Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

CandyMonka nie przepadam za miodem ale nie widzę innego wyjścia jak się przemóc i tego spróbować, idę przygotować ten magiczny napój 🙂

Ja biorę rutinoscorbin od 2 miesięcy codziennie po 2 tab. i jak widać nie pomogło.. myślę, że złapałam coś w przychodni czekając na wizytę do lekarza.. tam było pełno churchlaków 😞

Faktycznie jeszcze Dudasia, wiedziałam, że ktoś mi umknął..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no no nie ma manie co chwalić bo nie wiecie co mi wyszło i na razie się nie dowiecie bo pewnie łyżeczko zląduje w domku jak będę w szpitalu 😞 tak się mój mąż z wszystkim spieszy 😞


jeśli chodzi o wózek to podoba mi się taki http://www.allegro.pl/item894534983_hit_wozek_castor_kola_pompowane_tacka_przewijak.html

no dobra zbieram się do tego doktorka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aj tam do dupy z tym wszystkim 😠
Skurcze mam cały czas ale takie jak to lekarz okreslił " pitu pitu " nie bolace,wykąpałam sie i chyba pojde na krótki spacer nad wisłę i po jabłka do sklepu to upiekę.
A moze pobiegam po schodach 🙂 hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka cieszę się, że się przydałam:P
a jeszcze co Ci mogę podpowiedzieć to trafiłam na ten wózek w internecie (kurde tylko nie wiem co to był za sklep, a miałam linki pozapisywane i wszystko usunęłam jak zakupiłam brykę dla Synka), tylko, że był to model z 2008 (właściwie to tylko inne kolory) i kosztował 630zł. Tylko musiałabyś troszkę czasu na szukanie poświęcić..

Bób zdolniacho, daj znać jak po wizycie.. Mój M też miała taki słomiany zapał jak Twój mąż, ale wystarczyło chłopinę pognać i już mam wszystko gotowe 🙂 No, aby nie mogę się doprosić by wyszorował i wyparzył wanienkę do Małego, bo mam używaną:P

A i mleczko z miodem wypite, nawet dwie szklanki walnęłam:P teraz leżę, bo boję się, że padnę od nadmiaru słodkości miodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi bieganie po schodach należy połączyć a seksem 🙂 nie pamiętasz o akcji schody-seks, którą każda miała stosować:P a jak widać skończyło się na gadaniu:P ja mam za to jabłka w domu ale chęci brak na ich przygotowanie 😉 a i cierpliwości, na każdą z Nas przyjdzie czas.. wiem że upierdliwe jest takie czekanie ale nic innego Nam nie pozostało..

Za godzinkę lecę do szewca z papuciami męża, a potem do Rossmanna, kupię sobie jakieś pachnidło, a co! tyle, że muszę jechać autkiem jakieś 40km 😠

Czuję, że miodzio z mleczkiem powoli zaczyna działać 🙂 🙂

Ciekawe co z Anitkiem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś hehe to się zasłodziłaś 🙂 oby pomogło kochana 🙂

Poszukam później tego wózka i tak siedzę w domku i nic nie robię..czas mam 🙂

A teraz idę się ogarnę i zmykam na miasto po wyniku śluzu 🙂 Potem zajdę po mamcię i do domku 🙂

Zajrzę do Was później 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zmykajcie, ja jeszcze chwilkę i też uciekam.

Bób a czy ten wózek nie będzie Tobie za niski, bo jak dobrze pamiętam to też miałaś coś ok 170cm wzrostu?? chyba, że pokręciłam cuś 🙂

O Dodi seks na schodach - uważaj na sąsiadów:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy koleżankę po długiej nieobecności 🙂 Ja też nie zaglądam tu codziennie i potem nie jestem w temacie 🤨
Ale że ostatnio dużo się tu dzieje to siedzę,czytam i piszę.Bynajmniej staram się teraz być na bieżąco choć dzisiaj dałam popis i na nawet będąc na forum się zakręciłam 🤪

Dodi ale mnie rozbawiłaś tymi skurczami "pitu-pitu" 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
No i tym seksem na schodach-no nie wiem czy byłaby to wygodna pozycja:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej ten wózek tylko aby wydaje mi się, że jest niższy, nie wiem jak jest naprawdę bo nie jestem w jego posiadaniu 🙂 a że ja do gatunku wielkiej baby należę to spytałam:P

Titinka ja się zgłaszam do Sił Natury:P ale co z tego wyniknie to się okaże podczas porodu 🙂

Ale mnie M. wkopał, chciałam jechać do Rossmanna to, dzwoni do mnie z pracy, żebym mu jakąś pompę do samochodu zalicytowała na allegro wrr.. czemu muszę takie męskie zadania wykonywać???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i po wizycie

gin powiedziała, że szyjka gotoa do porodu skrócona juz do konca ale jeszcze rozwarcia nie ma

troszke pomasowała szyjke i powiedziała ze oga byc plamienia no i sa
powiedziała tez ze do czwartku urodze :P

a poki co mam sie stawic do szpitala w poniedziałek na ktg no chyba ze urodze juz w weekend :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Jutro jade na KTG na 12.15 jak cały czas beda skurcze to pewnie mnie zostawia juz do konca.

Na szczescie zaczyna troche bolec, moze w nocy sie rozpakuje ??
kurde albo w tą albo we wtą , bo juz mam dosc troszke.

Zrobilam jabłka Anitka I WCIEŁAM caluśki talerzyk z lodami waniliowymi, nie wiem gdzie zmieszcze obiad, wogole nie mam na niego ochoty ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...