Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzieki Anitko 🙂
dzieki Iwjokej

chyba spadam zaraz, jedziemy na 19 na szkole rodzenia, i znowu do 21 😞 troche mnie to meczyc zaczyna ze 2 razy w tyg. i po 2 godziny, ide sie umalowac troche.

A wogole zgaga mnie dopadła znowu ale nie mam migdałów, musze kupic 🙂

do spisanka potem, ewentualnie jutro po wizycie zajrze.

Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj wlasnie napisal ze jeszcze sie zejdzie ok 30min wiec znajac zycie godzina albo dluzej!!!mam dosyc bo mielismy dzisiaj sprzatac!!!!!!!!!!!ciekawe kiedy to zrobimy! zawsze sie musza usrac w piatek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale wiesz nie zabiore sie za sprzatanie na 2tyg przed wizyta gosci bo nie ma sensu. Mielismy dzis polowe zrobic i w niedziele polowe!!!Ja nie moge pozniej latac w niedziele i sprzatac wszystkiego bo na koncu padne z bolem brzucha i tyle bedzie ze sprzatania 😞
Wkurza mnie to bo jest piatek i koncza predzej a jak zwykle sie jakas firma musiala usrac z czyms...Jak dla mnie to brak szacunku dla czyjegos wolnego czasu!!!i co popatrz jest 5-20 pewnie skonczy o 6stej i bedzie w domu po 7dmej a na nogach jest od 6stej wiec watpie ze starczy mu sil na sprzatanie domu!!!jak mnie to wkurza 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie w naszym przypadku nie ma czasu juz...Juz i tak codziennie cos robie a widze jak jest w domu!!!ma byc porzadek a nie...jestem zla i tyle!!!bo nie dosyc ze pelno prania wszedzie to do tego balagan!!! prosilam Mariusza sprzatniecie swojej silowni zeby mozna juz tam pokoj zrobic do spania to jak zwykle wszystko stoi i balagan jak cholera...poza tym kuchnie chce umyc porzadnie szafki itd a jedynie dolna czesc moge zrobic bo gornej nie dam rady...
a tu w niedziele tyle na glowie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fajnie 🙂 Maly pewnie sobie tam lezy hehe 🙂 Bob oni w niedziele o 7wieczorem przylatuja 🙂 cos Ci sie pomylilo hehe 😉 siora ze mna jedzie do mojej prowadzacej w czwartek na glukoze a moja prowadzaca nie robi usg bo nawet nie jest ginekologiem tak to wlasnie w IRL jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no siorka mi potowarzyszy 🙂
no i coz mialam racja wlasnie minela kolejna godzina...Juz ja znam te 30min dluzej...ale mam nerwa... mial konczyc o 3-30 a jestem 5-50...takie wkurzajace to jest bo i co z tego ze placa podwojna stawke po godzinach jak w tym cholernym kraju odrazu taki podatek wala ze gowno z tego jest...Mam nadzieje ze po slubie bedzie lepiej bo malzenstwa placa mniejsze podatki no i jeszcze Malusi sie urodzi to tez powinno byc mniej...Mowie Wam skandal...800e podatku miesiecznie!!!a jakies nadgodzny czy cos to zabieraja 42%podatku z tego...i wielce recesja...brrrrrr ale jestem wsciekla...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie napisal ze za 5min wyjezdza...No i jakas dobra godzinke dojazd do domu...ech brak slow...taka glodna bylam az mi sie odechcialo! ide robic obiad bo pewnie glodny wroci 😞 nie lubie tak jak mam cos zaplanowane i wiecznie sie cos zesra po drodze 😠 😠 😠 😠 😠 nareszcie weekend bo juz mam dosyc tego siedzenia samej w domu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech no co zrobic 😞 takie zycie...Bob wydawac jest gdzie hehe 😁 poza tym ja nie pracuje bo jestem na zwolnieniu lekarskim a tu nie ma tak jak w PL ze sie dostaje wyplate tylko zasilek a w zasadzie to 800e to my na sama mieszkanie placimy bez rachunkow wiec wiesz wkurzam sie ze oni kasy tyle zabieraja a czlowiek pozniej jak chory czy cos to gowniane 800e miesiecznie dostanie 😠 zaraz uciekam robic obiad choc trudno to nazwac obiade skoro bedziemy jesc o 7dmej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...