Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Witam was!!!
nie idzie patrzeć na to co piszecie!
Skoro aż tak bardzo Wam przeszkadza że ktoś czyta wasze posty to się wynieście stąd i będzie spokój!
nie chcę nikogo bronić, na forum anitka piszę razem z innymi dziewczynami i jest miło a to że anita ma taki charakter a nie inny no cóż nie wszyscy muszą być jednakowi bo świat byłby nudny.
a to ze dziewczyna wie dosyć dużo to przecież nic złego!mysśle ze przesadzacie ot co!
co do sprawy dodi to absolutnie nikt jej z forum nie usunął ot tak sobie. dodi poprosiła o to a za chwile miała pretensje ze anita ją usunęła wieczorem a nie poczekała do rana 🤢 czy to jest normalne raczej nie!skoro prosiła o usunięcie konta to po co za chwile miała pretensje ze anita zrobiła to od razu a nie poczekała ileś tam godzin!śmieszne to było!nikt dodi nie ubliżał tylko ona jakaś taka wrażliwa.temat nianiek no cóż wiadomo ze wszyscy o tym piszą i każdy ma inne zdanie i każda z nas napisała ze zazdrości dodi niani znajomej i ŻADNA dziewczyna nie miała na myśli niankę dodi tylko obca kobietę wzięta z ulicy!
tak naprawdę na tamtym forum tylko pare razy ktoś pisał o was ale to tylko dlatego ze non stop obgadujecie to forum i anite.czy wy naprawdę nie macie niz ważniejszego do roboty?
darusiu nie znam cie dobrze ale wydałaś się sympatyczna. poznałaś ta cale sytuacje od innej strony od strony tych ktorzy anity nie lubią i powiem jedno cofnij się na forum jak ci się chce i masz chęć i poczytaj.anita zakładając nowe forum zaproponowała je dosłownie WSZYSTKIM tutaj!i tylko 4dziewczyny skrytykowały ten pomysł a ze po całej wymianie zdań z marcówka dziewczyny otrzymywały wiadomości na NK ze po co to piszą a po co tamto i stad pomysł o prywatnym forum!i skoro te 4dziewczyny nie chciały przejść miedzy innymi sibi i iwiokej no to co miała zrobić?zmuszać kogoś?napisała nr gg i email z dopisikiem ze jak ktoś ma ochotę pisać na nowym forum ma jej dać znać na priv i ona wyślę linka do tego forum.wiec to nie była żadna tajemnica!
przykre to to ze dziewczyny odwróciły ta historie totalnie do gory nogami obwiniając anite!
no i tak na koniec dodam ze skoro tyle razem pisałyście to skąd nagle taka niecheć?
sibi nie lubiłas anity od początku to po co z nią pisalaś?iwiokej zresztą ty rownież nie popisałas się za bardzo używajac slow "pojebana"bo to jest forum i każdy może to czytać a to się kwalifikuje pod obrazę kogoś!!!nie rozumiem ze skoro tak bardzo wam przeszkadzała to czemu żadna z was nie odezwała buzi?tylko teraz wielke cwaniary jesteście i przekozaki? to swiadczy tylko i wyłacznie o was!
macie dzieci ale wy jesteście gorzej niz te dzieci.
i zanim ktoś nawyzywa ze tu pisze no cóż to jest forum i mogę pisać gdzie chce i o czym chce.
I weźcie się w garść i przestańcie zachowywać jak dzieci!

Pozdrawiam
Mila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hehe dlugo nie trzeba bylo czekac!!!!!! o to i dowod a z jakiego powodu mamy sie wynosic? bo ktos jaj nie ma zeby sie ujawnic? bo kogos prawda w oczy kole? jak sie czyta to sie nie komentuje gdzie indziej!
ja osobiscie nie dostalam zadnego adresu nowego forum!!!!!!!!!!!! nikt nawet nie raczyl odpisac na moje prosby dotyczace linku itd nie przeszlam bo niby i gdzie mialam przejsc??
widze ze ty jedna masz "jaja" i potrafilas czytajac sie odezwac!!!!!! ja pisalam o tych wszystkich ktore podobno czytaja bo wiem to od innych!!!!!!!!
ja anity nigdy nie obrazilam a to ze nie lubie ludzi wszech wiedzacych to moje prawo! a z anita pisalam dlatego ze byla jedna z nas i nie bede ludzi za charakter przekreślać! a ze za nia nie przepadalam to nie "poszlam" za nia!
co do wiadomosci na nk to tez pierwsze slysze wiec prosze nie generalizowac i nie wrzucac wszystkich do jednego gara!!!!!!
cala ta zabawa w te fora jest smieszna i dziecinna jakies prywatne i ogolne co to za bzdura!?
to ze anita duzo wie to tylko jej pogratulaowac ale wiele jej wypowiedzi byla typy "ty nic nie wiesz to siedz cicho" a to raczej nie jest ladne
nie sadze abyscie byly tu glownym tematem a naszym prawem jest komentowac to co jest z nami zwiazane czyli odejscie dziewczyn! do tego mamy prawo i nikt tu nikomu dupy nie obrabia ale skoro tak to odbieracie to nie nasz problem!
wracajac do forum anity to nie wszystkim i nie wszystkie tam poszly! wiec nie rob z tamtego forum idealnego a z nas ignorantek bo brzuszek podzielil sie na dwa obozy a my zostalysmy dlatego ze tu sie wszystko zaczelo! a nie za wzgledu na sympatie czy jej brak wobec kogos i to moze ty sie cofnij na forum jak nie masz nic do roboty! NIE PRZESZLAM BO NIE CHCIALAM ZMIENIAC MIEJSCA A NIE ZA WZGLEDU NA ANITE!!!!!!!! mam nadzieje ze to do Was tez dotrze i nie powstana nowe jakies dziwne historie!
i taka jedna sprawa skoro my nie czytamy Was to wy nie czytajcie nas i bedzie ok!! a skoro czytac chcecie to piszcie i dzielcie sie swoimi przezyciami a nie "walki" jak w piaskownicy!

ja juz tematu tamtego "swiętego, niedostepnego" forum nie rusze i chocby mnie mialo rozniesc z wscieklosci badz radosci!!!!!!!!!
smieszne to jest wszystko

dziewczynki moze trzeci forum zalozymy skoro swieta czwórca przejśc nie chciała?
co za kretynizm!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jezuuu szkoda słow do tej wypowiedzi w ogole co to za zdanie : gorzej niz te dzieci" nie rozumiem??? prosze nie mieszać w to naszych dzieci.... 🥴 🥴 🥴 🥴
wysłanniczka "innego" forum ....
pieprzenie ze my jestesmy dziecinne... to tamte dziewczyny były dziecinne przechodząc na inne forum " bo ona mnie obraziła i ma inne zdanie ojej, ja sie tak nie bawie..." i myk na inne forum...czy to raczej nie bylo dziecinne.... milka jezeli masz takie cos pisać to prosze nie wqchodz juz na to forum i nie psuj nam atmosfery bo w naszym malutkim gronie miło sie nam pisze i nikt nie ma o nic żalu......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
darusia daj spokoj nie warto pokazaly co potrafia zapomnijmy o idealnym swiecie stworzonym na innym forum niech sobie pisza a to ze my to komentujemy daje im tylko pożywke
trzymajmy sie a moze jeszcze ktos do nas dolaczy
dobranoc

ps. nasze dzieci sa najlepsze - jak kazde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sibi i widzisz o czym myślałam pisząc żebyśmy zrobiły swoje forum, ale na złość dzieciakom które nawet nie potrafią się normalnie ujawnić tylko zakładają nowe profile, bo ja żadnej milki nie znam i nigdy o niej nie słyszałam, wiec podpisując się pod Sibi jeśli pozwolisz, popieram ją w 100% , a w szczególności skoro odeszłyście to nie zaglądajcie tu i nie czytajcie co piszemy, a jak was tak bardzo ciekawi co piszemy to nie trzeba było odchodzić, bo brzuszek był pierwszy i tak zostanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodi włąśnie ja oglądam ten serial czekałam na niego cały tydzień ale właśnie sie kończy, całkiem zapomniałam o nim, bo mała nie chciała zasnac 😞 😁
miłej nocy jak bym nie zajrzała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Droga Milko jeśli nie możesz patrzeć na to co piszemy to nie musisz tego czytać 😜.Mnie nie przeszkadza to że ktoś czyta i nie mam zamiaru sie z tąd wynosić 😜 i nikt mnie stąd nie usunie 😜.To raczej Wam przeszkadza ,że jeszcze piszemy 😜....i pisać będziemy 😜 ...co chcemy 😜 ...i o kim chcemy ,bo to jest forum i każdy może mieć inne zdanie 😜
Co do Anitek ...no cóż ...ja ją bardzo lubiłam ,ale do czasu ,nie podobało mi się jej zachowanie ,wszystko wiedziała najlepiej i nie przyjmowała krytyki.Teraz ma swoje forum i niech tak zostanie.
Dodi też bardzo lubiłam 😜i lubie nadal 😜bo jest w porządku 😜pisała z Wami ,ale do nas też zaglądała 😜Dodi jeśli chodzi o nianie 😜to znam taką 😜najlepsza na świecie 😜moja Justyś 😜-starsza siostra Julci ,właśnie szuka pracy 😜
Darusia 😜 wydajesz się sympatyczna ,bo jesteś sympatyczna 😜tu zostały tylko sympatyczne dziewczyny!!!!!!!!! 😜
iwiokej 😜gdybym mogła Ci dać 10 oklasków naraz to zrobiłabym to 😜teraz już wiadomo kto Ci je zabiera .Mogłaś od nas odejść bez słowa ,ale nie zrobiłaś tego 😘Mnie pewnie też znikną ,ale nie przejmuje się tym ,nawet to mnie bawiło 🙃
Sibi też jest w porzadku 😜jesteśmy tu razem i będziemy się trzymać razem czy to się komuś podoba czy nie 😜Teraz rozumiem dlaczego nie zagląda do nas CMonka i inne 🤨Jeśli bedą miały już dosyć Anitka i wrócą, to napewno ich miło przywitamy 😜Tu jest otwarte forum i każda może pisać jeśli tylko chce 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie mam czasu wracać się i czytać -któraś pisała o bucikach ,że musi kupić 🙂W CCC są śliczne buciki mięciutkie ,różowe z motylkiem .Justyś wczoraj kupiła Julci ,ale są na nią jeszcze trochę za duże .Może jutro wstawie zdjęcie jak zrobie.Co do bucików jeszcze -Juleczka teraz chodzi w bucikach po starszej siostrze ,są jak nowe a podobno dziecko nie może chodzić w starych butach (Dodi pisała )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi -zapomniałam ci napisać -Julcia pije mleko z dodatkiem kaszki a samą kaszkę je łyżeczką.Jaką kaszkę dajesz Julci ?mleczno ryżową czy ryżową?
Wróżę Wam ząbka na jutro 😜
chyba odpisałam na wszystko 😜mogę iść spać 😜
Dobranoc 😜 (tylko komu piszę jak wszystkie już śpią 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a i nie pisałam wam, ale jest mi bardzo przykro, bo padł mi system w kompie i nie mam prawie żadnych zdjeć małej 😞 a wydawało mi się że są na " D" ale okazało sie, ze ich tam nie ma , a tylko "D" sie uratował 😞 😞 a myślałam naiwnie, że sie nic nie wydarzy i nie wypaliłam ich na płytke 😞dobrze że mam chociaż agu agu bo tam jest ich kilka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę was myślałam ze przyjmiecie to na dorosło ale się myliłam! sibi nie dostałas linka ale czy pisałas do anity o to? nie!więc jak go niby miałaś dostać?
piszesz ze nie chcesz ludzi przekreślać za charakter a pisałaś ze anity nie lubiłaś od samego początku no cóż jak się kogoś nie lubi to raczej się z nim nie rozmawia. lub mówi co kogo gryzie.
iwiokej profilu nie mam nowego bo ma już kilka miesiecy i nawet kiedyś jak się nie mylę pytałam was o szczepionkę.co do oklasków to mam je wiesz gdzie! a tak apropo to ktoś mi dodał jednen za napisane poprzedniej wypowiedzi.(a ty niby masz je gdzieś ale przeżywasz jak ci jeden zginie)ja nie siedzę przy komputerze 24/7 żeby ci dziecko oklaski zabierać.
darusia nie porównuje zachowań do waszych dzieci z całym szacunkiem.
renato a czy ja mówię że masz się usunąć? pisałam że jeśli wam to tak przeszkadza to możecie się wynieść (a nie musicie)
co do powrotu dziewczyn na forum oczywiście nie wypowiadam się za wszystkie ale dodi wróciła do was bo nie miała już gdzie pisać a ciekawe gdzie była wszystkie poprzednie dni? u nas! a wy się cieszycie jak dzieci bo nagle wróciłą.no cóż z braku laku dobru kit.
I naprawdę dajcie już spokój z tym obgadywaniem bo teraz biedne spać nie będziecie tylko myśleć co tu rano napisać.
Dobranoc!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwiokej 😜jesteś jeszcze 😜obejrzyj sobie ten fotelik na alegro który my mamy ,jest naprawde bardzo fajny.Popisałabym sobie z Tobą ,ale już jest tak póżno 🤪moja żabcia wstanie o 7 albo wcześniej .niewiem co jej się porobiło śpi w dzień dwa razy -do południa 2 godz i po południu pół godżiny 🤨i wieczorem juz jest tak zmeczona ,ale usnąć nie ma czasu 😉nie spała od 16 do 21.15 🤪w głowie ma tylko chodzenie ,trzymam ją pod pachami bo nie chce obciążać jej nóżek i zasuwa jak oszalała,mam naturalne odchudzanie 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my nie obgadujemy tylko piszemy na forum które każdy może czytać, a jak pamiętam to obgadywanie jest jeśli sie to robi za czyimiś plecami,jeśli coś Ci przeszkadza co piszemy to tego nie czytaj, a tak w ogóle cieszymy sie z powrotu Dodi bo ona jest w porządku i nigdy nikomu nie ubliżyła, a poza tym pisała gdzie chciała i miała prawo wrócić na brzuszek bo on był zawsze pierwszy i tak zostanie a ty tego nie zmienisz, a jak masz problem topisz u anitki ona cie wysłucha, my nie chcemy:P:P:P:P:P:P
coś jeszcze zapomniałam......... dziewczyny pomóżcie jeśli tak
a oklaski są i niech bedą:P:P:P:P:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. renato skoro to forum i każdy może mieć inne zdanie to nie wiem co ci przeszkadzało w tym że anita miała swoje!
a z tymi butami no cóż było inaczej niż przedstawiła dodi i chyba żadna z nas tego nie odebrała tak jak dodi. no ale już nie będę tutaj nikogo tłumaczyc bo nie mam zamiaru.
na forum jestem dla wszystkich dziewczyn wliczając anitę a to że dziewczyna ma dużo do powiedzenia to dobrze przynajmniej forum żyję.

tym miłym akcentem kończę swoją wypowiedź.

Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...