie,z przemysleniem i rozsądkiem.Nawet po jakimś spięciu pyta czy mi przeszło i czy napijemy się herbaty..:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komp mi się zawiesił...cholera jasna jak mnie to denerwuje. A mojego laptopa z naprawy mi nie chcą oddać, co chwile przedłużają termin odbioru pewnie się napaleńcy delektują moimi fotkami przed ciążą hehehe 😉

Nikoś masz rację nie będę bawić się dwa razy w to samo 😉

iwiokej ja czekam aż mama przyjdzie z pracy, miała zakupy zrobić po drodze i kupić coś na obiad 🙂 więc czekam cierpliwie i dokarmiam się tym co mam w domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...