Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No Sibi jakies wadliwe to autko 😉 ja to jestem zdania ze jak sie cos psuje nie ma sensu tego trzymac...Tym bardziej ze ja czasem jezdze poznym wieczorem po takich zadupajewkach ze dziekuje bardzo gdyby mi sie auto tam mialo popsuc :P
Poza tym jechalismy nim do PL a to daleka trasa wiec tez trzeba miec pewnosc ze sie nie popsuje 🙂 no i dochodzi jeszcze dziecuszko teraz 🙂 musi byc bezpieczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki 🙂

U mnie dzisiaj słonko pięknie świeci 🙂
Nie dostałam wypłaty za chorobowe, więc wysłałam esa do mojego przełożonego co się dzieje a on do mnie oddzwonił i przeprosił, że wypłata będzie tym razem w poniedziałek że mam się nie martwić 🤪 jakiś dzień dobroci dla zwierząt chyba miał..niepodobne to do niego

U mnie już po śniadanku, zaraz zabieram się za odkurzanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwne przeczucie ze mnie kolka dzis w nocy dopadnie 😞 bo znow chodze co 30min siusiu 😞 nieeee tylko nie to 😞 tym bardziej ze jutro wstajemy po 7dmej bo do tego Dublina jedziemy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strajk...nooo niech Oni lepiej przestaną mi strajkować bo tam pojadę jeszcze 😉 Kasa w poniedziałek musi być 🙂 🙂
Anitek biedna jesteś z tym siusianiem, ja ostatnio w dzień chodzę rzadziej 🙂 Daleko macie do Dublina?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!!!!!!!!!!!!!!!
my sobie pospałyśmy dzisiaj ładnie bo wstałyśmy za 20 11 hihi
ale i tak mam lenia, a tu pranie , sprzątanie i obiadek do zrobienia, a mnie na samą myśl się nie chce 😉 , tak że dzisiaj duuużo pracy i będę zaglądała sporadycznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwiokej ale sobie pospałaś hehe 🙂

Bób masz tu wymiary mojej małej dla porównania 🙂 z 26tyg i 5 dnia 🙂
BPD 6.80 cm
OFC 8.05 cm
HC 23.95 cm
AC 22.19 cm
FL 5.12 cm
Cereb 2.98 cm
Vp 6.22 mm

Waga: 996g

FHR czyli bicie serduszka 151 bpm 🙂 spała w tym czasie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy Bób 🙂

Idę się zabrać za odkurzanie, czas leci a ja o 16 jadę jeszcze zobaczyć gdzie ta moja szkoła rodzenia jest aby potem nie błądzić przed samymi zajęciami. Obok jest McDonald's więc obiadzio mam dziś z głowy hehe 🙂

Zajrzę później, miłego popołudnia 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie idzie spac 😞 i kolezanka zadzwonila i mnie rozbudzila :P a mialam sciszac tel hehe :P ale czekam na info od krawcowej no i widzicie jak to jest :P
ja mam taki balagan w kuchni ze brak slow ale nie sprzatam nic az do wieczora bo wtedy i tak cala kuchnie bede szorowac 🙂
Bob lepiej troszke wieksze niz za male hehe wiec sie nie stresuj 🙂
do 2tyg toleracnji jest od daty porodu wyznaczonej z okresu wiec spokojnie 🙂 ja mam usg jutro wiec napisze wymiary rowniez 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no witamy po krótkiej przerwie 🙂 Bylismy na zakupkach 🙂 A pozniej muszę mamę do lumpka wyciągnąć może trafię jakąs sukienkę dla siebie 🙂

Bob musze poryć w postach i jak znajde zaraz Ci napisze bo niestety nie mam tej kartki przy sobie, bo jestem u mamy a z glowy nie pamiętam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...