Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kurde zanim wszystko nadrobie to wieczor będzie 😁 Musicie tyle pisać ?? 😁

Co do pieluszek to tez zaczne od tych Pampersów ale tych bialych 🙂 chce jeszcze sprawdzić Belle Happy czy cos w tym stylu !

Bob wielkie Gratulacje Synusia 🙂 🙂 ja mialam USG tylko u mnie juz koniec 29 tygodnia więc dość duża różnica jest miedzy nami.

Sibi fajnie że juz Ci humorek wrocił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ja jem to Olaf :P:P:P
wow 1420g 😁 duzzzzy :P hehe no ale fakt ja jutro bede w 27+3 wiec bez porownania tak jak mowie bedzie ok 1kg 😁
Maly Zbój wykopal mnie z lozka a teraz poszedl spac :P a ja siedze i do prawie 5tej sama hehe :P nie sprzatam nic czekam na Mariusza i razem juz zaczniemy robic porzadki bo jak zaczne teraz to znow bede lezec jak wczoraj...Przesadzilam z praniem i pozniej brzus bolal...co do pieluszek ja zobacze czy te biale pampersy sa dostepne tutaj jak nie to te zolte...Ja tam zadnych bella nie chce ani zadnych innych wynalazkow hehe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz tutaj pewnie sa tam jakies tansze wersje jakies tescowe itd. ale roznica to moze jakies 15e miesiecznie wiec jak dla mnie to to zadne oszczedzanie...a poza tym wole zeby dziecko mialo komfort wiec dlatego zaczne od pampersow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie wypilam szklaneczke wody z miodkiem i cytrynka 🙂 zrobilam wczoraj na wieczor caly dzbanek 🙂 no a wieczorem mleczko z miodem 🙂 trzeba sie jakos chronic...
wlasnie przynioslam orzeszki zapiekane z miodem 😁 mniami :P Maly wariuje w brzuszku znowu chyba po tym miodzie go ruszylo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miałam wczoraj to ktg robione i wszystko ok 🙂 -jakieś niepokojące skórcze nie wystąpiły 🙂
ale za to doświadczyłam jakie znaczenie ma położna!! badanie robiła mi jakaś stara rura (normalnie tak nie mówię ale to było wredne babsko) która nie tylko miała problemy z podłączeniem sprzętu to jeszcze wyżywała się na mnie - tak mi brzuch wygniotła że myślałąm że małą wyciśnie!! 😠 pierwszy raz w życiu (a jestem baaardzo spokojna) nakrzyczałam na kogoś co tylko zaostrzyło jej humorek
to było tylko badanie a co by było gdyby na takie babsko trafić podczas porodu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej
no ja sie moglam spodziewac takiego scenariusza!!!!! bylam umowiona z mechanikiem na spawanie rury wydechowej robota na miejscu a moj trup musial zostac!! mezowi tez sie auto zapsulo i pojechal do pracy na noc moim i jak wrocil to o 6.20 uslyszalam rewelacyjna wiadomosc "auto cie sie z....ło" 🤪 myslalam ze mnie szlag trafi!!!!! od 6.20 mialam oczywiscie milion scenariuszy co sie stalo ale wszystko bylo jasne!! zawiozlam go i zostal!! poszedl po raz n-ty pasek klinowy!!!!!!!!! przez tego dziada w lipcu robilam caly remont silnika!!!!!!!! a teraz znowu na szczescie to tylko pasek!! ale i tak wszystkie moje plany poszly w leb!! fryzjera przenioslam na popoludnie-mam nadzieje ze zrobia dziada!!

dzisiaj mam zamiar oddac sie pracy w kuchni bo jutro moja siostra przychodzi na parapetowe :P zurek sie juz gotuje, pozniej mam w planie piec piernik przekladany figami i bita smietana, salatka owocowa, jarzynowa i z tunczykiem a i moze jeszcze jajka faszerowane zrobie :P zobacze jak z czasem bede stac i silami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie Klaudia nie bardzo wiem czy sie roznia :P bo i te i te wchlaniaja siusiu jak i luzna kupke...nie wiem natomiast czy newborn maja aloesowa wkladke bo te biale premium care maja 🙂Aaana ciesze sie ze KTG wyszlo dobrze 🙂 🙂 🙂
no i tez bym nakrzyczala :P mnie tak wkurzyla baba w szpitalu jak bylam chyba w 20tyg brzuch mnie bolal a idiotka mi tak mocno go naciskala ze myslalam ze jej przywale...Mi tu ginek leciutko usg robil zeby nie naciskac za bardzo a ta pipa jakby ugniatala ciasto!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajski ten wózio 🙂

fakt dobra polozna to chyba najwazniejsze!!
ja tak mialam jak bylam w szpitalu w 8 tyg jeden lekarz robil USG delikatnie a inny tak ze ta pałke czula prawie w nosie :| masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja tak wczoraj rzucila temat pieluszek bo czytalam tez artykul o pieluszkach i bylam ciekawa o jakich Wy myslicie ale widze za pampers gora choc tez mysle nad bella bo moja siostra uzywala i byla zadowolona znich

wazne ze KTG jest ok 🙂

ja dzis zanioslam mocz do badania a wizyta juz w poniedzialek!!!!!!!!!!! nareszcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sibi znam ból jeżdzenia starym rupieciem który w najmniej czekiwanym momencie odmawia współpracy !! Współczuję. Mój ostatni raz rozkraczył się pod cmentarzem - potraktowałam to jako znak i pozbyłam się go. Teraz zacisnęłam pasa i kupiłam sobie nowe jak na mnie auto (2005r) i jestem meeega zadowolona no i jeżdzę bez stresu że coś będzie nie tak. Dla męża argumentem było to że dla dziecka bezpieczniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana moj tez nie taki stary 2002 ale cos mam pecha!! no my narazie nie mozemy sobie pozwolic na zmiane auta bo remont i mamy 2 wiec jakos musimy ciagnac. ja sobie bez auta nie wyobrazam zycia a moj pracuje na zmiany i jeszcze dorabia wiec musi miec auto i wlasciwie oba nadaja sie dla dziecka szczegolnie moj bo duzy, wygodny, bezpieczny tylko....... hmmm troszke nawala :]

anitek myszle ze powinni ale jak juz bedzie rozpakowana paczka to nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez mam 2008 auto i nie oddam za nic hehe :P jeszcze mnie nie zawiodlo choc jest w miare nowe wiec jeszcze ma czas :P
ale mysle ze bedzie dobrze jak sie zacznie cos dziac to sprzedam odrazu i spokoj 🙂
no otwartej paczki sie raczej nie zwroci choc musialabym zadzwonic na customer service. Bo skoro dziecko mialoby uczulenie mysle ze powinni zwrocic kase...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...