Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Hej u nas też nocka spoko, jedno budzenie miało być na piciu a skończyło się i tak na jedzeniu hihihi.
U nas też pogoda do dupy, zaraz jedziemy do lekarza z Adrianem z tą ospą, kurcze żeby się tylko amelia nie zaraziła.

Bob u Ciebie to wygląda jak zaczynająca się trąba powietrzna.

Klaudia jest już spoko, czasem się coś źle zrozumie i różnie wychodzi, ale dobrze bo trzeba o tym porozmawiać. Mniej lub bardziej łagodnie hiihihi.
Powodzenia w poszukiwaniu piosenki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hy hy Bob Ty uważaj tam bo ta chmureczka to zaciekawie nie wygląda 😁 Jeszcze Cie ta wessie ta chmurunia 😁

U mnie nie ma takich rarytasów 🙂
A jeszcze dziś rano się dziwiłam że Fifi się nie przekręci z brzuszka na plecki a tu ciach. Przekłada się niczym Otylia w basenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mamuski

zagladalam do was ale nie mialam tyle czasu by napisac.

Pogoda do bani, a ja musze isc po mleko z Małym, bo cyce prawie puste 😉

Dziewczyny, wiem ze nie powinnam ale zaczynam sie martwic, bo Wasze dzieciaczki przewracaja sie juz z brzuszka na plecy a moj maly leniwiec aby glowa jak szalony kreci.
Poza tym od tygodnia liże wszystko co ma kolo buzi, pieluche, poduszke, ciuszki jak go przebieram. Wasze maluchy tez tak robia?

Anitek, ja tam sie ciesze, ze z kaszka sie udalo i jest na plus 🙂

Milego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie 🙂
U Nas pobodka o 4-15 a pozniej po 6stej i tak sobie gadal do 8smej...
zaraz zadzwoni Maz bo podobno sa zmiany u niego w pracy niestety na gorsze dla Mariusza wiec pewnie chodzi o wyjazdy...ale ja zapowiedzialam ze wraca dzis i piszemy CV i szuka nowej pracy bo ja calej zycie na walizkach i bez planow zyc nie bede!!!!!!!!!
Bob ale chmursko jaaaa 😲
Klaudia Bravo dla Fifiego 🙂
Cruella wylaczylam oklaski bo ich nigdy nie chcialam wiec w koncu mam spokoj 🙂
i ja rowniez dawac nie moge...Martus daje rade z kaszka choc tez sie balam reakcji ale spoko dzis znow z rana kupa poszla wiec jest ok 🙂 w zachowaniu wrecz zmienilo sie na lepsze wiec chyba nie ma sie czym martwic 🙂
A film no wlasnie akcja w Vegas sie dzieje wiec pewnie o tym samym filmie mowimy 🙂
rewelacyjny a najlepsze chyba te fotki na koncu filmu sa 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej,czytałam o Waszym "sporze" kaszkowym i napiszę co myślę..uważam,że podawanie kaszki nie jest rozsądne bo one bardzo tuczą.Anitek pisałaś,że mały jest żarłoczny bo je w nocy co trzy godziny .To jest jak najbardziej normalne ,że dziecko budzi się w nocy co trzy godziny,moje starsze dziecko budziło sie co pół godziny,max co godzinę i wszystko to zniosłam bo jestem matka i moim obowiązkiem jest wstawac jak dziecko mnie potrzebuje.Masz jak najbardziej normalne,piękne dziecko a od dłuższego czasu mam wrażenie,ze jesteś bardzo skupiona na własnej wygodzie...dam kaszę to nie będe w nocy wstawała (bo akurat kwestii wagi raczej to nie rozwiąże)....nie będe karmiła piersią bo to męczarnia...owszem skoro ponad to przedkłada się jedzenie pizzy i picie piwa,
macierzyństwo wymaga poświęcenia i cierpliwości.
Takie jest moje zdanie i mam prawo je wyrazić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikos kaszka ryzowa podawana raz na dobenie tluczy...i Olaf w nocy wstawal do 3ciej co 3godz a pozniej co godzine nawet co pol godz chcial pic mleko i nie wiem dlaczego tak bylo.
Skoro pomoze to wydluzyc czas bez mleczka to dlaczego nie?
Maly po kaszce nie moze nie jesc 6godzin a pozniej w ciagu dnia rowniez zjada mniej i rzadziej wiec to duzy plus z jego wzrostem wagi.
Co do karmienia piersia to chyba z lekka mnie zle ocenilas 🙂
ja nie chcialam karmic piersia wogole...mowilam ze ewentualnie sprobuje jak bedzie taka mozliwosc mleka nie mialam 5dni a pozniej Maly szarpal sie bo mial butle od poczatku...
Od momentu zajscia w ciaze twierdzilam ze dzieci na cycku maja kolki i niestety czasem sie cos zle zje...
A czy wygoda??? pomysl sobie o tym ze to ja musze wstawac myc te butelki sterylizowac je przygotowywac wode zeby byla ciepla i swieze mleczko!!! wiec z ta wygoda to wg mnie przesadzilas 🙂 to raczej karmienie cycem jest wygodne bo wyrzucasz cyca i juz jest 🙂
no ale tez mam prawo wyrazic swoje zdanie 🙂
a jak dla mnie mleko matki procz przeciwcial nie dorowna modyfikowanemu i stad moja decyzja o karmieniu butla. Ja bylam na cycu siora tez a wiecznie chore bylysmy no i gdzie te wszystkie witaminy i przeciwciala z mleka matki?
Nie uwazam zebym Olafowi robila krzywde jesli lekarze zaproponowali takie cos nie uwazam zeby bylo to cos zlego dla Olafka...Jesli mialby sie utluczyc to pewnie by nikt tego nie proponowal a ze teraz je nawet w ciagu dnia mniej i rzadziej to wlasnie zasluga 1,5lyzki kaszki ryzowej.


Klaudia dziekujemy bardzo 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂)

klaudia gratulacje dla Fifiego za obroty 🙂.
U nas leniwiec dalej sie nie chce obracac ani podnosic. dzis juz maly czuje sie dobrze tylko ten katar! 😠 ale juz chyba zalapal, ze po ,, grzebaniu " w nosie lepiej sie oddycha i juz tak nie ucieka z glowa. 🙂
Spal mi cala noc do 5:30, przy czym ja dalej czujna i gotowa na kazde kaszlniecie. Tym sposobem mam juz wszystko zrobione w domu i ze soba 🙂) teraz relax 🙂)
Za oknem slonce ale zimno, zreszta i tak narazie rezygnuje ze spacerow zanim maly calkowicie sie nie wykuruje, no i nie ma zmiluj sie: CZAPKA MUSI BYC! 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche rozwalil mnie text ze pizza i piwo jest wazniejsze...
skoro nie karmie piersia bo nie chcialam to dlaczego mam sobie tego odmowic???
A nie chcialam karmic bo tak jak napisalam nie chcialam...
Moja prywatna decyzja w ktora nikt nie powinien wnikac a tym bardziej krytykowac i pisac ze jestem wygodnicka...
Twoje zdanie ot co... ja nie wnikam i nie mowie Mamom karmiacym piersia ze sa zbyt leniwe zeby myc butelki...bo uwazam ze akurat tej kwestii nie powinno sie poruszac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek kazdy ma swoje zdanie,ja uważam,ze niepotrzebnie wkręcasz sobie ,że Olaf jest gruby.Jest śliczny i zdrowy a zobaczysz jak zacznie raczkować,chodzić...zrobi się z Niego szczypiorek bo będzie w ciągłym ruchu. Mam nadzieję,ze się nie obraziłaś.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikos no co Ty dlaczego mam sie obrazac???
Siedze i rycze ot co!!!
Za przeproszeniem k....a kazdy lekarz tak pierdzieli!!! ze dziecko tak tyje i ze to zle ze to ze tamto ze sramto!!! a co ja mam biedna zrobic???? no co???
Dziecko plakalo nie dalo sie go oszukac kompletnie niczym i mialam siedziec i patrzec jak sie robi czerwony czy siny z placzy bo chce pic? 😞
wiec skoro wlasnie podanie tej cholernej kaszki mialo rozwiazac po czesci problem to na to poszlam...i jest lepiej bo naprawde je rzadziej i mniej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czasem mysle ze wdal sie w Tate i tak poprostu ma a ja mu robie krzywde ograniczajac go...
ale jak juz uslyszalam od lekarki na ostatniej wizycie na temat diety specjalnej i cwieczen to naprawde rece opadaja bo nie chce dziecku zabierac przyjemnosci zadnych i ograniczac az tak jesli chodzi o jedzenie...
Mowili ze do roku nic sie nie robi a za chwile wielka afera bo czemu on tak tyje 700gram na tydzien...
w poniedzialek mamy wizyte i zapytam co dalej robic czy dawac ta kaszke czy nie...mowa byla o tym ze nie tluczy taka ilosci i pomoze mu wydluzyc czas bez jedzenia ale teraz juz sama nie wiem co robic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co???Macie racje!!! za przeproszeniem pierdole ich wszystkich!!! sama wiem co dla Malego dobre!!! nie dostanie kaszki i zobaczymy co sie bedzie dziac!!! moze w koncu przystopuje z tym raz sie zdarzylo ze przytyl 250gram niecale na tydzien ale to bylo raz a za chwile znow wrocilo do skokow...
teraz nie wiem ile wazy dokladnie bo ostatnio bylo 8kg! w poniedzialek sie dowiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikos ale karmienie piersia inna bajka
Mleko modyfikowane ma duzo kalorii i tu jest problem gdybym karmila piersia nikt by mi nie wyliczal ze dziecko je co godzine a przy butelce nie moze tak jesc.
Ilosc mleka to 700-900 na dobe a Olaf zjada 1,2l czasem nawet bylo 1,4litra i pewnie stad ten wzrost wagi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...