Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Weszłam na Wasz wątek, czytam i zamarłam! Kurcze, dziewczyny - dajcie spokój. Takie posty powinno się po prostu ignorować i tyle, a nie wdawać w naprawdę bezsensowne dyskusje. Jesteście dorosłymi Kobietami - PAMIĘTAJCIE O TYM!!

Przepraszam, że wtrąciłam swoje 10 groszy, ale to w końcu forum 😉 Nie chciałabym ponownie "toczyć" nieprzyjemnej wymiany zdań z wątkiem lutówek - tak jak kiedyś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry
a ja na początek dnia napisze tak
mijemy w dupięęęęę tę cała milkę jej posty i wielka obrone Anitka. że tak powiem w pizdziet z tymi postawi. wtrąciła sie powiedziała co wiedziała i już , to juz nie chodzi o dorosłość bo dorosły tez ma prawo do kłótni i obrony własnego zdania ale przez to psuje sie atmosfera naszego forum....... jak maja takie rzeczy wypisywać to niech spadają na drzewo, wielkie przyjaciółki z tamtego forum. tfu
ja juz o dziwo ubrana umalowana w domu wysprzątane bo teściowa przyjezdza za godzinke takze wybaczcie kochane moje ale dzis napisze do was wieczorem.... mam nadzieje ze bedzie co czytać ale nie chodzi mi o te złe posty...
kocham was pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zośka dobre!!!!!!!! brawo!!!!!!!!!!
wyszlo na to ze spor jest o Anite 😮
napisze wprost choc nie lubie byc wulgarna żygac sie chce juz tym tematem i skonczmy go juz bo sie odechciewa pisac!!!!!!!! kezdy pisze gdzie chce i w pizdu z tym juz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dzien dobry 🙂
u nas przestaje nareszcie padac 🙃
moja myszka objada sie wlasnie kozim jogurtem z brzoskwiniami 🙂 i obie jestesmy jeszcze w pizamach 😜 a wstalysmy o 9.30 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi prawdę napisałam.
Wszystkie ile ich tam jest objeżdżało ją ile się dało i gdzie się dało a teraz lizodupy hihihihi.

A sama nie ma odwagi zmierzyć się tylko krówki wysyła.
No jaki "przywódca" takie stado

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ciekawe za ile zostanę usunięta hihihi

Przecież macki dziecięcia zaraz napiszą maila do administratora z rozkazem usunięcia a jak nie to pewnie sądem mu zagrozi.
Zresztą uważajcie bo Wam też, tak jak wszystkich w około hihihiih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi napisał(a):
Zosia uwielbiam Cię dziewczyno za to że masz odwage napisać co uwazasz a nie jak "inne" zasłaniaja sie bog wie czym

HAHAHAHA odwagę? tylko ciekawe kim jest zośka 😁 pewnie cruella albo ktoś taki 🤢
co do dzieci same piszecie żeby nie wtrącać w to dzieci a za chwilę ktoraś piszę ze anita pasie swoje dziecko!!!wy jesteście nienormalne!!! mam nadzieję ze już nikt do was nie wróci.
a tak wogóle to powinnyście założyc kółko znienawidzonej anity bo widzę że temat kończycie a za chwilę i tak piszecie!
milka to czekolada a nie krówka a do tego to skrót od imienia ale jesteście jak widać zbyt ograniczone żeby na to wpaść.
iwiokej dodam oklaska bo jak widać dla ciebie są one miarą twojej wartości 🤪 co byś na gorszą nie wyszła bo ci ktoś dziecko drogie zabierze!

Narson !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milka dziecko drogie to krówka na czekoladzie , więc wszystko jasne.

kim jest zośka...hmmm, mogę być każdym naprawdę każdym.

Może to druga strona sibi, a może cmonka bez odwagi a może i cruella. Każdym ale ty dziecko tego się nie dowiesz.

anita jak widzisz jest tu maskotką, elementem z którego można się pośmiać a jej stado będzie nam w tym pomagać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
witaj zosiu dziękujemy Że nas wspierasz, ale już nie obrażajmy małego anity, ona jest jaka jest, mały może i gruby, ale w irlandii przecież to norma, wiec tam nikt nie zwraca na to uwagi
moja perełka zasnęla wczoraj o 21:40 wybudziła sie z kupką o 6:30 dostała herbatkę i spała do 10:30 a ja sie wyspałam 🙂
u nas już 3 dzień pada , a nam sie robi pusto w lodówce 🤢
miłego dnia mamusie,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...