Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witam brzuchatki (ciekawe do kiedy będziemy tak sobie mówiły 🙂)

U mnie nocka, jak zwykle, 5 razy na siusiu, mam tak ogromne parcie Małego na pęcherz 😞 ostatnio gin jak sprawdzał co u Synusia to jeździł końcówką od USG po wzgórku łonowym, i powiedział, że jest naprawdę bardzo nisko ułożony.

A teraz popijam kawkę i zajadam pierogi z kapustą:P

Muszę jechać do PZU, mam nadzieję, że autko zapali.

Czyli będziemy miały jeszcze w tym tygodniu dwa dzidziusie - dobrze zrozumiałam? Mona i Madziula się rozpakują..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!!!
widze dobre wieści 🙂 oby poszło im to sprawnie i bezboleśnie 🙂
my całą noc przespałyśmy tylko ok 6 jak co dzień wyszykować męża do pracy więc i siusiu przy okazji 🙂 ale dzisiaj tak mnie napierała na pełen pęcherz że nie mogłam wstać z łóżka, tak bolała cały brzuch i podbrzusze, ale jak sie wysiusiałam to powoli przechodziło 🙂
CandyMonka miejmy nadzieję ze pomoga Wam zwalczyć insekta 🙂
a dzisiaj znowu pada śnieg jak by było go za mało 😠
ale chociaż cieplej sie zrobiło bo "tylko" -12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

Widzę, że różne nieciekawe dolegliwości łapią i wychodzą jakieś zbędne niekorzystne dla nas rzeczy.

Ostatnio wam pisałam, że u mnie wszystko gra, ale dzisiaj się dowiedziałam, że nie bardzo.
A wszystko spowodowane tą cholerną cukrzycą.
Dzisiaj byłam w szpitalu, jutro mam zrobić badania w tym Hemoglobinę glikowaną, jeśli ta wyjdzie za wysoko to czeka mnie patologia ciąży od piątku. Kilka badań i decyzja czy będę rodziła sn czy umawiają termin na CC.

Aż się rozryczałam bo tak chciałam uniknąć cc. 😞
Do dupy to wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mam cichą nadzieję, ale się boję.
To badanie co będę miała daje wynik średniego cukru z ostatnich trzech miesięcy. A ja cały czas sobie zapisywałam swoje wyniki z glukometru i mi średnia wychodzi kiepska 😞
No nic zobaczymy.
Jestem dobrej myśli jak zawsze, ale doła złapałam.

Cały czas przygotowywałam się psychicznie na poród SN. CC to dla mnie zło konieczne.

Dzięki za kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Małalenka tak jak Brzuchate piszą narazie sie tym nie zamartwiaj bo jeszcze nic nie widaomo. Z jednej strony lepiej dla Ciebie i Dzidzi żeby było CC jesli ma być jakieś zagrożenie :/

Głowa do góry 🙂 🙂 😘

tez bym z drugiej strony spanikowala jakbym sie dowiedziała teraz ze mam rodzić CC 🙂

Iwiokej i jak tam dzisiaj się czujesz ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uciekam po wyniki, jedziemy zjeść coś z mamą na miasto a potem do ginka 🙂 🙂 po drodze jeszcze chcemy zahaczyć sklep z wózkami 🙂

Zajrzę do Was wieczorkiem 😘 😘

Miłego dnia bez stresów brzuchate 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj mam nadzieję, że będzie dobrze.
Dzisiam jeszcze odbieram wyniki ogólne moczu i krwi, a potem o 18 mam wizytę u gina.

Może mnie podniesie jakoś na duchu.
W ogóle to chyba by się przydało zrobić USG bo ostatnie miałam w 31 tc. No a chciałabym wiedzieć ile mój szkrab teraz waży, czy rzeczywiście jest taki wielki jak to u cukrowych mam z reguły bywa, czy może raczej mieści się w normie.
No nic zobaczymy.

Buziole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buziaczkaa napisał:
Lenka sorki że sie Wam tu wtrymbalam ale jestem po wizycie...wczoraj miałam. 😆 Dzidzia żyje!!!! Widziałam jak macha rączkami, jak wariuje w brzuszku dałam zdjęcia na sierpniówkach wejdz i zobacz. Prosze!!! Taka szczesliwa jestem że poryczałam się z radości!


Madzia właśnie za nim napisałaś posta u nas ja byłam u was na wątku i oglądałam 🙂
Po za tym odpowiedziałam Ci wczoraj na maila, napewno dostałaś.
Powiem jeszcze raz, dbaj o siebie i bądź radosna 🙂 tym razem będzie dobrze zobaczysz, musi być.
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwiokej no to dobrze - a ja wlasnie dzisiaj zauwazylam ze kolor sluzu mam taki jakis mleczny. Eee ale czytam że ten sluz to się może zmieniać i kolor i konsystencja. Ale tak sie zastananawiam bo skoro mam rozwarcie na 1 cm to czy czop nadal tam jest skoro zamyka ujscie do szyjki ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane , ja po swędzącej nocy pojechalam do lekarza, dostalam skierowanie na próby wątrobowe, białko, i glukoze czekam na wyniki po 17, brzuch mnie pobolewa znowu, a dzis zauwazylam na majtkach w śluzie czerwone niteczki krwii bardzo małe, czyzby to ten czop sie juz szykowal powoli albo szyjka rozwierała, cholercia wie, wizyte mam dopiero we wtorek , nawet nie wiem co z małą i ile warzy 😞

zgage mam straszna znowu mimo ze brzuszek opuszczony, i ciśnienie przed chwilą 139,98 wiec połknełam Dopegyt mam nadzieje ze sie obniży .

Dzis od 15.30 chodzi u nas ksiadz ciekawe co powie jak zobaczy mnie w ciazy i nas bez slubu hihi , na pewno zdam relacje


buziaki koffane mamuski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...