Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nie mamy się co przejmować wagą naszych maluszków, co za różnica,czy będzie ono troszkę większe, czy mniejsze przecież to bez znaczenia 😉 chociaż nie chciałabym zeby moja mała ważyła ponad 4 kg, bo napewno ciężko byłoby urodzić, ale jeśli bedzie tyle ważyła to trudno 😉
Ja tez uciekam mamusie do kąpieli i lulu, do jutra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sibi nie przejmuj się że mała drobniutka, moja też zawsze na USG bardzpo mała była z porównania ze średnierj zawsze była po niżej 🙂 ale ja się cieszę i w sumie nie ma po kim być duża 🙂 a CC nie martw sie tęż będe miała cc i przynajmniej zobaczę niunię od razy a nie męczyć się przy porodzie godzinami a później nie masz siły nawet na radość , zresztą wszystko może się jeszcze zmienić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oho! późno już i wszystkie pewnie śpicie, ale pochwalę się Wam, że badania wyszły bardzo dobrze. Victor zdrów jak ryba, ruszał się bardzo i chyba się obudził jakos, bo do teraz non stop mnie atakuje 🙂) co do wagi to ma już 1560 😲 spory!! 🙂) Gin stwierdził, że jak Victor dalej bedzie tak ładnie rósł i nie robił problemów to po porodzie idziemy na dobry alkohol opijać duży sukces mój i medycyny 😉 🙂)
Sibi widzę, ze masz ten sam problem co ja ze spojeniem łonowym. Mi sie też zaczęło rozchodzić, dokładnie takie same objawy, z tym, że to nie jest tak, że tego się nie da zbadać w ciąży. Ja miałam dziś badanie ginekologiczne a do tego był w gabinecie ortopeda, poprzez usg, plus badanie ,,ręczne" potwierdził, że spojenie się bardzo niewiele, ale się rozeszło. Oczywiście też będę miała cesarkę, w moim przypadku jest to dodatkowe wskazanie, ale mi akurat to pasuje. Zresztą wolę sie przemęczyć parę dni po cesarce niż później być unieruchomioną na kilka tygodni lub miesięcy, jak spojenie zupełnie szlag trafi przy pnc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki - czyżbym była pierwsza? przecież już9ta?? 🤪
ja sprzątam i sprzątam po montażu kuchni i przedpokoju a że co chwilę łapię zadyszkę to trochę trwa...
mąż cały czas znosi jakieś nasze rzeczy z piwnicy o których istnieniu dawno zapomniałam - szok ile można uzbierać !!
a najlepsze że cały czas wydawało mi sie że nie mam ręczników więc przy każdej okazji kupowałam a wczoraj mężulek przyniósł z piwnicy całą mega torbę nowiutkich ręczników!! 🤪 nie wiem skąd moja shiza z ręcznikami heheheh ale małej już nie kupię nowych:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuchatki.
Jai Ho super, że synuś rośnie zdrowo 🙂
Ja też cały czas myslę o tuleniu już malutkiej a mój też coraz częściej powtarza, że już się nie może doczekać 🙂 Jeszcze tylko doświąt i z górki, nawet się nie obejrzymy jak to zleci 😉
Też ma sprzątania w domu, ale leń silniejszy:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie

ja ruszam do internisty, bo mój gin dzis nie przyjmuje a mnie od wczoraj swedzi ciało, boje sie ze to ta cholestaza ciazowa, a wczoraj miałam prawdziwe skurcze 3 razy, tak mi macica zesztywniała ze prawie nie mogłam sie ruszyc.
Cholercia nie wiem o co chodzi .

dam znac potem a teraz ruszam do lekarza,buziaki mamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak miałam w zeszłym tyg z uwagi na duszności kaszel i mega męczliwość (jak na pocz IIItrymestru za dużą) +liczne pajączki na nogach - wynik wyszedł 719 (norma do 500)
poczytałam trochę w necie i są b różne opinie - niektóre przyszłe mamy się leczą (zastrzyki w brzuch!!) inne olewają bo podwyższony wynik w ciąży jest normą... nie wiedząc co robić zadzwoniłam do ginki kt to bad zleciła i powiedziała że jak jest 719 to nie ma tragedii i olać
no więc olewam i odliczam dni do porodu bo już trochę ta ciąża mnie męczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoro ginka mówi, że olać to spoko 😉 najwyraźniej tak to jest, że może być podwyższona w ciąży 🙂
Mnie jeszcze, aż tak bardzo nie męczy ciąża...odpukać 😉 ale bardzo tęsknię, żeby już zobaczyć maleństwo, ale niech sobie jeszcze posiedzi w brzuszku przynajmniej 6-7 tygodni, bo i tak nie mam jeszcze nic przygpotowanego dla niej. Wózek nie kupiony, łóżeczka brak, ciuszki nie poprane, oj muszę się powoli zabrać za to wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny, juz przyszłam, poszłam do internisty bez zapisu, jeszcze babka mnie przepusciła bo powiedziałam ze tylko po skierowanie ,było troche chorych w poczekalni ale znalazłam sobie odizolowane troche miejsce , dostałam skierowanie zeby sprawdzic czy to nie ta cholestaza, i ze nie jadałm sniadania to od razu na pobranie krwi w czwartek po 14 wynik, spoko juz mam to za sobą.Teraz czekam


Aaana ja na szczescie nic w domu nie robilam, wytarłam kurze z parapetów tylko, mój M.mył szafy, ale wystaczylo 2 razy.A po sufitach był najwiekszy burdel ze sie wyraze, to podloga 4 razy myta i tak sie mazala, w koncu wymienilismy mopa i wlalismy mega wrzatku do wuadra i poskutkowało.Mam juz to za sobą 🙂A Ty kochana tez sie taj nie mecz, tylko zostaw troche dla meza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie!!!!!!!!!!!!!!!
my dzisiaj do 11 spałyśmy, ale spały byśmy dżej tylko tel. nas obudził 😞
ale w miedzy czasie była pobydka godzinna od 5-6 bo mąż do pracy się szykował i przy okazji napaliłam w piecyku 🙂
pogoda brzydka pochmuenie strasznie aż nic sie nie chce, a na obiadek dzisiaj placki ziemniaczane bo nic w domu nie ma a do sklepu nie idę bo mi się nie chce zasuwać 2 km. jutro zrobimy z mężem zakupki 🙂 bo przez weekend wszystko wyjadłąm z lodówki 🙂
Dodi powodzenia, czekamy na dobre wieści 🙂
Jai_Ho gratulację dużego zdrowego dzidziusia 🙂 i niech tak będzie do końca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DODI dobrze ze udało Ci się wszystko załatwić.
dla męża nie mogę zostawić sprzątania bo on biedak cały czas pracuje a jak nie pracuje to coś przykręca, wnosi wynosi więc też się nie nudzi a ja w końcu całymi dniami w domu siedzę więc mogę sobie powolutku (chociaż to mega frustrujące!! 😠 ) sprzątać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂
jaka wstrętna pogoda za oknem , nic ale to nic się nie chce 😞 😞 😞 😞 mgła jakaś i zimne mokre powietrze a do tego mży 😞 poleniuchuję chyba dzisiaj a wszelkie wysiłki pozwolą mi chyba jedynie na wykąpanie się 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...