Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

wiem wiem 🙂
Trzymam za Ciebie mocno kciuki, a w razie czego wiesz jak mnie znaleźć 🙂
A teraz pakuj się i zmykaj do mamy 🙂 wycisz emocje, bo łatwiej się działa choć ciężko będzie się opanować przynajmniej na razie, a potem będziesz się z tego śmiała zobaczysz. Wiem co mówię 🙂
Najważniejsze w tym wszystkim to dobro Marcelinki i Twoje i walcz o to a wszystko inne pieprzyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zmykam spacku, mama mi kima na fotelu, Nadia na rekach heh pora poscielic wyrko ;-)))

Dobranoc dziewczynki, dziekuje za komentarze na NK 🙂
Sibi 3maj sie! Milego pobytu u mamy.

zmykam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem juz spakowana tylko rano musze leki z apteki odebrac i ruszamy a weekend zapowiada sie super zalegly dzien dziecka u siostrzenicy, basen z moim tata, jutro moze jakis drink u znajomych 😉
jakos dam rade luz musze sie tylko ogarnac

ja tez chce dac ci Cruella oklask ale nadal jest zablokowane 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kochane 🙂
My dziś od rana walczymy juz 🙂 i jesteśmy pierwsi 🙂 Super 😁
Mały juz gada do siebie i się rozgląda 🙂 Pies nadal kima, Mąż poszedł na nadgodziny do pracy a u Nas piękne słoce (jak narazie) wiec wszystko super.
Wczoraj była koleżanka która się Fifim zajmie na ślubie 🙂 No więc myślałam że będzie gorzej. Ładnie się z nią wykąpał, ubrał w piżamkę zjadł i poszedł spać. Super bo myslałam że bedzie wył w nieskończoność ale jednak mam Kochanego Synka 🙂 Zaakceptował nową ciocię 🙂

Kurczę zmartwiłam się tym co piszesz Sibi 😞 Wiem że juz nie raz było kiepsko między Wami i nie mogliście się dogadać ale myslałam że daliście radę i wszystko jest ok. Szkoda.
Niestety tak czasami się układa w zyciu że Ty dajesz drugą szansę ale ktoś z niej nie korzysta. Zobaczysz jeszcze będzie tak że na kolanach do Ciebie przyjdzie , bo taką wspaniałą żonę która dała mu tyle miłości , zrozumienia i przede wszystkim dałaś mu piękną i zdrową córkę to będzie mógł znaleść tylko w filmie albo grze komputerowej.
Pamiętaj że najważniejsze jest szczęscie i pczucie bezpieczeństwa dla Was czyli Ciebie i Marcelinki.
Jesteś piękną i mądrą kobietą i walcz o swoje szczęście 🙂 i szczęście swojego Dziecka 🙂
Trzymam kciuki za Ciebie w zmaganiach się z tym wszystkim - bo to chyba najgorsze co może spotkać kobietę.
Bądź dzielna 🙂 nooo i Poznań też daleko nie jest wiec wiesz 🙂 😘
Buziaki dla Ciebie Kochana i życzę spokojnego odpoczynku dla Ciebie i MArcysi 🙂

Co do smoków to Mój Fifi ma takie jakby okrągłe z Canpola, ale takie płaskie też ma tylko żadko je cycka. No i tylko z silikonu. Z koleji Mały Franio Nasz sąsiad ma takie jakby też płaskie ale z tej hm gumy czy jak to się tam nazywa. Innych nie toleruje. Także każde dziecko indywidualnie do tego podchodzi.

Andzia - Wszystkiego Naj Naj Naj dla Sebastianka żeby dobrze się rozwijał i rósł w zdrowiu 🙂

Aaana - dobrze ze u Was wszystko ok 🙂

Monka - jak ja Tobie zazdroszczę że Ty masz morze obok siebie. Ja też tak chce. A obok mnie tylko skromna rzeczka płynie a w Pozi to juz Warta ale też bez rewelacji 😁
Chyba Cię tam kiedyś odwiedzę 🙂

Jai_Ho Victor jaki jest słodziaczek 🙂 i te girki kochane 🙂 Zdolniacha z niego 🙂 Moj jeszcze nie na tym etapie 😁

no a Anita Nam wywędrowała. Szczęśliwej podróży dla Was 🙂

uff chyba już wszystko wydedukowałam 😁
tylko 7 dni zostało do ślubu 😮 😮 a ja juz baton w galotach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia.. baton w galotach hehe ..dobre! ;-)))
Jak coś to zapraszam do mnie nad morze 🙂

My pobudka o 6, tez z samego rana mamy sloneczko.
Nadi wlasnie zasypia a ja ide zrobie porzadek w ciuchach bo i ja i Nadinka mamy niezly sajgonik ;-))))))

miłego dnia 😘 😘 bede zagladac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂
Sibi po Twoim poscie gdzie pytalas o prawnika niemal bylam pewna, ze to to.... no i bylas smutna. Jak potrzebujesz jakiejs porady pisz, ja mam prawnika w domu ( ale dunczyk i roznice w prawie sa znaczne) w dodatku po ciezkim rozwodzie, ale czasem jakis detal moze pomoc. A tak juz z serca i rozumu: Sabina zostaw go, nie nauczysz chama szacunku, jestes inteligentna, ladna dziewczyna, masz zdrowa sliczna corke, nie zaslugujesz na takie ponizanie a Twoja corka na taki dom. Przykro mi to pisac, ale lepiej nie bedzie. A jezeli nawet jakims magicznym sposobem sie opamieta za jakis czas i zmieni o 180" to zawsze mozecie zaczac wszystko od nowa, ale mysle, ze takie slowa jak on do Ciebie mowi zabijaja kazda zdrowa milosc. 🙂) Zawsze moge Ci podac @ gdybys nie chciala pytac o cos na forum. 🙂

Klaudia, bo Filip to fajny chlopak i chyba raczej nieklopotliwy 🙂) ale nie bedzie uczestniczyl w slubie i weselu nawet przez minutke?

CandyMonka zrobicie oczywiscie po swojemu, ale ja bym o brackiego na Waszym miejscu az tak nie walczyla, dostal nauczke, jest ok. 🙂) a im dluzsze bedzie mial zawiasy tym dluzej bedzie spokojny 🙂) 😉

ja juz wymienilam Viciowi smoczki na rozmiar wiekszy i teraz ma z Nuka gumowe wlasnie, bo jak zbojkotowal butelki aventa z silikonowymi smoczkami tym samym dydka silikonowego tez juz nie chcial 🙂)
To ladnie z tymi detergentami a ja wszystko ( smoczki tez) laduje do zmywarki 🤢 🤨 pozniej jeszcze przelewam wrzatkiem, ale...

Nocka typowa, maly spal 20-5:30, mama 24-5:30 🙂) nie jest tragicznie 🙂) T. znowu chyba zostanie w domu 🤪 pogoda piekna, moze gdzies pojedziemy 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂
U nas nocka wspaniała biorąc pod uwagę Amelię, moja mała spała od 19 do 6 rano 🤪 🤪 🤪
O 6 zjadła i śpi dalej ale co z tego jak w nocy padał taki okropny deszcz, ale uwierzcie mi krople jak jajka takie duże o i nie spałam bo mam okno w dachu więc nie było opcji, próbowałam kołdrę nałożyć na głowę by nie słyszeć ale niestety nie pomogło.
Jak nie wyjdzie w końcu słońce to nie ręczę za siebie, jestem na skraju przepaści z braku słońca.
Nie wyjechałam do Norwegii bo potrzebuję słońca ale jak widać trzeba było się wtedy pakować hihihih.
Matko ja jak Wam zazdroszczę ładnej pogody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂

Sibi biedulo, pamiętam jak kiedyś pisałaś że mąż z teściem najeżdżali na ciebie kiedy kupowałaś ubranka dla dzidzi w ciąży i wtedy myślałam że on taki raczej typ maminsynka i robi wszystko pod dyktando rodziców, ale widzę że się myliłam i to zwykły konfliktowy cham i gbur 😠

ja wiem ze nie ma idealnych małżeństw i każdy ma jakieś problemy ale po tym wszystkim co pisałaś od kiedy jesteś na forum to naprawdę nie widzę zbyt dużych szans dla waszego związku 😞 a Jai Ho pisze dobrze jak by cud się zdarzył to zawsze mogli byście się zejść
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny wspierajcie Sibi ale nie doradzajcie jej rozwodu, sama niech zdecyduje.
My nie wiemy jak jest a po za tm to kwestia całego życia i jej i Marceliny,
Jesteśmy tu po to by ją pocieszyć i wspomóc jak będzie rozwód brała a jeśli jednak da mu jeszcze szansę wtedy też będziecie chwalić jej decyzje??
Nie wolno Wam ingerować w jej życie, absolutnie tylko pocieszać.
Rozwód to wstrętna sprawa, to nie jest tak że idziesz do sądu bierzesz rozwód i wychodzisz Jai ho mąż Twój jest po rozwodzie więc wiesz jaka to trudna i przykra sprawa a przede wszystkim zmienia całe życie już na zawsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzątam sprzątam i końca nie widać ufff...

Cruella no własnie będą ją targać sprzeczne uczucia dlatego ja będę ją wspierać w podjeciu decyzjii o rozwodzie i jeżeli do niego jednak wróci to będę ją nadal wspierać ale popierać tego nie będę ;-)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monka no i właśnie o to mi chodzi 😁 😁 😁
Ważne jest abyśmy były przy niej w każdej chwili ale były a wywody na temat słuszności nie są potrzebne bo tylko oni wiedzą jak jest między nimi TYLKO ONI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sibi decyzje juz podjela, jak zmieni zdanie i da jemu szanse na... kolejne wyzwiska, stwierdze tylko, ze jest dorosla i wie co robi. W tej decyzji tez jej nie namawialam, tylko utwierdzam w jej slusznosci. Niestety tak jest, ze sie czesciej spotyka nieszczesliwych ludzi dlatego, ze nie mieli sily, odwagi czy mozliwosci sie rozejsc i spieprzyli sobie zycie a dzieciom dziecinstwo, niz tych co sie rozwiedli i bardzo tego zaluja. To jest moje stanowisko, Sibi moze przeczytac i zapomniec, albo zapamietac... w kazdym razie wiem bardzo dobrze, ze jest to bolesna decyzja i trudna rzecz do przeprowadzenia. tego wspolczuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry
widze ze moj temat na tapecie 😉
widze ze iemoge tego zostawic bez drobnego wyjasnienia....
oboje jestesmy trudnymi charakterami.... oboje mamy swoje za uszami.... i byly sytuacje w ktorych sami bylismy sobie winni na wazjem, ale bylo tez zbyt wiele sytuacji taka jak ta ze za stwierdzenie ze "na poniedzialek jestem umowiona i moglbys swoje plany ze mna omawiac" dowiedzialam sie ze jestem pojebana, wszystko zawsze spierdole ze mam spierdalac bo mu do niczego nie jestem potrzebna bylo wiele.... nienawidzi mojej siostry i byl foch za kazdym razem jak przyjezdzala do nas.... o "kapuste" jak Wam kiedys pisalam wyzwal mnie jak jakas dzi...ke z rynsztoka.... sprzedalam swoj samochod zeby kupic mowy bezpieczny dla dziecka to niejednokrotnie miala awantury o niego.... wszystko bylo problemem w ciazy nic przeciez nie robilam!! ( w 4 mies drapalam sciany przy remoncie) a o wysylaniu na leczenie psychiatryczne to juz nie wspomne - a to dlatego ze chcialam zeby posprzatal swoje rzeczy.... o tym ze Marcelina zaplakala raz dziennie to byla moja wina bo co ze mnie za matka ze ja glodna zostawiam jemu na zlosc 😮 😮 😮 mam pisac o reszcie z czasow jak mialam zagrozona ciaze??? chyba nie bardzo.....
jestem cierpliwym i wytrzymalym czlowiekiem ale jak ktos przegnie na maksa to sorry ale nie wytrzymuje
staralam sie zeby codziennie mial obiad, poddany pod gebe zeby bylo czysto,wyprane, dziecko usmiechniete i ja zadbana - to ciagle slyszalam ze jak sie tylko lezy i pierdoli na gg to sie we mnie gotowalo bo on pracuje i po 8 godz nie robi nic innego tylko tv oglada albo na necie buszuje!!!! mnie juz nie chodzi o mnie ale moje dziecko nic nie jest winne!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a on jest taka spokojna!!!!!!!!!!

chyba to troche zagmatwalam

Jai_ho podaj mi maila jak mozesz bo sa sprawy o ktorych nie chce i nie umiem tu pisac a zawsze jakas podpowiedz sie przyda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ MAMUSIE 🙂

PRZEPRASZAM ŻE SIĘ WTRĄCĘ ALE TROSZKĘ POSMUTNIAŁAM ŻE U WASZEJ KOLEŻANKI TAKIE RZECZY SIĘ DZIEJĄ 😞
SIBI TRZYMAM KCIUKI ZA CIEBIE KOCHANA A PRZEDE WSZYSTKIM SIŁ I CIERPLIWOŚCI 😘 MAM NADZIEJĘ ŻE JEDNAK TWOJEMU MĘŻOWI SIĘ OCZY OTWORZĄ I ZOBACZY CO STRACIŁ LUB CO MOŻE STRACIĆ 😞

POZDRAWIAM WAS LUTOWE MAMUSIE 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam nadzieje ze wytrwam przy swoim!
kochalam go bardzo ale sposob w jaki mnie traktuje to zabilo...
wiem ze to potrwa i bedzie bolec ale raz a porzadnie a pozniej bol bedzie ustepowal-mam nadzieje!
musze to wszystko z glowa rozegrac dlatego musze isc do prawnika bo sama moge sobie tylko szkody narobic
dobrze ze przynajmniej tesciow mam/mialam w pelni po swojej stronie!!!!!
no nic bedzie cezko

dzieki za wsparcie

i tak to czasem bywa kocha sie bardzo i oczekuje sie grama milosci od drogiej osoby! ale wiecie co mnie bawi!!!! ze w na naszym weselu podczas pierwszego tanca uslyszalam od niego "chyba Cię kocham" hahahahahaha dopiero co powiedzial TAK i ma dziecko w drodze i jest CHYBA!!!!!!!! 😮 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sibi słońce gratuluję odwagi! podpisuję się w 100% pod tym co JaiHo napisała - lepiej dla dobra własnego i szczęścia dziecka rozejść się jeśli po raz 10000 nie można się dogadać niż tkwić w chorym związku skazując siebie na wyzwiska i stres a dzieciaczka na niepotrzebne nerwy!
Zuch dziewczyna z Ciebie!!!! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wlasnie jeszcze jedno......
a propos zmian... tak on sie potrafi zmienic i byc "dobry" ale na max 3 tyg nigdy wiecej nie wytrzymal!!!!!!!!!!!!! nawet jego placze przy ojcu go niczego nie nauczyly
a wiecie komu mowil ze dobze wygladam, ze mnie ciaza nie zmienila-koledze!!!!! mnie nie powiedzial tego nigdy!!!!!!!!!!!! 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
a to ze jestem "dobra żona i matka" ( zaraz zaprzeczyl) dowiedzialam sie z sms-a

a jak plakalam to mi mowil ze jestem beksa i ze nie sadzil ze sie z taka histeryczka ozenil

malo?????


jak sie poznalismy bylam swirzo po rozstaniu ze "zlym" czlowiekiem to obiecal mi normalne zycie 😁 😁 😁 😁 😁


och temat rzeka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...