Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie Brzuchate!

u nas noc koszmarna - myślałam że zejdę :/ chyba od antybiotyków żołądek nie wyrabia i tak bolał że szok. Do tego ból całych pleców i żeber... ech.. dobrze że już ranek - pewnie wyglądam jak zombiee ale przynajmniej z Domi żyjemy :P

CandyMonka - w Interw Kryz psycholog jest ale co ważniejsze powiedzą Ci (powinni przynajmniej co robić żeby brata wykurzyć. Tylko podejrzewam że Twoja mama wymieknie bo będzie jej go szkoda... Oby nie!!! 3maj się dziewczyno!!!

Darusia - nie ma tego złego - przynajmniej trafisz pod lepszą i bardziej przyjazną opiekę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaana co Ty masz z tym żołądkiem biedna!

mamę zabieram ze sobą, nie wymięknie! Już jej tak gadam, że się łamie. Zresztą wczoraj to splunięcie w twarz wszystko przeważyło. Miarka się przebrała 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ech pączki.. Nikoś klapsa dostaniesz za wzbudzanie takich zachcianek!!!
CandyMonka - na dole świetojańskiej na skrzyżowaniu są pyyyyszne pączki... ech.... no ale cóż ja mam siemię lniane zamiast kawy a o pączku mogę zapomnieć :P ale jak tam będziesz to zjedz za mnie takiego w kształcie rogala z czekoladą i wiśniami :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia jak masz HBO to włącz sobie fajny film leci dla dzieci hehe 🙂 Podróż do wnętrza ziemi 🙂

Darusia no nie dziwię się też bym na Twoim miejscu chciała miec to juz za sobą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
Jak zwykle po kilkunastu godz. jest kilkadziesiat stron do ogarniecia 🙂)

to wyglada tak, ze byc moze beda dwa dzieciaczki dzisiaj? 🙂)
Ja juz namawiam Victora aby sie moze zmobilizowal i zrobil cos wiecej niz tylko pchanie sie na wszystkie strony.. 🙃
no i czuje takie naprawde mega parcie na dol,odruchowo caly czas zaciskam miesnie bo mam wrazenie, ze jak poluzuje to dziecko wyjdzie, Wy tez tak macie?

Gin mam dopiero w sobote, juz sie nie moge doczekac 🙂
Za to wczoraj raz jeszcze dentysta zaliczony, chyba juz ostatni raz przed porodem... na szczescie nic sie nie dzieje, zadnych problemow...uff. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiadomosc od mona124

,,Hejka.Caly czas jestem badana i ciagle kontroluja tetno dzidzi. Cisnienie mam nadal podwyzszone i w piatek mam cc, chyba, ze wczesniej cos sie bedzie dzialo. Pozdr."


no to ladnie !!!!!! 🤪 🤪
Oby wszystko poszlo gladko i szybko!

wiadomosc przeslala mi anitek, ktora aktualnie walczy z moczem w drodze do szpitala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...