Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Damy radę Nikoś, Iwiokej damy radę 🙂 U mnie zero objawów także spokojnie jeszcze troszkę tu popiszę 🙂

Dostałam właśnie wiadomość od Klaudi, że u niej nadal cisza i że juto będzie miała neta to się zjawi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo ja czasami też mam wrażenie, że sama do siebie piszę hehe 😉

Ale mam wnerwa jakiegoś, kurde telefon mi siadł i nie widzę smsów prawie muszę je przesyłać na tel mamy.
Dla poprawienia rzuciłam nim o podłogę 😠
jeszcze jakiś program na kompie nie chce mi się zamknać 😠
Kurcze zwyzywałam już wszystko co może być u mnie w chacie..iii nawet małą w brzuszku, 🤨 kurdeee nerwy mi puszczają 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny.
Ja wogóle nie mam kiedy do Was zajrzeć, malutka taka przylepa cycuśna nic nie chce sama leżeć tylko na rączkach.
Powiem Wam, że już brakuje mi tego stanu jak byłam w ciąży i tego wyczekiwania. Cieszę się,ze malutką mam już przy sobie,ale jakoś mi tęskno, chciałabym być jeszcze w ciąży i przeżyć to jeszcze raz 😉
Trzymam za Was kciuki, brakuje mi kontaktu z Wami, juz kompletnie nie wiem co i jak, wogóle w temacie nie jestem, ale mam nadzieję,że za jakiś czas będę mogła częściej tutaj zajrzeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mona124 a my się cieszymy Twoim szczęściem 🙂 Masz już córeczkę przy sobie super, każda z nas o tym marzy 🙂

Kasiaa dzięki 😘 😘 Zobaczysz jak Wam ten czas szybko poleci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OJ DZIEWCZYNY ALE MACIE TEMPO 🤪 🤪 🤪
LUTY FAKT NAJKRÓTSZY MIESIĄC ALE MACIE JESZCZE DUŻO CZASU:P
ZAUWAŻYŁAM,ŻE DODI NASTĘPNA W KOLEJCE 🙂
TAK CZY SIAK GRATULACJE JESZCZE RAZ DLA ROZPAKOWANYCH MAM I SZYBKICH PORODÓW DLA TYCH OCZEKUJĄCYCH.POWODZENIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monka dziękuję.Wiem, że każda z nas o tym marzy, cały czas czekałyśmy na nasze skarby. Jakoś jednak nie mogę uwierzyć, że to już już. 🙂
Mam nadzieję, że już niedługo będziemy miały więcej czasu i będziemy mogły wymieniać się doświadczeniami 😉
Macie może tabelkę, bo ja już nawet nie wiem kto urodził? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mona tabelka jest 🙂 ale niestety nie uzupełniana, ale dzięki za przypomnienie bo właśnie miałam Microsoft office na to ściągnąć 🙂

anioł303 dzięki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mona witaj 🙂zmień sobie suwaczki bo na nich jesteś jeszcze w ciązy, przynajmniej na nich 😁
więc życzę Tobie troszkę więcej czasu dla siebie 🙂
CandyMonka to zrób muflonka, tak moj maż mówi do mnie jak do głowy dostaje, 😁
nie przejmuj sie to złośliwość rzeczy martwych, nie możesz z tego powodu krzyczeć na swoją ukochaną istotkę
a tak zawsze się dzieje, wszystko się psuje akurat wtedy jak nie mamy kasy, musisz trochę wyluzować, bo to rzeczy nabyte i niesą one najważniejsze w życiu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
noo to jestem 🙂

ale nam anitek kawał zrobiła, taka cicha woda , nic sie nie odzywała aż tu taka niespodzianka WIELKIE GRATULACJE

CandyMonka nie stresuj się tym gronkowcem, to ten co ja mam i jeśli nie ma wzrostu to jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nikoś mój mąż cały czas wszystkim mówi ze idzie rodzić ze mną, ale jak mnie wkurza to sobie cały czas powtarzam że go nie zawiadomię jak nie będzie akurat w domu, tak więc czy go wezmę zależy od tego w jakim będę akurat nastroju 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...