Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Ok laseczki spokojnej nocy Wam życzę 🙂

Włączę film i sobie z mamą obejrzę, biedna zmierzyła ciśnienie i ma 160/88..zdenerwowała się, że mnie boli.

My pewnie tez tak będziemy przeżywać boleści naszych maluszków. Teraz już zmartwienia czekają nas całe życie. To tak na pocieszenie i lepszy sen hehe

Dobranocki miłej nocki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Martuś hehehe..a właśnie przypomniałaś mi hehe..noo rzeczywiście co chwilę inna opinia..i weź tu się połap w tym wszystkim heh 🙂

Lecę 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak , ale nie wiem jak sie nazywa, ale jest na pasach anie na amortyzatorach, bo na paskach lepiej wózek sie buja, koła piankowe, bo na nasze polne drogi to zalecają takie, bo ponoć szybko pompowane mogą sie przedziurawić, jest zgrabny, ma wyciąganą gondolkę leżącą na płasko spacerówkę i kosztuje 479zł. nowy 🙂 kolor neutralny, żeby był jeszcze na druga dzidzie jak sie uda to chłopczyk, ale to juz nie ma znaczenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super, i dobra cena 🙂 najważniejsze to dobrać wózek do swoich potrzeb i .. dróg 🙂 też wybrałam bardo uniwersalny wózek, by był dobry dla siostrzyczki albo braciszka Igorka:P
a co do kółek, to ja tam jakoś zdania nie mam wyrobionego czy piankowe czy pompowane, choć Nasz wózek jest na pompowanych i mam wrażeni, że one nigdy się nie przebiją, takie twarde są te opony..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś niestety nie wymieniłam,bo tu gdzie mieszkam to na stanie to nie ma a na zamówienie trzeba czekać 2 dni.Tam gdzie wczoraj wymienialiśmy wzięliśmy niby ostatnie paczki,więc okazuje się,że jedynym rozwiązaniem jest wymiana lub zakup i ewentualny zwrot w dwóch innych marketach na Śląsku 🥴 No ale to jutro,bo przy okazji podjadę do anestezjologa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Titinka to w sumie nie fajnie z tymi płytkami wyszło. Ale napewno uda Wam się w korzystny sposób załatwić sprawę płytek 🙂 powiedz mi kochana szykujesz się na CC, że jedziesz na konsultację z anestezjologiem? Łap oklaska, bo tak jakoś mało ich masz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki za oklaska ale jakoś nie szczególnie przejmuję się ich zbieraniem 🙂 No,ale to miłe:laugh:Baaa...nawet nie sprawdzałam jak się je komuś daje ☺️
Nie,decyduję się na poród ze znieczuleniem i mam mieć konsultację z anestezjologiem,badanie krzepliwości krwi-te badania ważne są 3 tygodnie i dlatego jutro mam zamiar się wybrać 🙂 No a po piątkowej wizycie jest duże prawdopodobieństwo,że mały pojawi się w połowie miesiąca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmykam, i tak już nikogo tu nie ma 😞

Boli mnie gardło, jestem do tego coraz bardziej napuchnięta, oczka mi się zamykają ze zmęczenia..

Dobrej nocy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
faktycznie Titinka mało masz tych oklasków i zapomniałyśmy o Twoim donosicielstwie, zarazi ode mnie dostaniesz oklaska 🙂
Dodi to sie trzymaj dzielnie 🙂 i w razie co jedź do szpitala, a jak by sie coś działo to pisz nam, ale do anitka nie pisz, bo ona coś z rana zaglądnęła i później już nie, może u niej też coś sie dzieje i może nam nic nie przekazać , a z resztą nie ma co jej stresować teraz 🤔
ten wózek na prawdę jest super i nie wierzyłam że taki tani, ale to trzeba sie najeździć żeby coś znaleźć, bo ceny są różne i nawet gorsze jakościowo i mniej wyposażone są droższe, zresztą wkleję wam jak go kupie i dowiem sie jego nazwę bo nie znam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a i zapomniałam właśnie się spakowałam w 70% bo mąż już na mnie mruczał że ze wszystkim zwlekam i on mi jej nie spakuje:laugh:
oki skoro wszystkie idą spać to ja też, bo jeszcze golenie mnie czeka, bo z mężem od 3dni sie umawiamy i jakoś sie nie chce:laugh:
Martuś to idź sie połóż żebyś nie zachorowała jeszcze
no to słodkich snów i spokojnej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry spiochy! 🙂
Po calych 3,5h snu, z bolem plecow i wariacjami Victora w brzuchu poddalam sie i wstalam 🤢 dopijam druga kawe, czuje sie jakby mnie przez magiel przeciagnieto. Jest super! jak ja chcialabym juz urodzic i przynajmniej miec sensowny powod (dziecko) do zarwanych nocy i cos do robienia w trakcie niespania, bo juz nawet mi sie czytac nie chce 🙂)

to sobie pomarudzilam! 🙃

Ktora dzis rodzi?? 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[size=4] Kochane mamy kolejną mamusie!!!!!
O to smsik od Andzi: "Wiram CandyMonka i wszystkie mamusie! Od wczoraj jestem już mamusią! Urodziłam naturalnie o 15:12. Mały waży 3890 czyli kawał chłopa! reszta jak wrócę!


zaraz zakładam nowy post 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wczoraj Anitkowi się net zrywał, więc pewnie dlatego nie zaglądała. Mama mi doładuje konto jak wróci z pracy dopiero to jej wyśle esa co tam.

Idę walczyć do kibelka, gania mnie od rana..masakrycznie się dziś czuję 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO LUTÓWKI SIE DOCZEKAŁYSCIE!! 😁 HEHE SUUPER!! TRZYMAM ZA KAŻDA KCIUKI!! WIDZE ZE ANITEK DO WAS TEZ NIE ZAGLADAŁ. PISALAM DO NIEJ SMS. WIEC JAK BEDE COS WIEDZIALA TO DAM WAM ZNAAAC 🙂 BEDZIECIE MIALY PRAWDOPODBNIE KOLEJNE MALENSTWO;] SUUPER 😜

KURDE MOJAA JUZ JEST 3TYGODNIE NA SWIECIE HEHE TEN CZAS LECI! SZOK:P Zobaczycie tyle sie czeka na Ta super chwile a potem to ten czas leci jak z procy hehe 🙂

Sciskam was mocno i zycze MALO bólu:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...