Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

helloo
Wróciłyśmy ze spacerku, mała właśnie się wierci w wózku zaraz będzie cycol pewnie ;-)
PO drodze spotkałyśmy babcie Nadii i poszłyśmy z nią też na zakupy ;-)
Super czas nam zleciał.

Dodi hehe to widzę, że nasze dziewczyny z tej samej gliny lepione ... bez podtekstów hehe ;-)
Jai_Ho czekamy na piknikowe foty!
Klaudia Fifi mega przystojniak! Super minki robi ;-)

Kurde muszę kupić jakiś porządny aparat fot., takie ładne fotki macie. Ja tym moim aparacikiem w telefonie jakieś zamazaki robię ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a co do tego Wawelu to niech go tam sobie chowają mi to w niczym nie przeszkadza.
Wiadomo też, że w tv nic nie ma bo żałoba jest. Tydzień można wytrzymać ze względu na powagę sytuacji. ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella wiem co to jest Wawel! Wiem, że to miejsce pochówku Królów Polski, ale to jest wyjątkowa sytuacja żaden nasz prezydent nie zginął tak tragicznie, chcą po prostu uczcić tak jakoś jego pamięć. Tym Królom i tak nie robi kto koło nich leży. ;-)

Kaludia ja nie mogę ale gagster z Fifiego heheh..super fota!!
Dodi slicznie Ci rośnie Julcia ;-) te jej puce słodkie ;-)
a to moje sumo :
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella oj tam bezcześcić od razu. Zasłużył sobie tym, że zginął tak tragicznie ale rzeczywiście skoro w niektórych tak jak i Ciebie to tak mocno boli, to może rzeczywiście nie powinni go tam chować bo tak tylko i po śmierci jego imię będzie wiecznie szarpane a zmarli potrzebują spokoju.

A tu proszę z jaką fryzurką Nadi właśnie kima sobie w wózeczku : hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak zgodzę się z tym że to moze nie najlepszy pomysł ale skoro tyle innych osób uważa inaczej to może z Nami jest cos nie tak ? Hm generalnie to mi to wisi gdzie go pochowają 😉

Monka faktycznie Nadia to "małe" sumo 😁 he he

Fifi jednak ma swoje podejscie do życia 🙂 Foto jeszcze ze szpitala :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
nie mam kiedy do was zajrzeć a tu tyle do czytania 🙂
wczoraj pierwszy raz poszliśmy mała do CH ale nawet o tym nie wiedziała, bo jak zasnęła w aucie w drodze do CH to obudziła sie po powrocie jak ją położyłam do łóżeczka 😁 a miała sobie pozwiedzać 😉
dzisiaj w kuchni obiadki robię, żeby nie robić co dziennie bo czasem sie nie da
śliczne focie mamusie, każda dumna ze swojej pociech, tak wyczekiwanej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już po obiadu ale się objadłam, pękam normalnie ;-)
mała u babci na rączkach ciekawa jestem po jzkim czasie będą przytupy, że chce do mnie heh

Klaudia:
taaaaak Monka On to wielki luzak po Tacie 🙂 mam tylko nadzieje ze się w Niego nie wda bo umre na zawał w wielku 30 lat 🙂
hehe rozumiem ;-) ale lepiej luzak niż drętwiak z klasztoru ;-)

iwiokej, Amelka ma fajny sposób zwiedzania z zamkniętymi oczkami hehe

ledwo co kończę post i mała już przytupy odstawia u babci eehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cmonka mój tato też zginął tragicznie i leży na cmentarzu w Mydlnikach.
Wawel to ine miejsce dla tragicznie zmarłych tylko zasłużonych.
Potem pochowają tam Jarusia bo przecież bliźniaków nie można rozdzielać i takim sposobem z Wawelu zrobią sobie grobowiec rodzinny.
Po za tym na miejsce na Wawelu nie zasługuje się śmiercią ale życiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!!!
My juz po kapieli. 😉 Maly wisi na cycu zarloczek maly 😁 Rosnie i rosnie ,faldek coraz wiecej a i 3 broda powoli rosnie!!! 🤪 Caly dzien byl grzeczny wiec w koncu umylam okno no i nareszcie znow widze swiat 😉 😆
Dziewczyny dzieciaczki supeeeer!!! Sesja udana w 100 procentach!!! 🤪 Ja tez mam problem z fotkami bo maly i wszyscy do okola maja z malym tylko ja nie. 😠 Musze w koncu jakies cyknac bo nie bede miec kiedys pamiatki. 😉 😜 Trzebaby pomyslec o kolacji bo maly pojedzony a matka glodna a co tam 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzia gratuluję udanego mycia okien ;-) u mnie umyte z jednej strony heh na drugą zabrakło czasu
cruella Kaczyński walczył o wolność Polski za czasów komunizmu, był w Solidarności i jako prezydent zasługuje na to aby być pochowanym na Wawelu, kiedyś królowie byli przywódcami narodów a teraz są nimi prezydenci, więc ich prawo do spoczynku na Wawelu jest takie samo! Po za tym nie leżą tam tylko królowie, leży tam np. Piłsudski czy polityk Sikorski. Wątpię aby Jarosława chciano tam chować, na pewno nie zrobią tam ich rodzinnego grobu, bez przesady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka popieram w100%
a niby czym zasłużyli królowie leżąc na Wawelu, czasem byli jeszcze mniej wartościowi od takiej "kaczki" przynajmniej nie mieli kurtyzan
CandyMonka a może po prostu przyzwyczaiłaś mała do noszenia na rękach, moja też jakiś czas temu była tak przyzwyczajona, ale szybko pokazałam jej że nie będzie tak jak ona chce i już nie muszę jej ciągle nosić, po jedzonku wkładam ją do łóżeczka i leży sobie i po swojemu coś mówi czasem to i się śmieje do siebie, a czasem aż zaśnie, a jak jej sie znudzi to zaczyna krzyczeć, wtedy dopiero ją biorę, albo wkładam do fotelika samochodowego i tak podziwia Świat lub rozkładam kocyk i kładę ją na brzuszek i jej towarzysze w ten sposób nie muszę jej wiecznie dźwigać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny co za problem z tym chowaniem , mnie to zwisa gdzie go pochowają , mogą nawet w krypcie w Częstochowie, mi tym miejsca nie odbiorom( z resztą i tak chcę żeby mnie sfajczyli 😉)

Andzia masz po uszach ode mnie, po co myłaś te okna przez to padał deszcz 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i nic nie poprasowalam, maly mnie ocalil 🙂) spal doslownie 5 min. a tak caly czas dziwnie pobudzony 😮 juz jest nieprzytomny a dalej walczy, teraz tez nie spi ( to juz jakies 6 h jak nie spi!!) ale przynajmniej nie krzyczy 🙂) no i przeprosilismy sie nawet ze smoczkiem...na spacerze pomoglo, teraz juz nie 🥴

dziewczyny czy i jak czyscicie swoim maluchom pazurki? moj ma przyciete ale i tak zbiera mu sie tam brudek i wyglada juz jakby grzebal w ziemi. a przeciez nie bede mu szczoteczka szorowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...