Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

eee..jeszcze komp mi się zawiesił 😠 😠 😠
Zaparzyłam sobie meliskę..oby pomogła..nawet psu się oberwało 😠

mona Darusia zagląda na chwilkę czasami 🙂

Dzięki iwiokej 😘
Nikoś hormony buzują i krew zalewa :/
Bób dzięki, bo troszkę się tym przestraszyłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja myślałam,ze tylko ja mam taki brak czasu, ale w takim razie przekonacie się same, że naprawdę na początku jest jakoś ciężko się z tym wszystkim ogarnąć 😞
Mi też jest przykro, że nie mam czasu do Was zajrzeć, wogóle mam teraz jakiś dół, chciałabym rodzić naturalnie 😞 ehhh chyba coś się ze mną dzieje nie tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mona ale to już mniej ważne jest jak urodziłaś, ważne że masz już to za sobą i że malutka jest przy Tobie 🙂
Pewnie jesteś zmęczona bardzo ale to minie 🙂 Będzie dobrze kochana, spójrz jakiemu ślicznemu słoneczku dałaś życie 🙂 Czy to nie piękne!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martuś jeśli chodzi o to co pisałaś w związku z wózkiem to faktycznie ja mam 175cm wzrostu a te wózki wielofunkcyjne tak już niestety mają ze gondola jest niżej położona od tych w których się ją ściągą, ja niestety mam małe mieszkanie i muszę mieć taki bo nie miała bym gdzie trzymać nie używanych aktualnie części,
ale spoko pierwszy wózek też taki miałam, grunt ze rączkę mogę ustawić na wysokość 114 centymetrów od podłoża 😉 a w tym pierwszym wózku nie miałam nawet takiej możliwości i dałam jakoś radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nikoś ja też ostatnio coraz mniej sypiam , a kiedyś to potrafiłam cały dzień przeleżeć, a teraz max 8 godzin
mona nie smuć sie wszystko się ustabilizuje, wiem ze łatwo mi powiedzieć , ale to znowu nowa sytuacja i tak zawsze jest, trzeba sobie wszystko po kolei poukładać 🙂
a ja byłam sie modlić jak co wieczór, żebyśmy urodziły zdrowe dzidzie, bez komplikacji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwiokej to zawsze na odwrót jest teraz jak niby teoretycznie mamy czas do spania i mogłybyśmy sobie pospac to nie idzie 🙂 potem jak tego czasu nie będziemy miały to pewnie będziem chodzić jak zombie wiecznie nie wyspane 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwiokej na razie spoko gadamy tylko sobie 🙂 fajny się wydaje ale właśnie z wyglądu tak jakoś nie bardzo mi 🙂 zobaczymy jak to będzie bo mamy się spotkać po moim porodzie hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow dziewczyny! zaglądam do Was a tu info, że Anitek ma Olafka przy sobie 🙂 ale się sypiemy hehe:P To która będzie kolejna? Bo widzę, że z wyznaczonymi terminami nie mamy nic wspólnego:P

Poczytam co tak naskrobałyście 🙂

A ja miałam dzień lotów po sklepach a ter 🙂 a teraz leżę i mnie wszystko boli..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...