Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witam 🙂
U Nas nocka spokojna jak przewaznie 😉
Maly wstal mo 6-30 obalil 180 (az dziwne) i spal do 9-30 a ja razem z nim 😜
mialam dzis jechac do Syli -Stycznioweczki ale Maly ma goraczke nadal 😞
choc juz jest lepiej niz wczoraj 🙂
mysle ze jutro najdalej w srode bedzie cacy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bob przez Ciebie nakrecilam sie na tattoo 😜
i mowie do Meza i on oczywiscie twierdzi ze jak najbardziej na stopie lub na szyji 🙂
tattoo boli ale da sie przezyc 😉 nic gorszego niz porod chyba nie moze byc hahaha 😉
a Ty Bob juz zdecydowalas?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i takie pytanie od serca hehe :
Ma ktos do mnie pretensje???
bo czytajac to co napisala Pani C. wnioskuje ze na sam koniec chciala jeszcze Nas sklocic 😠 😠 😠 rozmawiajac na gg z innymi dziewczynami stwierdzily to samo wiec chyba nie jestem sama ktora tak mysli jak widac 😞
To ze wkleilam to co kiedys Nam napisala zrobilam to tylko dlatego aby uzasadnic swoje stwierdzenie ze dla mnie jest to dwulicowa osoba a nie zeby kogos ponizac. Gdybym nie wkleila tego za chwile posypaly by sie pytania na jakiej podstawie tak stwierdzam itd.
do tego dodam ze gdyby ktos mial klase to pozegnalby sie z Wami darujac sobie zdanie oczerniajace moje imie na sam koniec i to ze ja niby podsycam inne dziewczyny itd...kazda z Nas ma swoj rozum wiec nie rozumiem stwierdzenia ze kogos podsycam. Na Gg otrzymalam kilka wiadomosci od dziewczyn z forum (osoby z ktorymi nie pisalam osobiscie zbyt wiele) z informacja ze mam sie nie przejmowac bo C. miala wszystko idealne i nie znosila jak ktos nie zgadzal sie z nia...Szczerze powiedziawszy zgadzam sie z tym stwierdzeniem. a z tym ze jest afera tam gdzie ona pisze to mozecie sobie poczytac na innych watkach. Czasem jak Was tu nie ma a jestem na kompie wchodze na rozne watki i sobie czytam nie piszac nic i widzialam ta rozmowe o tych aferach...i na sam koniec najbardziej chyba zdenerowowalo mnie to ze napisala ze sie wdala ze mna w pyskowke i przez to jej tu nie ma 😠 😠 😠 tylko ze na marcu czy na krakowie rowniez sie klocila z dziewczynami wiec nie rozumiem dlaczego ja jestem glownym powodem...skoro pyskowki to dla niej chleb powszedni jak widac to nie wiem dlaczego tylko niby przezemnie odeszla stad 😠 😠 😠

Mam cichutka nadzieje ze przeanalizujecie sobie to wszystko i nadal bedzie miedzy Nami tak jak bylo od poczatku...
co do przeklenstw kazdemu sie zdarza i czytajac inne watki nie zauwazylam zeby ktoras z dziewczyn obrazala sie za wulgaryzmy jejkus nie jestesmy dziecmi i mamy prawo przeklnac sobie rowniez 😉

No i tak prosto z serca wklejam ten post dla Was Moje Drogie 🙂

Bo bardzo sie z Wami zzylam i chcialabym aby juz tak zostalo 🙂

Buziaki dla Was 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale heca też widziałam wczoraj post styczniówek 🤪 od Aallice - to będzie miała dziewczyna wesoło!! prawie jak bliźniaki! ciekawa jestem czy tak szybko 2ga ciąża nie wpłynie negatywnie na jej zdrowie.. 😞 oby nie

Anitek w odp na twoje pyt poniżej: wracając do tego mojego spacerowania po cmentarzu i przemyśleń z tym związanych.. 😜 szkoda czasu, życia i nerwów na pierdoły więc nawet nie myślę o tym co kto komu powiedział napisał itd

Apropos forum - JESTEM UZALEŻNIONA!!! 🤪 🙃 TYLKO JAK TU IŚĆ NA ODWYK??!! I JA WŁAŚCIWIE NIE CHCĘ.. 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja mała terrorystka odkryła jak mną manipulować - drze się tak że całe osiedle słyszy - jakby ją ze skory obdzierali oczywiście tylko do momentu kiedy do niej podejdę lub podniosę lub zabawię w zależności od tego co sobie mały BinLaden życzy 😠 jak ją oduczyć??!!?? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana u mnie tez tak jest hehe Olaf wyzywa a jak tylko stane przy nim usmiech od ucha do ucha 🙂
ja mialam tylko raz tak ze plakal mocno i wtedy zastosowalam metode placz 5min podejscie uspokojenie odlozenie placz 5min i znow uspokojenie i jak odlozylam bylo juz super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to z Mezem robilam bo sama nie dalabym rady bo juz po 2sek mialabym go na rekach 😜
no ale pomoglo 🙂 od tego czasu aby wyzywa ale zabawiam go czyms i jest ok 🙂
Uciekam ogarnac mieszkanko po wczorajszej kolacji 😉
zajrze pozniej 🙂

Aaana ja tez jestem uzalezniona od Was hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam Mamusie!!!!!!!!
po co wy w ogóle wracacie do tego tematu, każda ma swoje zdanie, po to jest forum jedne sie zgadzają , drugie nie, jak sie kogoś nie lubi to sie go po prostu ignoruje.......
dla mnie to koniec tematu..............
anitek czemu jesteś jako gość coś mnie ominęło???????
moja małą miała wczoraj straszny ból brzuszka, ale nie do końca jestem pewna czy to faktycznie brzuszek, bo byliśmy pierwszy raz u mojego brata i przez jakieś 10 min. było super, a później cos sie stało, ze mała krzyczała w niebo głosy i nawet na rękach nie przestawała, byliśmy u nich może 20min. bo nie mogła sie uspokoić, jak już wyszliśmy to cisza, troche w aucie popłakała, ale leciutko, później pojechaliśmy do moich rodziców u nich jesteśmy często, też 1 min. i ryk wiec pojechaliśmy do szpitala, mała w miedzy czasie zasnęła w aucie, więc czekaliśmy pod szpitalem aż się obudzi, spała w najlepsze,więc pojechaliśmy obok na lody, mała dalej spała, więc pojechaliśmy do apteki po czopki glicerynowe i pojechaliśmy z powrotem do rodziców. Tak więc jak dojechaliśmy do domku rodziców to sie obudziła i już było lepiej, ale na wszelki wypadek dałam jej czopka i zrobiła kupkę i poprykała sobie troche i już było super, jak wróciliśmy do domu to Amelka juz była w niebo wzięta i po płaczu ani śladu, wiec sama nie wiem co to było, zasnęła po 21 i obudziła się po 8 rano z wielkim głodem czyli 150ml. po 12 120ml. z za 2 godziny kolejne 120ml. teraz sie obudziła znowu woła i zapewne jest głodna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry bardzo! 🙂
Po super nocy ( dwie szybkie pobudki) super dzien jest. Mamy slonce, prowizoryczny plac zabaw na tarasie, praktycznie nic konkretnego do roboty i tak nam zeszlo pol dnia na wyglupach 😉
Teraz dziecko spi jak zabite, objedzony na max. on poza domem, chociby to bylo tylko 3 metry dalej jakos wiecej zjada. Juz mamy 470ml w tym jedna flacha dosc gestej kaszki! 🤪 My dzis na obiad kanapki 🙂)

Co do sytuacji na forum: hmmm... mam wazniejsze sprawy do przemyslenia! 🙂) mam nadzieje, ze watek nie upadnie, bo lubie Was i lubie z Wami pisac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane ja rowniez sie z Wami zegnam 😞 😞 😞
Dziekuje Wam za wspracie za kazda chwile ktora mi poswiecilyscie za slowa otuchy lub kubel zimnej wody (czasami tez potrzebny 😉 )
Ciesze sie ze moglam z Wami przezyc te wszystkie miesiace 🙂 🙂 🙂
Bylo razniej i weselej przechodzic przez te trudy 😉
Widze ze niektore osoby coraz rzadziej tutaj zagladaja...
Mam nadzieje ze kiedys uda Nam sie zorganizowac spotkanie 🙂
Jeszcze raz Wam Dziekuje za Wszystko!!!
Buziaki dla Was i Dzieciaczkow 🙂


Jesli ktoras z Was ma ochote popisac prywatnie:
moje gg 706513
moj email [email protected]


Pozdrawiam Was 😘 😘 😘


[IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/034b503f.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heeej ;-)))

My cały dzien na zakupach ;-)

Wracam..otwieram brzuszek i o co tu kurna chodzi!!!!!!!!!!!!!
Boże Święty...
Anita Ty młotku!!! Nie rób jaj wracaj mi tu natychmiast!!!
Nie no przecież zwariuję zaraz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwiokej, to pewnie taki chwilowy kryzys był. Może dałaś Amelce coś nowego do jedzenia.

Czy Waszym dzieciaczkom też nie wszystkie soczki smakują?
Dałam małej jabłkowy i na początku było ok ale juz za 3x zaczęła nim pluć 😮 nie wiem czy smak już jej nie pasi czy co...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...