Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Sibi no nareszcie 🙂
Cruella gratuluje 2miesiaca 🙂 oklask za 8min 🙂
CandyMonka Ty to ale wywijasz...najwazniejsze ze nic sie nie stalo 🙂
Dodi i Martus podobno same je sobie zabieramy 😉
Klaudia u mnie to trwalo 8tyg i 1dzien wiec kto wie My to jakies podobne hehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dodi dobrze zrobisz z tym debridat i najlepiej gdyby go podawala 3xdziennie po 2,5ml czy Mala ma kolki lub nie...bo to pomaga w pertalistyce jelit wiec powinno w koncu jej minac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek85 napisał(a):
Dodi dobrze zrobisz z tym debridat i najlepiej gdyby go podawala 3xdziennie po 2,5ml czy Mala ma kolki lub nie...bo to pomaga w pertalistyce jelit wiec powinno w koncu jej minac 🙂


a podawac krople do tego ?? zapytam lekarza lepiej, jak bedzie miala czas, bo niema termnów i wchodze tylko po recepte miedzy pacjentami mam nadzieje ze mi cos powie i wypisze , dobra lece 🙂 buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi_W napisał(a):
anitek85 napisał(a):
Dodi dobrze zrobisz z tym debridat i najlepiej gdyby go podawala 3xdziennie po 2,5ml czy Mala ma kolki lub nie...bo to pomaga w pertalistyce jelit wiec powinno w koncu jej minac 🙂


a podawac krople do tego ?? zapytam lekarza lepiej, jak bedzie miala czas, bo niema termnów i wchodze tylko po recepte miedzy pacjentami mam nadzieje ze mi cos powie i wypisze , dobra lece 🙂 buzka


Kropleki tez 🙂 ja tak podawalam Olafowi 🙂 skonsultowane oczywiscie z lekarzami i to trzema wiec spokojnie 🙂 z tym ze Olaf nie mial kolek bo Julka moze czasem dostac wieksza dawke skoro ma takie kolki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wam oklaski pozabierano a mi jeden przybył hehe..kto wie może to ja jestem tym zabieraczem 😁
Sibi Twoja mala spi przez 12h łoho! też tak chce hehe
Dodi, ja tam w opaczność Boga nie wierzę ;-) ale rzeczywiście niezłego mamy farta, że nic im nie jest. Powodzenia w przychodni!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek dzięki za oklaska i tak go zabiorą zaraz hihihi. Przynajmniej będzie co 🙂
Dziękujemy za życzenia 🙂

Dodi my też miałyśmy kolki straszne, próbowałam wszystkiego z osobna i wszystkiego na raz nic nie pomagało ani debridat ani sab simplex i w końcu się wkurzyłam i zaczęłam podawać małej espumisan 4x dziennie po 10 kropelek, mniej więcej co drugie karmienie do tego zagęszczam małej jedzenie nutrica i nie mamy kolek. Mamy spokój już mniej więcej od tygodnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wlasnie jakas zabrala hehehe...Dodi nie zdazylas...one chyba naprawde nie maja co robic...trzeba miec niezle pokrecone w glowce zeby pilnowac z zegarkiem w rece...
no ale coz niech sie bawia dzieci 🙂 tak jak napisalam wczoraj moze jak urodza to w koncu zajma sie pozytecznymi sprawami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek a moge wpasc u Ciebie ogarnac 🙂) w Irlandii jeszcze nie bylam 🙂) u siebie juz zrobilam, maly oglada bajke , psycholog dzieciecy pwenie by mi pogratulowal 🙂)), ale on sie smieje do telewizora, bo wiszace zabawki juz mu sie znudzily, a ja moge szybko cos tu naskrobac i poleciec na szybki prysznic 🙂) bo T. z samego rana pojechal i nie bylo ,,meskiego" czasu kiedy to ja mam czas na spokojnie dla siebie 🙂) teraz czekam az maly przysnie to go wzrzucam do wozka i pedzimy 🙂)
A i mam sposob na kontrolowanie ,,swobodnego lania na wszystko i wszystkich" podczas wietrzenia dupki - przyrzucilam poprostu tetrowa pieluszka, tak na swobodnie, zadzialalo idealnie, dostep powietrza jest nieograniczony a jak zaczal sikac, to pielucha ,,wylapala" strumien 🙂) ha!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaiHo zapraszam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Niezly numer z pieluszka 😜 w sumie racja ale ja Olafika nie zostawiam bez pieluszki bo i nie mam takiej potrzeby 🙂 dupka ladna wiec ok 🙂
tez czekam az sie obudzi 🙂
pranie powieszone nastepne wstawione i wlasnie pije kawke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwietnioweczka z ktora pisalam non stop na gg urodzila ale wiecie co? jak mam wejsc do nich i to napisac hehe zaraz na mnie nakrzycza albo co bo to nigdy nie wiadomo 😜
zalozylam watek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek łap oklaska 🙂

Ja i Ho zapraszam do Krakowa 🙂

Moja dzisiaj obhuczała kota wiszącego przy bujaku, matko jak to śmiesznie wyglądało.

Co do sikania, obsikała wczoraj pana doktora na usg hihihi. Mówił że ma refleks emerytowanego szachisty i miał racje. Dobrze że trochę ja złapałam bo miałby całe spodnie mokre, nogawka tak czy inaczej wyglądała komicznie hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Creulla ktos mi zabral jakies 15min temu...to dlatego musisz czekac teraz ponad 100min...ech daj sobie spokoj 🙂 Admin napisal ze w przyszlym tygodniu bedzie opcja wylaczenia ich i wtedy bedzie cacy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh też bym sie kawuni napila ale tak bez mleka nie lubiwe afuuujj!
Anitek ja nigdy na te oklaski nie zwracalam wiekszej uwagi owszem dawlam je ale ich nie liczylam, chcialam dac Tobie oklask za te kropellki, patrze masz ich 33 klikam aby dac wyskakuje mi cos tam ze musze poczekac jeszcze minute..wiec wychodze z tegp patrze masz juz 32..za minute kilkam ok przyjelo oklaska wychodze z tego komunikatu i nadal masz 32..ee tak jakby moj oklas znikl w niewyjasnionych okolicznosciach.. chyba napisze na portal Niewiarygodne.pl ...o co tu biega hehe

jai-ho prosze mi tu mojego patentu z pieluszka nie zabierac moja dupke rowniez wietrzy z tetra nw wierzchu heh

sorry za bledy, mala na rekach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...