Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie czytalam o chlopcu ktory urodzil sie Polskiej rodzinie w Irlandii i nie ma galek ocznych wogole...1 na 100tys sie tak rodzi...wyslalam smska za Niego cos 2,5e bo zbieraja na kolejna operacja...

Szkoda takich dziecinek ale przynajmniej mi lepiej ze moglam pomoc w jakis sposob!!!

CandyMonka lepiej idz do dentysty bo jak Ci ropa najdzie dostaniesz jeszcze szczekoscisku i tyle bedziesz miala 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A powiedz no mi CandyMonka jak tam sprawy z alimentami??? bedziesz sadzic??? poza tym pamietaj o zbieraniu tych wszystkich paragonow zeby pozniej dostac polowe!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek mam nadzieję ze jesz i pijesz dużo , a nie tylko galopujesz, bo tak możesz się odwodnić, a musisz być silna teraz 🙂
CandyMonka idź lepiej jutro do dentysty, powinien cie przyjąć bez kolejki bo masz pierwszeństwo, ja zrobiłam sobie porządek z zębami w 2 trymestrze, bo też jakieś zapalenie od ósemki miałam bo zachciało jej sie wyżynać akurat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek nie czytaj za dużo o takich przypadkach..

CandyMonka w sumie to Cię rozumiem.. wiem jak jest ciężko samemu wszystko ogarnąć.. pamiętam jak moja mama całe życie dusiła grosz do grosza, bo w chacie nigdy się nie przelewało a mój tatko miał Nas w dupie..

Koniec byczenia się, wracam do żelazka 😞
Później zajrzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane uciekam bo Maz juz idzie...
Iwiokej pije duzo a na jedzenie jakos nie mam ochoty 😞 za to spac mi sie chce strasznie...
ale Maz bedzie dluzej dzis wiec zawsze moze podjechac po pizze :P narazie idzie z kanapkami bo tak chcialam :P
do spisanka pozniej Kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek co do alimentów to będę się starać raczej tylko ciężka droga mnie czeka bo muszę test Dna robić i takie tam. Po za tym on pewnie i tak te alimenty zleje. Chciałam je załatwiać przez UK ale czytałam ostatnio że powiano się ubiegać o alimenty z kraju którego pochodzi matka, więc jestem nie mal pewna że i tak ich nie będzie płacił.
rachunki zbieram 🙂

Co do dentysty iwiokej to nie wiem czy mnie przyjmą bo nie mam ubezpieczenia w Pl no chyba że bym na tą kartę europejską poszła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😞 😞 do dupy jest wszystko ..
Ci lekarze sa beznadziejni, jeden podważa autorytet drugiego..d

A wiec rano bylam u nefrologa odnosnie kolki nerkowej, dostalam lek na 5 dni, bo sporo bakterii w moczu wychodzi od jakiegos czasu, mój gin mówi ze to nic takiego, a nefrolog ze trzeba antybiotyk wziąśc.

Gin powiedzial zebym go nie brala, a ja cholera wydałałm 70 zł na leki 😞 małej bym cos kupila w to miejsce.

Dał mi nospe forte i czopki rozkurczowe na kolkę nerkową, i jakby znowu bardzo bolało to do szpitala.

Co do wizyty :
dostalam zwolnienie lek. na 28 dni, według USG średnia ciązy to 37,3 dni SUPER POPROSTU !!!!

Waga małej 3210 g

BDP-91 MM 37,2 TYG
HC-332 MM 37,6 TYG
AC-329 MM 36,6 TYG
FL-72 MM 37,1 TYG

POZATYM WSZYSTKO W NORMIE ,łożysko II stopien, wody norma,
najgorzej wkurza mnie to ze termin z usg wyszedł na 19.02.
płakac mi sie chce!!!
mam 24 kilo na plusie, jestem spuchnieta, i mam juz dosc, jak mam czekac do 19 lutego albo i dluzej to chyba umrę !!!

mam doła 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi dasz radę! Zobacz ile już przeszłaś, więc nawet jakbyś miała rodzić 19 to jest pestka! To tylko dwa tygodnie zleci szybciutko! Wiem, że czas się dłuży teraz masakryczne, ale nic na to nie poradzimy trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać 🙂
Rozumiem Cię doskonale, że Ci ciężko ja też jestem popuchnięta i 25 kilo na plusie. No ale skoro mała się nie spieszy to jakoś to przeboleje, z trudem ale damy radę 🙂

Idę się położyć bo oszaleje przez tego zęba 😠 😠

Kolorowych kochane 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorowo 🙂

CandyMonka mam ten sam problem co Ty, tzn. nie boli mnie aż tak bardzo ale jutro czeka mnie dentysta.
Wszystko było dobrze do czasu jak na ostatniej wizycie najpierw położna a potem lekarz oglądając moje wyniki i widząc że mam podwyższone WBC zapytali mnie czy mam zęby zdrowe, ze niby ten zły wynik to może być od tego. Na drugi dzień zaczęła mnie boleć szczęka, dokładniej zaczęłam reagować na zimne. Dzisiaj zadzwoniłam do mojej dentystki i jak usłyszała że jestem w 9 miesiącu to mnie wcisnęła na jutro, na ubezpieczenie. Boli mnie gdzieś w okolicy górnej 4ki którą miałam zrobić przed ciążą i jakoś tak nie wyszło, pewnie teraz się odezwała 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pochwalę się Wam jaki interes zrobiłam, otóż kupiłam w lumpku materiał, nowy na metry, super flanelę i za 15zł mam poszwę, poszewkę, prześcieradło i 2 pieluchy dla dzidzi 🙂 zaraz wkleję fotkę bo właśnie uszyłam tylko trochę wygniecione , muszę wyprać drugi raz i wyprasować bo odmierzałam wszystko na podłodze [img size=400]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/P2020913.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi nie dołuj się! Bo jeszcze gorzej będziesz się czuła! Ja też jak słonica 20kg na plusie, opuchnięte ręce, nogi, twarz..Zresztą takie narzekanie w niczym Nam nie pomoże.. nie jest lekko i chyba nie znajdziemy żadnej ciężarnej bez jakiś dolegliwości.. Najważniejsze, że z Małą w porządku.. Teraz z Twojego USG wychodzi nam ten sam termin porodu 🙂

CandyMonka a nie możesz poprostu zarejestrować się w odpowiednim Urzędzie Pracy, by mieć ubezpieczenia czy wiąże Cię jakaś umowa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bób wspołczuje bólu zęba, ja na szczescie mam juz wszystkie poleczone, ale ile mnie to bólu kosztowalo, bo leczylam i wyrywalam stałego zeba w ciazy bez znieczulenia, i potem dostalam jeszcze tak zwanego suchego zębodołu, cholernie cierpialam, wiec trzymam kciuki aby tylko jakas mala plomba
była 🙂
Ty zdolniacho :P najpierw domki z piernika , teraz posciel, piekna jest, ja mam recznik z kubusiem dla małej 🙂 Oj niedocenilam Cie kochana, łap oklaska za ZDOLNOŚC I WRZECHSTRONNOŚĆ 🙂



Iwiokej
WIEM ,wiem ..ale nerwy mnie biora, codziennie mam nadzieje ze to juz, a tu ze tak brzudko napisze DUPA 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bób ślicznie.. naprawdę niezły interes zrobiłaś.. widzę, że zrobiło się Kubusiowo, bo CandyMonka też dziś zakupiła chyba podusię właśnie z motywem z Kubusia Puchatka.. a ja mam dresik dla Synusia z Kubusiem Puchatkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś ale u mnie w szpitalu jest tak ze trzeba sie trzymac terminu wyznaczonego przez gina wedlug OM , a nie z usg, i tydzien po terminie każą sie zglosic do szpitala na wywołanie porodu, w sumie termin na 14 luty, z OM na 11 luty, a z USG na 19 LUTY i wez czlowieku badz madry i teraz cos wykalkuluj z tego !! :P no cholera nie da sie !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi dzięki, a twoje wizyty u stomatologa dobrze pamiętam i nawet zastanawiałam się wtedy czy nie iść , ale stchórzyłam 🤨 pamiętam jak się męczyłaś 😞

jeśli chodzi o wymiary dzidzi to wcale nie patrz na te daty z USG bo po pierwsze nie zawsze się zgadzają a po drugie to sama widzisz że darusia urodziła a jej dzidzia wcale nie jest taka wymiarowa jak w podręcznikach piszą. Jak ja rodziłam to też nic, nic aż tu mnie w nocy chwyciło i urodziłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś napisał:
Bób ślicznie.. naprawdę niezły interes zrobiłaś.. widzę, że zrobiło się Kubusiowo, bo CandyMonka też dziś zakupiła chyba podusię właśnie z motywem z Kubusia Puchatka.. a ja mam dresik dla Synusia z Kubusiem Puchatkiem 🙂




p.s a to mój recznik, dzis przyszedł z allegro, stwierdzilam ze okrycie kapielowe jest zbyt ładne zeby wziasc do szpitala, a u mnie wymagaja recznika dla dziecka wiec zamówilam taki, za niewielkie pieniązki, jest duzy i miekki, ale nie za gruby. [img size=499]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/jjjjjs.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na poczatku sorki za pobudke!ja leze i czekam na malutka do karmienia a potem lulu juz nie pamietam kiedy spalam ale czuje sie ok.a wiec w skrocie to nie rodzilam w koszalinie wywiezli mnie na inna wioche ale fajnie tu jest.mialam nieregularne skurcze a o 12 w nocy nagle co 3 min!przyjeli mnie o 2 z rozwarciem 4cm a o 6 juz bylo pelne.parlam sprawnie i dlatego sprawnie tez pozniej poszlo .nawet lekarka nie zdarzyla przyjsc!jak ja zobaczylam to bol odszedl w nieznane!polozyli mi ja odrazu a ona taka cieplutka byla!jak ja ja kocham nie moge sie napatrzec!oby wam tez tak szybko poszlo!jak znajde czas to bardziej opisze! 🙂a wiec szamajcie pizze ile sie da!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwiokej Na szczescie narazie kolka nerkowa przeszla, wiec dzis sie biore do dziela :P
Co do mojej szyjki co tez jest jakas dziwna, najpierw sie sama skaracała od 20 tyg, a teraz jak powinna to sie trzyma na poziomie 2 cm 😞

Bób Bedzie dobrze, trzymam kciuki, jak bedzie bardzo Cie bolało to mozna wziasc znieczulenie bez adrenaliny, które mozna w w 3 trym wziasc bo dziala 20 minut i jest lagodne, BEDZIE DOBRZE kochana 🙂

Martuś no wlasnie KUBUS W TRENDZIE ZAWSZE BEDZIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...