Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no kurcze położyłam sie i zasnęłam, ale później z wyrka wstać mi się nie chciało
Dodi przynajmniej już tak Cię nie boli 🙂 poczekaj jeszcze troszkę i popisz z nami 🙂
no ja wczoraj też wypucowałam łóżeczko 🙂, mój jak na razie to rwie sie do pomocy i zakupów, tylko z zakupami tymi większymi to czekamy do wypłatki, a to juz niedługo 🙂
a my wczoraj też mieliśmy sie sexić, ale siłek zabrakło 😞 ale przynajmniej mnie ogolił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki, powiem Ci ze ja też mam taką ochotę 😞 , pozycja która mi najbardziej odpowiada nie wchodzi w gre, wiec po co na siłę jak mi ma nie przynosić przyjemności. a z mężem można sobie poradzić inaczej 😉 :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 🙂

Pospałam do 10 🤪
Jaka beka w ogóle, śni mi się że jesteśmy wszystkie na porodówce nawet widziałam Wasze twarze dokładnie hehe i że zaczynam rodzić i nagle taki wielki skurcz..myślę sobie Monia oddychaj Monia oddychaj..i tak co raz mocniej boli boli i dochodzi do mnie, że ten ból to tak na serio :laugh: aa normalnie ale miałam kilka skurczy masakra, poszłam do kibelka zrobiłam siusiu położyłam się do wyrka brzuch po tym bolał jak na okres..ale nic to wszystko pobolało, przestało i zasnęłam. Teraz boli w krzyżu..ehh..ale nie mogłam z tego snu..kurcze fajnie było Was zobaczyć hehe

iwiokej gratuluję ogolonego boberka 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki CandyMonka, a mnie dzisiaj sie śnił koszmar, że mój już mnie nie chciał, bo byłam taka bierna w łóżku i niezdarna, a on sobie poszukał innego okazu 😞 smutno bi sie zrobiło po ty śnie, bo mam tego świadomość że jestem zupełnie niezdarna w łóżku i nie potrafię mu dać tego co kiedyś 😞
ale pocieszam się faktem że mnie nie zdradzi, ale dołek pozostał 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bób..no to jeszcze zakup kamerki mnie czeka 🙂

iwiokej biedna 🤨 przecież ta niezdarność w łóżku to tylko chwilowa 🙂 potem jak się do siebie dorwiecie to będą wióry lecieć dopiero 🙂 🙂 nie dołuj się tam

ide zrobić śniadanko zaraz do Was zajrzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi , właśnie a Twojemu to powiedz, ze jest wykształcony, a takie głupoty plecie, jak nie wie niech na necie sie do edukuje, a jak nie zrozumie to powiedz, ze zachowuje sie jak z kamieniołomów 😁
chyba zacznę ćwiczyć, żeby mieć większą sprężystość 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do tego niezdarnego sexu....mój mąz mi wczoraj powiedział,ze koleżanka z pracy robi do Niego podchody a rozmowie zasugerowała,ze żona w zaawansowanej ciązy to Mu pewnie nie dogadza...Jej mąż wyjechał a ta organizuje jakieś imprezy domowe i mojego zaprasza...
Mój Jej powiedział,ze żona spełnia każde Jego oragnienie bez względu na ciążę i chyba odpuściła....ale patrzcie jakie suczyska z niekórych bab 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i jeszcze po porodzie, ze 3 m-ce bez seksu, rzeczywiście budujące 😞 ja juz chcę żeby było jak dawniej 😞
dzięki za wsparcie, ale to nic nie daje
oj... nikoś ja to bym zaraz zadzwoniła to takiej i chyba przy okazji spotkania kudły jej powyrywała 😠
a mąż przynajmniej szczery, chyba że to była jakaś aluzja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikoś noo niektóre babska to wyrachowane su..!!
Dobrze, że masz męża normalnego. Mój były niestety nie miał tak silnej woli 😠 że mnie zdradzał dowiedziałam się dopiero po zerwaniu, najgorsze jest to że te szmaty mnie znały.. szczyt bezczelności..eehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...