Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
Darusia gratulacje dla Sarci za drugiego ząbka 🙂 też nie mogę się doczekać Amelkowych ząbków
Sibi super, że figurka wraca, u mnie na odwrót, zaczynam znowu tyć
pisz, może każdy tak myśli i nie pisze
moja kochana córeczka dzisiaj się wyspała i dzięki temu mamusia też, zasnęła o 19:30 i obudziła się o 5:30 bo zrobiła kupkę przewinęlam ja dałam herbatkę i spała do 10 🙂 🙂 🙂
miłego dnia mamusiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miało być mamusie nie mamusiu
Jai_Ho pisze chyba u cruelli, Darusia możesz sprawdzić, masz dostęp do ich forum, nikoś faktycznie nie ma za dużo czasu na odpoczynek, mona chyba też pisze u anitka i Dodi i Klaudia, a ta ostatnia to w ogień by poszła za anitkem jak piała u NAs 😁 😁 😁 😁 i znowu będą mi znikaly oklaski, ale teeraz to 2x szybciej 😁 😁 😁 😁 😁
my z męzem jesteśmy juz 12 i pół roku w grudniu będzie 13 i też czasem mamy jeszcze inne zdanie 😁, ale to przechodzi, teraz tak jest bo są nowe obowiązki i dzidzia to ona przede wszystkim wszystko zmieniła i wszystko skupia sie właśnie na niej , a nie na naszych facetach i to ich denerwuje najbardziej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieciaki, czy wy macie już 18 lat bo ja myślałam że 5 z waszym zachowaniem, a pomyślec ,że macie juz dzieci, co niektóre nie dorosły jeszcze do tego, bo same myslą i zachowują sie jak dzieci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwiokej znowu oklaski giną 😜nie martw się 😜zobacz ile ja mam 🤪to straszne 😁 😁 😁Gdyby było widoczne kto zabiera oklaski to żadna by się nie odważyła 🤢
Mnie najbardziej właśnie brakuje Jai Ho,była moim instruktorem 😜nauczyła mnie wstawiać zdjęcia i zniknęła 😞Szkoda ,że nas nie odwiedzają,zawsze byłoby weselej.
Sibi masz już ten fotelik?Ja jestem bardzo z niego zadowolona i Julcia też 😜siedzi w nim jak królewna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sibi 🤪co ja tu czytam !!!rozmiar 34??????????????? 🤪gratulacje 😜ja teraz trochę przytyłam ,ale pierwszy raz się tym nie przejmuje 😜po mojej super diecie przy karmieniu byłam taka chuda ,że sama sobie się nie podobałam ,wchodzę w ciuszki z przed ciąży więc nie ma co narzekać 😉
Darusia myślę ,że Twój facet ma stresa przed wyjazdem i dlatego tak się zachowuje .U nas tak było jak zaszłam w ciąże 🥴ja potrzebowałam wsparcia a on bał się tego co będzie ,wiadomo maluszek w domu wszystko zmienia ,ale u nas wszystko zmieniło się na lepsze 😜
Miesiąc szybko zleci i będziecie żyć razem długo i szczęśliwie no i może będą z tego dzieci!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 😜 😜 😜 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlsanie zapomnialam o Jai_ho, Dodi i Klaudi kurcze tyle nas bylo a zostala malutka garsteczka!!!!!!! no coz życie

Renata mam fotelik ale tata mi go odebral i jutro dopiero go zobacze i zamontuje.
Jutro rehabilitacja w szpitalu ciekawe co to bedzie

dziewczynki ja uciekam spac bo cos sie nie czuje najlepiej zjadlam chyba jakies paskudztwo 🤢

dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no moje dziewczynki się obudziły, a moja kruszynka jeszcze nie spi, bo spała od 17 do 19 , ale mysle, ze za chwilę zaśnie, dzisiaj mi ładnie spała 3x po 2 godz.
Sibi powodzenia na rehabilitacji 🙂
no cóż najwyraźniej nie jesteśmy tak fajne skoro dziewczyny z nami nie chciały pisać 🤢
słodkich snów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejjj
renatko jai ho pisze na forum cruelli one sobie zrobiły takie swoje prywatne i sa tam dziewczyny z marca kwietnia itp.
a co do tego stresa Mariusza przed wyjazdem to raczej nie... był już kilka razy na takim poligonie.. ale jak ja byłam jeszcze w ciazy a teraz to bedzie pierwszy raz jak jest sarulka na swiecie i zostane sama z nia wiec to pewnie ja sie bardziej stresuje....
łapcie laski oklaski hehheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
a mi oklaski tylko giną 😁
moja kochana córeczka wczoraj sobie pofolgowała i zasnęła o 1 w nocy i obudziła się o 5 rano beczała do 6, dałam jej paracetamol w czopku i zasnęła, obudziła się o 11:30, ja jestem nie wyspana bo najgorzej to mieć przerywany sen 😞
miłego dnia wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hemoja mała własnie spi.. to dziwne bo nigdy tak nie spała o tej godzinie i boje sie ze jaksie obudzi to bedzie buszowała do nocy ehhh.... zastanawiam sie czy ja tak po cichutku niewybudzic ale boje sie ze bedzie wqrwiona na mnie 🥴 🥴 🥴 🥴 czasem tak ma i potem ciagle mruczy.... oo chyba sie budzi sama superrrr lece.....
w ogole dzisiaj sie tak zdenerwowałam zrobiłam tyyyle krokietów i wszystkie prawie rozwaliły sie przy smażeniu ... ehh do teraz mam nerwa 🤨 😞 😞 🥴 🥴 🥴

Sara w ogole z dnia na dzien mnie zadziwia próbuje robic juz brawo i kosi kosi ale nie trafia sobie w rączki hehehe...
a dzisiaj stała na kolanach podparta o zabawke hihi
w końcu rozdałam oklaski hurra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
powiem Wam ze mam juz dosc tych lekarzy, specjalistow i rehabilitantow!!!!!!!!!!! co ide to tylko slysze ze juz dawno powinna byc rehabilitowana itd i wychodzi na to ze wyrodna matka jestem 😞 ale to niestety nie moja wina!!!!!!!!!!!!!! do tego co ide to slyszze nowsze rewelacje min. ze ma slabo rozwiniete miesnie brzuszka i cale to opoznienie moze tez wynika z tego ze jest z cc
dzis znowu plakala 😞 szkoda mi tego mojego malucha 😞

noc mialam okropna polowe spedzilam na wc 🤢 🤢 masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jutro mam wyjsciowy wieczor i ide z kolezanka na drinka musze troche odreagowac to wszystko co sie dzieje

dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sibi bedzie dobrze, ale nie dziwie Ci sie ja tez bym miała nerwa i byłoby mi smutno gdyby mała mi płakała przy rehabilitacjach itd. ale dobrze ze idziesz z koleżanka odreagować ..też bym chciała....
u nas noc ok jak każda w sumie 🙂 teraz lece bo Mariusz zrobisz pyszną jajecznicę mmmm
miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...