Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dodi podaj mi termin bo wiem ze 4 soboty ma zajete ale nie wiem dokladnie ktore....
to narazie suknia a komplet popoludniu
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/b024e2bf.jpg[/IMG][/URL]

lece bo siostra zaraz po nas przyjedzie milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny

przez ta piękną pogodę nie mam czasu do Was zajrzeć 😞 weekend minął nad jeziorkiem 🙂
Igor poczuł co to znaczy kąpiel w jeziorze 🙂 M. bez zastanowienia, najpierw zamoczył Małemu nogi, rączki a potem całego Go do wody włożył 🙂 ten machał rękoma i nogami jak zawodowy pływak 🙂 ryku nie było 🙂
Dziś idę znowu do lekarza, bo Igorowi jajeczko się nie pomniejszyło (tak mi się wydaję, więc wolę sprawdzić)..
I doczekałam się chwili gdzie moje dzidzi zasypia o 20stej (odstawiłam Mu karmienie o 23ciej), budzi się o 4tej, potem punkt 7 trochę porozmawiamy, zasypia i śpi do 10-11. Teraz właśnie się obudził 🙂 dobrze, bo już zaczęłam za Nim tęsknić 🤨

Co do wpychania nóżek do buzi, to u Nas nic z tego, ale wysoko je podnosi, i bawi się nimi 🙂 ząbków nie widać.

Idę zrobić kawę, ogarnąć bałagan, będę zaglądała 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sibi jakie śliczne sandałeczki 😆 i sukieneczka tez super

dobra mamuski ja tez sie musze ogarnac i uciekam na spacer musze kupic mu jakies zupki bo juz sie koncza i dla siebie moze jakis biustonosz bo wszystkie za małe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski!
tak czytam i czytam i ryczeć mi się chce - mam wrażenie że wy non stop jesteście wyspane i radosne a ja taka stara i jakaś do d...y 😞 niby spałam sporo - chyba z 5 godz non stop!! a jestem znowu padnięta 😞 ledwo siedzę a już była kawa-siekiera ... ja już chyba jestem za stara....

Iwiokej pisałaś że mała śpi u siebie w pokoju?? 🙂 ja też się zastanawiam nad pozbyciem się dzieciaka z sypialni 😎 ale trochę się boję..może jak wrócimy z wakacji..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana napisał(a):


Iwiokej pisałaś że mała śpi u siebie w pokoju?? 🙂 ja też się zastanawiam nad pozbyciem się dzieciaka z sypialni 😎 ale trochę się boję..może jak wrócimy z wakacji..


ja tez o tym myslałąm ale poki co przyzwyczjam go spania w swoim łózeczku bo do tej pory spał z nami najgorsza była pierwsza noc ale nie dla niego tylko dla mnie wogóle nie mogłam spac i sie kreciłam bo mi cos nie tak było i ciagle wstawałam zobaczyc czy spi
ale poki co jak nie mamy zrobionego dla niego pokoiku to spi z nami 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana nawet mnie nie wq..., ze Ty stara jestes 🙂) moze poprostu tylko zmeczona a jeszcze z tego co piszesz Domi jest dosc temperamentna 😉 to tez robi swoje. Na pocieszenie( w sumie zadne, ale...) powiem, ze od kiedy jest maly chyba nie przespalam ciagiem 5h 🙂) Jeszcze troche i pojada na studia i bedzie spokoj 😉
U mnie narazie to ja spie u malego w pokoiku i nie zanosi sie na moja wyprowadzke, maly sie dalej budzi, wiec jakbym miala latac w nocy przez pol chaty i jeszcze 50 razy aby sprawdzic czy jest ok. to mi sie nie chce 🙂)
A teraz lecimy na zakupy w nieustajacej walce z tluszczem oczywiscie na piechote 🙂) Vic sie dotleni przy okazji 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dzięki JaiHo ale jakoś tak się czuję i ostatnio jak się czuję tak też wyglądam... 🤢
dzisiaj tata dał małej herbatkę z melisą (twierdzi że przez pomyłkę 😜) i powiem wam że byłam w 7mym niebie - moje dizecko przez dobrą godzinę siedzaiało w leżaczku-bujaczku i bawiło się samo!! zabawkami 🤪 szok! zazwyczaj po 10 min ryk był... kusi mnie żeby tą melisę częściej podawać...

oto co mam na swoją obronę 😜:
ostatnio spotkałam sie z przyjaciółką na ploty w sopocie i przez ok godzinę musiałyśmy na zmianę zabawiać (czyt. śpiewać podrzucać tańczyć robić miny itp) dzieciaka żeby dało się normalnie porozmawiać bez jej wrzasków.. ze spotkania wróciłam spocona jak mysz i wyczerpana a koleżanka jak wsiadała na rower to się ze zmęczenia (po 1 godzinie z moim dzieckiem!!) ..przewróciła.... 🤪 🙃
dodam tylko że na ławeczce obok siedziałą zrelaksowana mama z rówieśnikiem Domi który cały czas siedział spokojnie u mamy na rękach i bawił się cichutko swoimi paluszkami 😮 🙃 .... nie ma sprawiedliwości 😠 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
więc poszłam zajrzeć do niej o 10:30 no i się obudziła, spała 14godzin, a 15h nie jadła mleka więc jak sie dopadła do butli to wciągnęła 180ml. a wczoraj zjadła 200ml. zupki jestem zdumiona jej apetytem
talent w spaniu to ma po mamusi 😉
aaana ja małą od razu po przeprowadzce wstawiłam do jej pokoiku i bardzo wszyscy się z tego cieszą, bo my możemy w końcu normalnie sie zachowywać w sypialni i mała śpi spokojniej, bo nikt jej nie chrapie pod nosem, a mała od samego początku spała tylko w swoim łóżeczku, i nigdzie indziej nie chce spać, chyba że u mojej mamy to zasypia w łóżku rodziców gapiąc się w tv 😁
Sibi kiecka śliczna i te buciki, Marcelinka jak dama będzie wyglądała 🙂
no to mówicie że to zęby, ale ta kropeczka nie kuje jeszcze, tylko taka kropeczka jest jak igiełka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja jeszcze nigdzie nie poszlam, maly wciagnal kaszke, po czym obrocil sie do mnie pupa i zasnal 🙃 w 3 sekundy. To go nie wybudzalam aby go ubrac, bo w samym bodziaku na szeleczkach jest a na dworze nie jest az tak goraco. Nic to, wzielam sie za sprzatanie w domu 🙂)
iwiokej to faktycznie Amelia ma ,,melodie" do spania, 14 h! 🙂) i nie widac po niej, ze moze tyle wciagnac jedzenia 🙂

aaana ja na Waszym miejscy bym sie nie zastanawiala, jak melisa dziala, Domi ma sie dobrze, Wy tez, szkodliwe to pewnie nie jest, ziolka przeciez 🙂) chyba lepsze rozwiazanie niz czopki uspokajajace.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana bez urazy ale jak by się coś miało stać to i w twoim pokoiku by sie stało, musisz pozytywnie myśleć 🙂 powodzenia, a nasze maluszki już są na tyle duże ze nic im juz nie grozi 🙂
a na moją melisa nie działa zresztą jak na mnie 😞 ale za to jak ją kładę na brzuszek do łóżeczka toteż mam chwilę spokoju bo gada wtedy do swoich zabawek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aana nie tylko Tobie w dupie strzyka 😉 🙂ja do dziś od porodu nie mogę dojść do siebie, moja kondycja jest do niczego i w kółko odczuwam ból krzyża i kręgosłupa. Co do spania, ostatnio udaje mi się przespać 5-6 godzin ciurkiem więc jestem mega wypoczęta 😜
Moje dziecko wczoraj nauczyło się krzyczeć 🤪 nie płacze, nie rozmawia tylko zdziera sobie gardło, tak Mu się to podoba 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaana ja na Waszym miejscy bym sie nie zastanawiala, jak melisa dziala, Domi ma sie dobrze, Wy tez, szkodliwe to pewnie nie jest, ziolka przeciez 🙂) chyba lepsze rozwiazanie niz czopki uspokajajace.


Też tak myślę, że lepsza melisa niż czopki 🙂

Co podajecie swoim dzieciom do picia, oprócz rumianku i melisy oczywiście 😉 🙂??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martuś z kręgosłupem idż do fizjoterapeuty - ustawi ci i będzie po problemie
ja daję soczki rózne (jabłko gruszka banan brzoskwina), herbatki hippa rózne - wiem że to słodkie i tuczy ale moja taka chudzina że nie zaszkodzi 🙂)

iwiokej wiem że małej niec nie będzie w 2gim pokoju - problem jak to zwykle bywa jest w psyche matki 😜 hihiihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martus, Victor pije najwiecej wody, zwykla, przegotowana kranowa ( z tym, ze mamy wode ok.) no i kompocik z jablek, jablko z gruszka, itd., po tym jak zasmakowal w kompotach ziolka moge sobie sama pic 🙂). cukru nie dodaje. Soczki jakos mu nie podchodza, albo jeszcze nie trafilam w smak 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się z kręgosłupem już dłuższy czas i dojść nie mogę..

Aanaa oby Domiś na ludzi nie warczała 😉 😁

A jak podchodzą deserki ze słoiczka Waszym dzieciom?? Igor pluje na wszystko co ma w zasięgu buzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaczęłam podawać Igorowi herbatki z hippa (malina z dziką różą i jabłko z melisą), ale to słodkie jest okropnie i już widzę efekty. Woda stała się blee i tak jak pisałam deserki też.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...