Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

JaiHo, tak tylko gdzieś doczytalam 😜 i moja paląca babcia tak mówiła a babcie przeważnie mają rację 😜 idź, idź, poczekamy za Tobą.
Igor z mlekiem podobnie wypada jak Victor 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaiHo a Ty jakie tab anty bierzesz?
bo mi lekarka przepisala nowe (identyczne te co brala Dodi tyle ze ich odpowidnik bo tu ich nie bylo ale sklad ten sam bo mi nawet pokazala w ksiazce)
po yasmin ochoty brak choc ostatnio lepiej ale np zonka dostaje 2dni przed odstawieniem tabletek 😮
ale okres super lekki!!!
Hmmm i nie tyje...
boje sie zaczac brac nowe tab. bo nie chce przytyc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jai/ho to mnie pocieszyłaś bo jak robię bilans to moja też ok 500/dobę i myslałam że to za mało le widzę że inne dzieciaki też tak mają 🙂

trzymajcie za mnie kciuki bo jadę jutro z Domi opiekować się 2 tyg dzieciaczkiem-wcześniaczkiem na parę godzin 🤪 🤪 ale mam cykora!! mam nadzieję że dam radę z dwójką
Ten dzieciaczek to 1den z bliźniaków - 2gi jeszcze w szpitalu w inkubatorze tak więc "ciotka" podjedzie zaopiekować się żeby mama mogła swoją córcie w szpitalu odwiedzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juz doczytałam wszystko.

Wypad sie udal ,mimo ze dzis padalo, mała grzczna, dokazywali ze swoim przyszlym chlopakiem Dawidkiem. Generalnie luzik,
Jadłam grilla 🤪 pilam karmi 🙂 nawet dwie czekoladki wciagnelam , nic sie nie dzieje 🙂 Hurrra
A w piatek pizze wciagneła , fakt ze 2 kawałki , ale od czegosc zaczac trzeba, mówie Wam jaka jeste szczesliwa z tego powodu ze zaczynam jesc normalnie.

Dziewczyny fotki dzieciaków śliczne, Anitek Olaf jaki kibic , az sie usmiechnelam, CMonka NADII super fryz 🙂

JaIHo wyruszasz do Turcji > Gratuluje 🙂

Padam dzis na cyce troche, glowa mnie boli, jutro wypad do Sochaczewa z zaproszeniami na slub.

Wiec odezwe sie wieczorem .Dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodinko milego dnia jutrzjeszego 🙂 ciesze sie ze jesz juz wiecej i Julcia wszystko toleruje 🙂 nareszcie rozsadny lekarz bo bys sie biedaczko wykonczyla 😞

JaiHo do Turcji ☺️ a kiedy? pamietam ze pisalas o wczasach ale kiedy to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi bardzo mnie to cieszy, że zaczynasz normalnie jeść! Jeszcze chwila i obawiałam się, że znikniesz 😉

Aanna to ie lada wyzwanie przed Tobą, życzę powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka wybacz hehe:
szukalam teraz linka co JaiHo wkleila o niani bo chcialam kumplowi pokazac bo jest u Nas i mowi ze mamy nianie wziasc na noc i na impreze z nim wyjsc 😉 i chcialam mu pokazac ten filmik no i przy okazji trafilam na strone z focia Nadii widzialam ja juz ale moja uwage zwrocila slina 😜
a teraz patrze ze Nadia irokeza ma 😜 🤪
a ja dzis focie z Olafkowym irokezem wkleilam hehehe dobre 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiec tak:
anitek : po cerazette bylo mi niedobrze, przeszlam na sprawdzony dawno temu cilest i tez nie ma rewelacji, czasem mnie muli, okres dostalam majac jeszcze 5 tabl., nie tyje, z ochota na sex tez dobrze, wezme jeszcze jedno opakowanie i zobacze jak sie nie unormuje to zmienie.
Co do urlopu to 10 lipca jedziemy do pl. wracamy ok. 20 a 26 do Turcji na tydzien, ale jak bedzie ok. to zostaniemy dluzej 🙂
aaana wlasnie ja juz kiedys pisalam, ze troche sie obawiam, ze maly za malo je a do tego on jest dosc ruchliwy, ale widocznie taka jego natura i nie zmuszam do jedzenia. Czasem ma takie gastrofazy, ze wciagnie 150- 200 ale przewaznie to mniejsze porcyjki cyka i jest ok. Przez taki system jedzenia chyba tez mniej ulewa, albo poprostu juz z tego wyrosl 🙂) Dasz rade, walniesz dwa redbulle wiecej i bedzie git. A tak serio to wspolczuje tej kolezance, dzieciaczek w szpitalu, drugi malenki w domu... my to jednak szczesciary jestesmy 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaiHo no ja tez bralam cilest przed ciaza przytyla 10kg zrzucilam 5kg i tak zostalo z tym ze jadlam pozniej wszystko i nic waga stala w miejscu.ale wlasnie mi lekarka mowila w piatek ze to ze bralam to czy tamto przed ciaza to nie oznacza ze teraz beda one ok i mowi ze po tych tabletkach co mi przepisala powinno byc ok.
to jakies nowoczesne sa no i zobaczymy.
ja tez daje yasmin ostatni miesiac bo juz biore 2miechy i dzis bedzie 3ci miesiac zaczety.
a te tabletki nowe to odpowiednik noviette.
JaiHo masz tego linka do niani?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to obejrzalam raz jak trafilam na linka i kawalek przy tym jak Wam tu wklejalam w nawiazaniu do tematu nianiek. Nie moge patrzec na takie rzeczy. Tak jak pisalam ja bym chyba nawet do sadu jej nie podala, ja bym ja zastrzelila gdyby z moim dzieckiem tak postapila. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały wciągnął 120ml kaszki z mleczkiem, mam nadzieję że pośpi chociaż do 6stej 🙂 ostatnio dosypia ledwo do 4tej rano 😞
Jutro ciężki dzień, przyjeżdżają koparki równać działkę, a M. będzie po nocce więc znowu obowiązek doglądania spadnie na mnie..

Dobrej nocki Kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ja raz obejrzalam i teraz drugi raz jak to pokazalam kumplowi 😞
tragedia...
Ja podzielam Twoje zdanie JaiHo zabilabym suke!!!!!!!!!!!!!!!
nie wyobrazam sobie gdyby Olafkowi ktos tak zrobil...


uciekam bo zamoiwlismy chinszczyzne 🙂
I kumpel jeszcze jest wiec uciekam hehe 😉

Buziaki i spokojnej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O k....a! co za niania!! Boże, brak mi słów! biedne maleństwo. Jak sobie pomyślę, że takie coś mogłoby robić z moim dzieckiem podobne rzeczy to bym babsztyla zabiła! A ile jest takich sytuacji, które nie wychodzą na jaw 😞
Oki, uciekam, pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej ;-)))

Padłam wczoraj przed kompem heh ;-)
Anitek na razie dałam sobie spokój z alimentami..szczerze nie chce mi się ich załatwiać.
Co do naszych małych Sharków to zauważyłam podobieństwo hehe ;-))))

Miałam nie oglądać tego filmiku z nianią..ale kurcze obejrzałam..i tak jak Wy wszystkie wiem, że zrobiłabym s.. coś złego! Pocieszę Was tylko tym, że jak siedzi to życia w więzieniu nie ma!! Już tam na pewno dostała za swoje!

Ja za godzinkę na spacerek się wybiorę ;-)) Idę wysłać malą paczuszkę z gratulacjami dla mojej kuzynki bo w niedzielę urodziła córeczkę Emilkę ;-)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...