Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze ze ma własne zdanie ihihihi.

Moja też teraz skarży się na podłodze tacie.
a normalnie nie mogłam jej uspokoić bo tej bratowej, nawet jak usnęła na chwilę to się obudziła i dalej był płacz, teraz jest lepiej ale huśtawka pomogła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wybacz, ale masz tak szkaradna bratowa, czy poprostu Ameliuszek jej nie lubi? 😉
Mam jeszcze pytanie: czy pepki Waszych dzieci tez zrobily sie takie ciemne, prawie czarne i to nie jest brud, chyba ze jakis bardzo mocno wcisniety 🤢 bo jak tak lekko przemywam wacikiem to nic nie schodzi a boje sie grzebac, a tez nie wiem, czy jest to morma czy cos co powinno niepokoic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cruella masz rację nadrabiania ola Boga hehe ale udało mi się wszystko doczytać ;-))))

Wracając do tatuaży to zgadzam się z tą opinią, że pojawiają się mody na wzory. Ja mam właśnie tribala bo akurat wtedy były w modzie a że miałam wtedy 18lat to podąrzalam za trendami ;-) teraz żałuję bo tribale mi się już nie podobają a wzór na plecach został, następne tatuaż który sobie zrobiłam był już bardziej przemyślany bo są to kwiatki..całkiem neutralnie tylko szkoda, że na ramieniu bo z biegiem lat stwierdzam ,że nie chcę jednak miec widocznych tattoo ;-) ostatnia moja dziarka to literka "m" na nadgarstku i tą lubię najbardziej i będę dalej tatuować się w ten rytm ;-) małe nie zupełnie widoczne ;-)
a no i u mnie błąd był ten, że mam tatuaże do poprawki bo nie przestrzegałam dokładnie zasad pięlegnacji przy gojeniu oraz dużo dużo piłam .. nawet przy robieniu ;-)
Wkleję Wam fotki moich super tatuaży..kurcze szpecą mnie ale za bardzo boję się poprawki.
Bób wzór super! bardzo mi się podoba, i na plecy fajnie pasuje. Super też focia Michasia! Uwielbiam te jego minki ;-))) moja mama tez w nim zakochana!
Dodi Wszystkiego naj naj naj dla Julci z okazji 4msc!!! Fajnie, że znalazłaś dobrego lekarza ;-)
Anitek równiez super foty!! a misia widziałam widziałam hehe ;-) dobrze że Wam towarzyszy
Sibi hehehe jaka śmieszna minka Marcelinki!
aaana hehehe nie mogę z tej fotki z tatusiem ;-) Nie wiem czemu inaczej sobie go wyobrażałam może dlatego, że Ty masz tak dziewczęcą urodę a on jest taki męski heh;-))) Dzięki za info o tym makijażu ;-)
Jai_ho co do szczepienia to ja moją też miesiąc później zaszczepiłam ;-)

i a propos szczepienia to wczoraj Nadi była szczepiona i nawet nie pisnęła, twarda z niej sztuka a po wszystkim smiała się do pielęgniarki ;-)
Waży 7100g klatka 44 główka 42..lekarka mówiła że niezły z niej grubasek hehe
Co do mojej diety to mam już wprowadzac nowe produkty, więc po lekarzu poszłam na naleśniki hehe 😁 a dzisiaj jadłam loda ;-) i mała zyje..nic jej nie jest ;-))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co Ty nic kolorowego... 🤪 jak .. no nieee
U mnie w fabryce w UK była jedna Filipinka co miała też makijaż p. i tez miała go jakos ponad 10 lat ;-)))

kurcze miałam wkleić foty moich tattoo ale są zbyt tragiczne ehh;/
za to znalazłam rekina Nadi hehe
i tylko puścić tą muzyczkę ze "Szczęk"w tle ;-)
[URL=http://img27.imageshack.us/i/sam0678z.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/7358/sam0678z.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cmonka ja też bym postawiła na żeby, to jednak wizytówka człowieka 🙂
A rekin Nadia boska, moja faworyta hahahah

A chciałam powiedzieć że zbieram się zaraz na rezonans, dziś będę choć trochę wiedzieć co z moją nogą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też bardziej przychylam się ku ząbkom tym bardziej, że mam moim zdaniem bardzo baaaardzooooo żółte i cierpię z tego powodu od dzieciaka.
Tyle, że do wybielenia muszę najpierw wszystkie zęby wyleczyć zostały jeszcze dwa..i jakoś ciągle nie mogę się zebrać aby w koncu pójść na leczenie ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cmonka znam ten ból, ja mam jednego do usunięcia a drugi wyleczony ale trza zaplombować.
Moja na szczęście są bielutkie ale to też efekt wybielania.

Jai Ho ja też mam hopla na punkcie zębów, oddałam bym wszystko za piękne zęby 🙂

Dzięki mam nadzieję że okaże się że to tylko chwilowe i jednak operacja nie jest potrzebna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meldujemy sie wieczorkiem 🙂
Olaf dzielny chlopak zaplakal chwilunie i za chwile usmiech od ucha do ucha 🙂 🤪
Lekarka pochwalila ze taki dzielny i radosny 🙂 bo wjezdzajac do niej Olaf spal w najlepsze wiec zostal wybudzony i odrazu badanie i zastrzyk hehe 😜
wazy 9280 ale spoko waga rosnie prawidlowo 🙂
Kupilam juz spacerowke i nowy fotelik do auta 🙂
ale fotelik nadal 1wszy bo to ze nastepne "2" sa od 9kg nic nie znaczy dziecko musi siedziec bo te wieksze foteliki sa przodem do kierunku jazdy.
Spacerowka bedzie dopiero we wtorek 🙂
MyCloud dziekuje hehe 😘 nie Ty pierwsza z tego co widze 😁 🤪
Candy Nadia jak zwykle slicznie 🙂
JaiHo Victor przeslodki i te oczka 🤪 jaka radosc hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!!!!!!!
cruella dzięki za Życzonka i Wszystkim dziewczynkom co dały mi na NK
Jai_Ho Victor słodki 🙂 a Nadii i ten szlamik 😁
moja odkąd ma matę to szybko się męczy i moment i zasypia 🙂
oj pipki przestancie sie juz droczyc, nie zwracajcie na siebie uwagi- bo sie czytac nie chce jak sie kłócicie
my też mamy opóźnienie ze szczepieniem miesiąc bo mała chora na to uszko była






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej klotnie klotnia jak sie wejdzie na inne watek to dziewczyny pisaly ze tam gdzie Cruella tam afery...

i na tym zakoncze komentowanie tej sytuacji....


Iwiokej a jak sie Amelcia czuje ogolnie? kiedy masz kontrole z nia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...