Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Zagladam 🙂
ANDZIA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA SEBASTIANKA 😘
jakos dziwnie sie czuje slaba jestem z checia bym poszla spac 😜
JaiHo jakie masz skarpetki? tzn Victor bo Olaf wystarczy ze lezy w kolysce i kopie i skarpetki spadaja po kilku min a Maly ma zimne nozki 😞
Fotka super 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dodi JaiHo ma racje.
Olaf na poczatku wogole smoczka nie chcial wypluwal non stop.
I dopiero od niedawna lubi z czego smoczek tylko aventa chce TT wogole nie chce.
Inny ksztalt wiec popatrz moze Julcia chce inny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech wlasnie dostalam maila z tej firmy co kupilam buciki do chrztu na necie ze niestety nie zostaly one jeszcze wyslane bo oni mieli wolne bo dzien dziecka i dzis boze cialo i ze zwroca mi kase 😞
ech to teraz jeszcze musze szybko szukac bucikow 😞
ciekawe czy garniak dojdzie bo niby zostal wyslany priorytetem wiec jutro powinien byc...
ale pech 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tych smoczkach jest, moja najpierw TT potem go wypluła i nie chciała kupiłam na próbę awenta i nuk i awenta doi tylko jej uszy się trzęsą.
Dodam że butelki mamy tylko TT

Andzia gratulacje z okazji 4 miesięcy dla Sebastianka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane,
jestem, żyję tylko miałam trochę spraw rodzinnych dosyć popiep...
Domi ma się świetnie - po tygodniu przypomniała sobie jak się zasypia więc już ok
..tak w ogóle przez ostatnie dni miałam mega zwałę i wiecie co - Domi mimo że przy niej starałam się śmiać itp wszystko wyczuwała i też była jakaś nieswoja..
co do smoczków to przeczytałam ostatnio że nie wolno myć w detergentach!! bo wchodzą do środka i potem dzieciak to łyka no i trzeba wymieniać co 2 mieś - tak więc wszystkie musiałąm wyrzucić ☺️ teraz ma lovi i zaakceptowała mimo że wcześniej avent no ale kształt podobny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy wieczorkiem ;-))

Na początku : dostałam smska od Dodi, pojechali do Krynicy Morskiej, wracają w niedzielę i kazała Was wszystkie pozdrowić!!!! ;-)))))
A ja właśnie wróciłam z nad morza, byliśmy się przejść całą rodzinką. Zjedliśmy też po rybce na powietrzu, super było!
Nadi spała przez te całe 4 godziny, obudziła się dopiero w domku. Teraz rozmawia sobie z babcią ;-)) My jesteśmy padnięci a ona pełna energii, ojjj wieczór zapowiada się ciekawie.
aaana współczuje problemów rodzinnych. Trzymaj się tam dzielnie kochana!
Jai_ho super fotka Victorka! hehe..kocham takie małe stópeczki
Andzia wszystkiego naj naj dla Sebastianka z okazji 4msc!! ;-)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bób dziękujemy 😘 😘
Brat dużo przymyślał i jak na razie jest spoko ;-))))

Sibi ale jesteś tajemnicza. Mam nadzieję, że wszysto w porządku! 3maj się tam kochana i napisz w poniedziałek co u Was. Buziaczki, jesteśmy myślami z Tobą!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejuś dziewczyny ale macie fajnie, jedna mieszka nad morzem, druga tam pojechała, trzecia mieszka koło gór a ja równina a woda to tylko w Odrze 😞 do tego pogoda dziś zrobiła się dopiero jak wróciliśmy ze spaceru do domu 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi kochana!! Tak myslalam ze chodzi o meza... Jezeli czujesz ze tak bedzie najlepiej, to pewnie, zrób tak! Mysl o sobie, walcz o swoje szczescie i niezaleznosc! nalezy Ci sie szacunek!! jestesmy z Toba. Jestes silna kobieta i przetrwasz to!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co tu mozna zrobic trzeba tylko wytrwac i tyle
mam dosc ponizania i wyzwisk
tak przede wszytskim bedzie lepiej dla Marceliny!!!!!!!!!!! bo tylko ona sie liczy nie chce zeby zyla w taki domu
niszczyl mnie cala ciaze, po porodzie i teraz ale ja mam juz dosc i nie pozwole sobie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi nie wiem co napisać, bądź dzielna , wiem co przeżywasz. Ale póki co jedź do mamy i wycisz emocje, a potem na chłodno oceń sytuację. może spróbuj jeszcze z nim pogadać, wiem że to nikłe ale czasem pomaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co jesli dobrym powodem do nazwanie zony ze jest pojebana i ma spierdalac bo sie umowila z kolezanka i jego matka to sorry.....
poza tym wykorzystl moja zyciaowa tragedie a tego mu nie wybacze!!
od poczatku bylam dla niego nikim... ale myslalam glupia ze sie to zmieni!!
wprost mi powiedzial ze kochal mnie tylko jak wypila 😁 😁 😁 😁 masakra!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyle rozmow co ja juz przeprowadzila i tyle obietnic co slyszalam..... jestem osoba ktorej jak bedzie jedna kropelka za duzo to koniec przelewa sie
dzis bardzo milo spedzilam dzien i dzis podielam decyzje nie w chwili napiecia i emocji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi ja mysle tak jak Ty!! Tacy faceci sie nie zmieniaja. Szkoda Twoich nerwow i wiecznego zycia w stresie! Musisz isc za glosem serca i podarzac za wlasnym szczesciem. Zycze Ci duzo sily i wytrwalosci, nie lubie tego mowic bo takie banalne ale.. bedzie dobrze kochana!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...