Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
nikoś nie wiem czy któraś z obecnych na tym forum lubi swoją teściową, chyba po prostu już tak jest że się z synowa z teściową nie dogada 😉 a jeśli opiernicz działa jak działa to ją znowu opieprz i będziesz miała spokój na parę miesięcy, wtedy już urodzisz , hormonki przestaną działać i już podejście się zmieni do sprawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jestem jestem :laugh: widzialam ją!!!!!!!!!! nareszcie!!!!!!! moje sloneczko kochane!!!!!!!!!! jest wszystko idealnie!!! wyniki dobre wszystko ok z drobnymi wyjatkami.... znowu mam ulozenie posladkowe ale to nie jest jeszcze problem wiekszy jest w moim spojeniu lonowym!!! raczej mam sie szykować na cesarke!! 😲 sama nie wiem czy sie cieszyć czy nie!!!!! powiedzialam mi Pani dr ze to sie żadko zdarza ale jak już sie pojawią takie bóle itd to sie zawsze robi cesarke!! ale o tym bedzie decydowac w styczniu!!!! nastepna wizyte mam wyznaczona na 04.01 czyli nie sprawdza sie to ze wszystkie chodza co 2 tyg pozniej co tydzien!! ale jesli bym miala ta cesarke to bede miala swoja mala w styczniu tak jak chcialam bo mniej wiecej 28.01 wiec za 2 miesiace juz by byla!!!!!!!!!!!!!

obiecalam wymiary więc.....
masa: 1397 gr - ale olbrzym
BPD 714
TBD 743


musze odnalezc Wasze posty z wymiarami

ciesze sie z moja malutka wszystko jest ok!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bób od jakiś 3 tyg mam silne bóle kości łonowej promieniujące do pachwiny i kolana, mam problem ze wstawaniem i np podniesieniem nogi zeby zalozyc buty, najgorzej boli po lezeniu jak np wstaje do wc itd. najmniej boli jak leze na plecach a tak jest nie wygodnie jak leze na boku a pozniej chce usiasc to jest masakra!!!!!!!!!! tyle ze ja mialam wczesniej problemy z rwa kulszowa i to moglo nasilic wszystko.czasem chodze jak pokraka bo tak boli!!!!

Bób to jakie Twoje dziecko jest duże bo nie mogę odnależć tego postu?

mona124 jasen ze to nie ma wiekszego znaczenia!!!!!!!!! choc czytalam ze lepiej dla dziecka jak jest porod naturalny, ale jest mi to wlasciwie obojetne byle zeby byla zdrowa i silna!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja chorowalam na zapalenie opon mozgowych i mialam 4 razy robiona punkcje z kregoslupa ostatnia w grudniu zeszlego roku i od tego czasu mam problem z ta rwa... ja na pocztaku to sobie tlumaczylam uciskiem ale bylam u neurologa i jest wszystko ok
o tym spojeniu lonowym mowila mi polozna w szpitalu i teraz moja lekarka nic w sumie mi nie dolega po za rozpierajacym bolem kosci lonowej

ja nie mam podanego tego FL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha w USG bylo wszystko ok ale robila standardowe brzucha
to wlasciwie z objawow i mojego opisu stwierdzila. w ciazy nie ma jak tego zbadac wlasciwie tylko RTG moze to pokazac. mowila ze takie objawy jak najbardziej ale po porodzie a nie przed...

teraz juz wiem dlaczego nie wiem co to znaczy kopanie po zabrach i ze moj pecherz tak cierpi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie powiedziala ze jest jak najbardziej w normie choc wg tych wymairow ktore podala to wyszly mi dwa terminy na 15 i 28.02 czyli wnioskuje ze jest poprostu drobna. wazne ze wymiary do wagi sa ok!!!
nadal nie moge w to uwierzyc ze za 2 miesiace juz moze byc. ale jakos boje sie pozniej co po tej cesarce jak ja dam sobie rade itd jakos sie szykowalam caly czas na porod naturalny chyba musze wrocic do literatury :P

ja uciekam bo trzeba mezowi kolacje zrobic bo zaraz z pracy wroci, prysznic i spac bo jutro dzien pracy mam niestety

dobranoc mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bób ja bym tych wymiarów nie brała tak do siebie zwłaszcza, że bardzo często się one mylą. Ostatnio moja koleżanka rodziła i z wymiarów wyszło 3600, a urodziła 4400 🤪 wiec to mega różnica. Tym bardziej, że waga dzidzi jeszcze się bardzo zmienia, może był okres, ze szybko nasze maluszki urosły, a później ich waga bedzie rosła wolniej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mona pewnie jest tak jak piszesz, po prostu taki okres intensywniejszy 🙂
Sibi nie łam się urodzisz przez cc to też nie będzie źle , po prostu po porodzie będzie cię bolała inna część ciała( przynajmniej przy siadaniu nie będziesz potrzebowała koła dmuchanego:laugh: :laugh: :laugh: ) moja bratowa urodziła tak 2jkę dzieci i żyje więc i ty sobie poradzisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...