Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Martus Mona to juz chyba tak jest... ja tez przez to wiedzialam ze Moj cos kreci bo tak wiele rzeczy mi nie pasowal i zachowan hehe 😉
Mamy to we krwi 😁 choc Moj stwierdzil ze bylabym idealna jako detektyw 🙂 a wierzcie mi chcialabym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Anitek super ujęcie! a jaki błękit w oku Olafka 🙂

Mona to daj fotkę, to chwilę jeszcze poczekam.

Wczoraj pisałam, że mam ochotę by mi w głowie zaszumiało, dziś jest to samo 😜ale jak juz wspomniałam, pewnie w czerwcu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus przyznaj ze zyc bez Nas nie mozesz 😜
Kurcze fajnie by bylo sie spotkac kiedys 🙂 🙂 🙂
patrze i nie wierze ile ja juz postow napisalam...wczoraj bylo 6950 czy cos okolo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamietam jak ja na 5ta dobe dostalam pokarm....SZOK!!! w nocy jakos o 23 czy 24 cyce jak pamela ale wygladalo to jakbym sobie implanty zrobila idealnie okragle dwa cysie Moj sie cieszy hahaha jak dziecko...
no ale po kilku dniach sciagania juz nie bylo...ale pamietam ze w nocy cieklo tak ze mialam przescieradlo mokre pomimo ze mialam wkladki wymienanie co 2-3godz ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek ja mam od czasu do czasu nocą jeszcze takie nawały. I wkurza mnie to spanie z pieluchą na piersiach, bo po pierwsze to nie wygodne a po drugie jak M. się do mnie dobiera to źle się z tym czuje, takie mało sexi.
Gdzie ta Mona ze swoją fotą?
Jej od godziny spać się wybieram! Wygońcie mnie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś się uda, ale już widzę ALE mojego M. On jest strasznie spokojny i nieśmiały, czasem bardzo mnie to drażni.
Anitek my takie głupie baby z tym zamartwianiem, mam to samo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam wk....a!!!!!!!!! dzwonie do Niego gdzie jest bo jest pozno a on ze w pubie i ze pojdzie do motelu kiedy bedzie chcial a nie kiedy ja mowie...no to ok...
i sobie wyobrazcie godzine po tym pisze smsa a tu dupa raport nie dochodzi...czekam i czekam w koncu doszedl i dzwonie chyba z 10razy i nie odbiera!!! po czym smsa ze jest glosno i ze zasiegu w tym pubie nie ma wiec ja dalej dzwonie i nic...w koncu dzwoni z wc i mowi ze poszli do innego pubu i ze muzyka gra i bla bla bla...a ja na to ze 24 dochodzi i ze jutro rano kieruje po czym caly dzien w pracy i 200km do domu jeszcze kierowac musi a on na to ze to tylko moj pretekst i takie bzdety!!!!!! no tak mi cisnienie skoczylo ze gdybym mogla leciec to doslownie spakowalam bym sie w 10min i poleciala w pizdu bo juz mam dosyc takiego traktowania!!!!!!!!
jak sie jest w zwiazku to trzeba szanowac sie nawzajem poza tym jak mozna byc tak nieodpowiedzialnym zeby narabanym jechac autem???przeciez on byl juz pijany jak z nim gadalam a jeszcze siedza w tym pubie i nie zapowiada sie zeby mial isc spac!!! 😠 😠 😠 😠 😠 nie mam ochoty wogole rozmawiac i tlumaczyc bo on tego nie rozumie wogole!!!
do jasnej cholery ma zone i dziecko wiec wypada byc odpowiedzialnym a nie jak dzieciak!!!!!!!!!! brak mi slow taka jestem wk....a ze nie zasne chyba wogole juz dzisiaj!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej ;-)
U nas noc nieprzespana, mała najpierw pobudka o 02 potem o 03 do 05 gadać jej się zachciało, potem znowu o 06 spała i teraz kima ale podgląda co chwile czy ktoś koło niej jest.
Z rana też pokłóciłam się z mamą, heh więc sąsiedzi pewnie też już nie śpią ;-) Na szczęście my się nie gniewamy długo i już jest zgoda ;-)))))

Martuś mamy podobne brzuchy hehe ;-)))) pomyśl, że jak skonczymy karmić to będziemy miały na czym piwo stawiać ;-))))
Anitek współczuję! Wiem jak mocno musiałaś się wkur... mój były cały czas tak mi robił. Ja nie wiem co jest z tymi facetami, wieczne dzieciaki cholera jasna. Tylko kumple się pojawią na horyzoncie i głupieją! Biedna jesteś.

Spadam do małej bo już krzyczy, a potem mam w planach sprzątanie całej chaty bo jutro planuję na cmentarz do taty jechac i czasu nie będzie.
Miłego dnia kobietki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry
u nas noc piekna 🙂 Marclina zasnela o 21 a wstalysmy o 7.10 :]

nie wiem jak u Was ale u mnie sie zaczela akcja "łapka" w buzi!! strasznie mnie to drazni!! dzis od rana pluje smoczkiem i pakuje piastke do buzi!! wczesniej jej sie czasem przytrafialo ale teraz to juz masakra!! na nozce jejwyszla bula o szczepionce
Anitek super zdjecie Olafa!!! czytalam co pisalas odnosnie podawania stalych pokarmow i gotowosci dziecka wiec u mojej sa wszystki objawy poza budzeniem sie w nocy a tak to wszystko i sie zastanawiam czy jej jakiejs kaszki albo marchewki nie ugotowac na poczatek tyle ze ona ma dopiero dzis 3 m-ce!!??

ja tez myslalam o implantach bo u mnie masakra ale moj B. mi powiedzial ze sie ze mna rozwiedzie jak sobie zrobie 😉 ze nie chce macac sylikonu 😉

Anitak rozumiem Twoje zdenerwowanie!! widze ze jestesmy podobne jesli chodzi o wyjscia mezow! ja niby nie mam nic przeciwko temu ale jak ze dlugo nie wraca to mnie krew zalewa!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuski 🙂
a ja wczoraj wyladowałam u mamy i tak sobie teraz siedzę 🙂
U Nas nocka gorsza Maluda chyba czuł brak taty i zmianę otoczenia zasnął o 9 i obudził sie o 1 pozniej o 4 i o 7.

Teraz jakies sniadanko a pozniej jakis spacerek do sklepu trzeba zrobić 🙂
do spisanka Dziewczynki 🙂

Anita - szkoda Twoich nerwów 🙂 Facet i tak zrobi co będzie chciał. Ja już przywykłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
widze ze tylko sibi wyspana 🙂
u nas tez ciezko, Igor zasnął po 22, a potem 1, 4, 5:30 i koniec spania. teraz mam go na raczkach, meczy smoczek i probuje zasnac, oby sie udało. jak tylko sie przespi to idziemy na targ, moze cos sie kupi 🙂

Anitek, szkoda nerwów na faceta, do tego jestes zmeczona, bo tylko ty sie Olafkiem zajmujesz i nie masz z nikad pomocy, wiec wszystko ci sie naklada na glowe, do tego chwilowo nieodpowidzialny tatus.

Sibi , my wczoraj nie o implantach pisałysmy 🙂

CandyMonka racja przynajmniej bedziemy mialy solidna polke na piwo 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc

Anitek mam nadzieje ze maż wrócil do motelu i jeszcze Cie przeprosil, a Ty cos pospalas ?
faktycznie moglas sie wkurzyc ..

U NAS noc kiepska,jedzenie 22,20 mała pierwszy raz wydoiła 2 cyce, ale nie do konca.
Potem 3 i 5 i 6.40 potem 9 jedzenie , nie sadzicie ze za czesto, j adla krótko, i zaraz sie budzila, musze ją poobserwowac czy sie najada,a ja mam cyce miekkie i małe od wczoraj , niewiem moze juz ze stresu i zeczenia zanika mi mleko ???

pozatym mała znowu pupa zerwona na maksa, mimo ze uzywam wacików i wody,i masci bephanten, i pampersy premium care,, chociaz w tym tyg. uzywalam tez active baby, a one sa z aloesem i lekko pachna moze zmiana pampersów jej nie odpowiada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi, u mnie tez byly dni ze cyce miekkie a Igor wisial na nich caly czas, wtedy go dokarmialam. teraz jest juz oki, od 12 dni nie dostal butli, wiec moze u Ciebie tez taki krotki kryzys?
Jak dobrze pamietam jestes na diecie?
Wroc do premium care, to jest czysta bawelna, bez domieszek niczego, a activ baby tak jak piszesz maja aloes, ktory i mnie uczula 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...