Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej mamuski!

Kurcze musze sie troszke przyznać ze zaniedbałam brzuszek ☺️
tak w skrocie co u nas
Mały jest coraz fajniejszy smieje sie gaworzy a ślini sie tak ze musze go przebierac non stop
co do napiecia miesniowego to chodzimy na rehabilitacje i w domku cwiczymy 🙂 i mozna powiedziec ze jest troszke lepiej

co do chrztu to ja planuje jakos w sierpniu razem z siostra urządzamy 😉 ... ale bedzie imprezka 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski!

Kurcze musze sie troszke przyznać ze zaniedbałam brzuszek ☺️
tak w skrocie co u nas
Mały jest coraz fajniejszy smieje sie gaworzy a ślini sie tak ze musze go przebierac non stop
co do napiecia miesniowego to chodzimy na rehabilitacje i w domku cwiczymy 🙂 i mozna powiedziec ze jest troszke lepiej

co do chrztu to ja planuje jakos w sierpniu razem z siostra urządzamy 😉 ... ale bedzie imprezka 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kikos, dawno Cię nie było.

JaiHo też myślę o philipsie, przeglądam co by tu kupić ale już mi się nie chce patrzeć. Jeszcze odnośnie cyca, to chce żeby ta butla na wieczór była stałym rytuałem, i na wyjścia również 🙂 Powodzenia z dietą! Jeszcze trzy miesiące więc jest szansa na powrót do normalności 🙂
Idę się umyć i spać.

Dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a słuchajcie jaka antykoncepcje stosujecie ??
bo ja zastawnawiam sie nad wkładka wewnatrzmaciczna gin mi doradziała wkłądke mirena tylko ona jest dosc droga ale jak sie rozłozy na 5 lat to w sumie wychodzi tyle co bym miesiecznie płaciła za tabletki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kikos, ale Dawid jest fajny, i ten usmieszek 🙂 obcinalas mu wloski czy z natury ma takie ladnie rowne?
ja od kilku dni jem cerazette, narazie nic mi sie nie dzieje, zobaczymy co dalej. musze poczytac o tej wkladce... 🤔 mi proponowali spirale, ale chyba jest to ostatnia rzecz jaka dalabym sobie zalozyc. tyle zlego slyszalam. wrrr...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a właśnie co do antykoncepcji to w czwartek dostałam pierwszą miesiączkę, czyli ominęła mnie tylko jedna po porodzie, ale dostałam dwa dni przed terminem bo powinnam dostać w sobotę , wynikało to z moich wyliczeń
a tabletki biorę te same co przed ciążą bo mnie nie zawiodły i nie miałam żadnych komplikacji biorąc je no i nie karmię więc nie było problemu, no i zapas w domu na pół roku 😁 a biorę Miroginon- nie pamiętam jak to się pisze a nie chce mi sie iść po nie
kikos ślicznego masz synusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej :-)

Nie miałam czasy zajrzeć ostatnio, mama mi się rozchorowała tzn. odezwało się jej nadciśnienie i aż biedna na pogotowiu wylądowała teraz jest na zwolnieniu lekarskim do czw ;-))))

Zauważyłam, że mała zapamiętała pobyt w UK jak była w brzuszku, dziś rano na powitanie było HAAAAJJJ ( hi );-)))) a wczoraj wieczorem zabrałam ją z maty a ona: "Łaaaajjj?" ( why ) ;-))))
hehe
Robi się z niej mała lingwistka bo często tez krzyczy "oi" "oi" a to w języku jej taty "cześć" ;-))) zdolniacha!

Sibi
"..prawda jest taka moj maz jest skonczonym.... ale niestety jes ojcem mojego dziecka i nie moge powiedziec bo bardzo ja kocha i dba o nia ale mnie psychicznie wykancza!!"

eeee...ee..jakby to... kopnij go w dupe! Co za chuj z niego! Jak może Cię tak traktować?? Kurde za kogo on się uważa! Boże jak mnie tacy faceci leczą!
Mój były też taki był, byłam z nim 5lat i nasze każde wyjście łączyło się z zeszmaceniem mnie przy znajomych. Byłam głupia i żałuję, że tyle wytrzymałam!
To, że jest ojcem twojego dziecka nie znaczy, że może Cię tak traktować! Teraz Marcelinka jest jeszcze mała i tego nie rozumie ale z czasem pewnie będzie stawać w Twojej obronie i dopiero zaczną się awantury. Żal mi Ciebie biedna Pewnie cały czas masz nadzieję, że on się w koncu zmieni i Cię doceni ale on pewnie uświadomi sobie ile dla niego robisz dopiero jak Cię straci. Udajcie się lepiej na jakąś terapie póki jest co ratować, bo z czasem on będzie co raz częściej niezadowolony i Ty będziesz co raz bardziej nieszczęśliwa.
Nie ma sensu się tak męczyć. Jesteś ładną, wartościową kobietą i zasługujesz na kogoś kto będzie Cię cenił!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry
dzieki za slowa otuchy ale powiem tak latwo sie mowi!! on jest taki ze przez miesiac jest super ze az milo czas wspolnie spedzac ale czasem mu odbije cos i niszczy wszystko!! wczoraj sie wybralam do jego matki i powiedzialam co sie tu dzieje!! i nie mam zamiaru tego ukrywac!! na szczescie tescie stoja po mojej stronie!!!!!!!!!!!! Monka masz racje caly czas wierze w to ze sie zmieni!! ale dobija mnie to ze on zadko widzi swoja wine!! za wszystko obwinia mnie!!

jesli chodzi o antykoncepcje to ja zaczelam plastry ale pierwszy i ostatni miesiac i wracam do tabletek niestety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jai_Ho napisał(a):
kikos, ale Dawid jest fajny, i ten usmieszek 🙂 obcinalas mu wloski czy z natury ma takie ladnie rowne?
ja od kilku dni jem cerazette, narazie nic mi sie nie dzieje, zobaczymy co dalej. musze poczytac o tej wkladce... 🤔 mi proponowali spirale, ale chyba jest to ostatnia rzecz jaka dalabym sobie zalozyc. tyle zlego slyszalam. wrrr...


mój mąż jednego wieczora go głaskał po główce rano sie budzimy a tu na czubku włosów nie ma i teraz mu odrastaja i ma taki fajny równy jeżyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka napisał(a):
.............
Zauważyłam, że mała zapamiętała pobyt w UK jak była w brzuszku, dziś rano na powitanie było HAAAAJJJ ( hi );-)))) a wczoraj wieczorem zabrałam ją z maty a ona: "Łaaaajjj?" ( why ) ;-))))
hehe
Robi się z niej mała lingwistka bo często tez krzyczy "oi" "oi" a to w języku jej taty "cześć" ;-))) zdolniacha!
.....


mój maz juz syna uczy po hiszpansku
trzeba juz zaczynac jak najwczesniej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej,

KIKOS slliczny Dawidek 🙂
Sibi wspolczuje, ale Cie rozumiem,ja mialam podobnie w poprzednim zwiazku, i trudno mi bylo podjac decyzje o rozstaniu, a nie mielismy dzidzi, i tak ciagnelam to myslac ze sie zmieni, dopiero jak poznałam M. to go zostawilam,u mnie to byl tez strach przed samotnnoscia i nieznanym ...
ale Ty podejmiesz decyzje sama kiedys mysle ....powodzenia 🙂

u nas dzis deszzowo, posiedzimy w domciu, mała na cycu wlasnie zmontowala kupe , wiec lece ja przewinac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi a co plastry Ci nie odpowiadają? brałam je też pod uwagę
Sibi naprawdę Cie rozumiem, mój ex to ten sam typ. Zawsze była moja wina, wszyscy na około dobrzy tylko ja zła. Pewnie Twój mąż jest też lubiany w towarzystwie i przez to trudniej Ci jest się mu postawić. Dobrze, że chociaż teściowie są po Twojej stronie. Z moim byłym też były takie fazy raz do rany przyłóż a raz jak mu się odwidziało to ręce opadały. W sumie to miło spędzonych chwil było jakieś 20% reszta wieczny dół.
Moim zdaniem to takie typowo męsko szowinistyczne świnie z nich, nie obchodzą ich uczucia innych..do tego egoiści z wielkim ego tylko..ja ja ja..Boże!
Naprawdę Ci współczuję bo wiem jak trudno jest odejść gdy się kogoś bardzo mocno kocha i chce aby było dobrze, niestety z własnego doświadczenia wiem że chęci jak i walka..bo ja walczyłam o jego szacunek cały czas... nic nie dają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekuje

CandyMonka napisał(a):
Kikos śliczny Dawidek ;-))) fajnie, że Twój mały będzie dwujęzyczny ;-)))


boje sie ze beda mu sie mylic jezyki i bedzie jak z moim teściem raz mówi po polsku raz po hiszpansku albo wtraca słowa hiszpanskie

ja musze wziasc sie za nauke 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia powodzenia na badaniu ;-)))
Kikos jak mieszkałam w Anglii to byłam to dużo mieszanych par z dziećmi i tak jak np u moich znajomych córcia najlepiej rozmawiała po ang bo szkoła sklepy itp, do mamy mówiła po polsku a do taty po litewsku. Wszystko ładnie rozróżniała. Twój mały na pewno się połapie o co biega ;-)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...