Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

po przewijaniu, mala oblala sobie cale spioszki, Bób Ty chyba polacałas Dade co nie, zaraz je wyprobuje bo te huggies sa do dupy
a i nawalila tak smierdzaca kupe!! fuuuj
a teraz na cycu u mnie wisi

martus
CMnka a co tam z twoim bratem? nie sugeruję żebyś brała go na chrzestnego( bo to żaden autorytet do naśladowania) ale ostatnie co o Nim pisałaś to to że go gdzieś w Niemczech aresztowali?

nadal jest w nimieckim areszcie, gdyby nie mojej mamy znajomosci to nic bysmy nie wiedzile bo polskiej ambasadzie trudno dupe ruszyc by sie cos dowiedziec
na poczatku kwietnia mial miec rozprawe grozi mu od 6 do 9msc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziekuje, dziekuje i ... 🙂))
CMonka opalenizna to ostatnie dni troche slonca, wiatru i dobry puder 🙂)))
anitek hmmm... w tej chwili mieszkamy w miejscowosci typowo turystycznej a i to na uboczu jeszcze. Do najblizszego sensownego miasta jest jakies 20km, do Kopenhagi, gdzie oboje pracujemy 50km. nie ma problemu z dojazdami, do tej pory nie bylo to problemem, ale teraz jak jest Victor i jeszcze corka T. a dom byl projektowany dla 2 doroslych osob, jest troche niewygodnie( albo my juz jestesmy zepsuci 😉 ) no i tak jak pisalam chcielibysmy, aby dzieciak dorastal wsrod innych dzieci a nie tylko doroslych a na podworku jedyne towarzystwo to dzikie koty i lisy 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
my wracamy do normalnego spania, ale musiałam małą ciut pomęczyć wczoraj i nie dać jej spać w dzień bo się jej troszkę poprzestawiało
ale już jest ok zasnęła o 23 pobudka 5 i 10 🙂 kochana maleńka
zaczyna coraz więcej się śmiać i gadać
Dodi może zmień pieluchy, bo moja na pampersy te żółte też dostała odparzeń ja zmieniałam pieluchy co chwilę , smarowałam sudocremem i w jeden dzień wszystko zeszło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

U Nas nocka rewelacja pobódka tylko o 1.30 i 6 🙂 Wyspałam sie ale mały od rana nie ma humoru nie może spać.. Cos mu przeszkadza.. nie wiem juz czy cos zjadłam czy jak 😞 Powiem Wam ze mam juz dosyc tej jebnietej diety i tego wszystkiego. Wrr mam nerwa jak cholera :/

Jeszcze mnie rodzina męża wkurwiła bo sapią że osobiście zaproszen na slub nie zawiezlismy kurwa do 9 rodzin w jeden dzien z miesiecznym dzieckiem ?? Wrrr mówie Wam złość jak byk dzisiaj.
Do tego jeszcze teraz w niedziele mamy mieć chrzciny i dupa nie widomo czy beda bo ksiadz z parafii gdzie należe jest jebniety i problemy robią aby wystawić pozwolenie na chrzest w innej parafii. Kur*****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Maly poszedl spac w koncu w kolysce bo na mnie spal
zdazylam sie wykapac ogolic itd.
Martus to chyba nie jest z otarcia bo mialam plamienie 2dni najpierw swieza krew a pozniej brazowe... 😠 juz mnie trafia...
CandyMonka ja tez sie mecze z tymi hemoroidami i co jest lepiej to po "2" juz boli...raz lepiej raz gorzej ale ciezko to wyleczyc... z tego co pamietam Ty mialas strasznie mocno wiec idz do lekarza!!!! ja mam czopki i masc od lekarza i chyba znow zaczne uzywac czopkow i pilnowac diety to moze sie to wszystko do jakiegos ładu doprowadzi...
Zazdroszcze tym co mialy CC naprawde!!!!!!!
tyle problemow po tym porodzie teraz ze nie wiem kiedy dojde do siebie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia ktos Ci oklaska zabral chyba co nie?
ja Ci dam 🙂 na pocieszenie 🙂
a ksiadz co ma za problemy??? ech ja wlasnie slyszalam ze w PL ksieza wymagaja slubu koscielnego aby chrzcic dziecko (oczywiscie nie wszyscy) ja to chyba chrzciny zrobie tutaj i spokoj...a tak wogole to nie mam zadnych planow i moze dopiero to nastapic pod koniec tego roku...
JaiHo moze uda Wam sie cos znalezc fajnego 🙂 nie łam sie 🙂
CandyMonka a co Twoj Brat nawywijal ze jest w areszcie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry mamuski!! U nas piekne slonko 😎 Maly dal sie wyspac wiec zadowolenie pelna gemba. Zasnal wczoraj o 21.30, obudzil sie o 3.00 rano,pozniej o 7.00 i o 10.00 a teraz znow drzemie. Moj slodziaszek. Faktycznie jak dziecku nic nie dolega to grzecznie spi. 😉 Bo nieraz sa gorsze dni i noce ale zaraz sie wie ze cos go boli. A od rana po wlaczeniu tv napisali mi ze zakodowali dekoder polskiej tv(nie reklamuje jaki 😉) i sie wscieklam.Od razu tam dzwonilam i czekam na sygnal. 😠 Nie wyobrazam juz sobie bez polskiej tv.Ogolem dzien sie zapowiada ok. Dzis sprobuje troche poplewic przed domem bo niezle zaroslo a sasiedzi szaleja z wiosennymi porzadkami 🤪 🙃 A maly troche powietrza zaczerpnie przy okazji 😉 😁 Jak ja kocham wiosne!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no jakaś męda Anita mi zabrała ! Wrrr Dziekuje 😘
No mają problem mają dlatego mamy takiego który nie robi problemu aby ochrzcić ale zgoda jest ksiedza potrzebna do ktorego moja ulica nalezy i ja 🙂 Wrrr problem bo nie chce baba wystawic w biurze parafialnym a ksiedza wiecznie nie ma. Ja z dzieckiem i wozkiem jezdzic co godzina nie bede do tych debili ! Wrrrrrr zaraz se strzele baranka w ścniane 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KLaudia chlapnij sobie jakąś meliskę bo widzę że nerwy masz naciągnięte jak struny w mandolinie, powiedz babom że mają księdzu powiedzieć o zaświadczeniu, niech wypisze a Ty później odbierzesz bo faktycznie nie będziesz tak latała z małym dzieckiem 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? nie moge sie doczekac az te brzuszkowe problemy mina i dzieciaczki sie wyspia!!! Moj chce spac a co chwile go mecza baki i przez to sie budzi...steka itd. jeszcze troszke i powinno minac 🙂
dzis rano tak samo ja polprzytomna a Maly oczka zamkniete na 2min ziewa i co chwile stekal no to sie budzil az w koncu wstalam bo juz sie nie dalo spac 😞

U mnie tez bardzo ladnie choc pojawily sie chmurki jakies...
za godzine wychodzimy do ginka...
juz to widze... znow musze jechac z Malym bo Maz w pracy! a On jak sie wyjdzie z auta jest ok ale jak juz wejde gdzies to za chwile sie budzi i chce jesc...niewazne czy jadl 30min przed czy godzine...ostatnio na zmianie opatrunku tak sie darl ze szok... no i musialam dac mleko pomimo tego ze pil godzine przed...ech 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bob dziekuje za rade ale ta baba nie chce tego mu przekazac bo twierdzi ze te sprawy tylko z ksiedzem mozna załatwić. Podała Nam numer telefonu aby dzwonić. Wr.. Jutro podjedzie tam Maż jeszcze raz a jak nie da rady to pojdzie do tego gdzie mamy chrzcic i powie ze sa problemy :/
Eh po jaki h*** takie procedury. Ide i chrzcze tam gdzie chce !
brak melisy w domu 😞

Moj Syn sie tak poci ze szok dzisiaj jest w krótkim rekawku w domu. Wasze tez sie tak pocą ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tak z doskoku, ale widze, ze sie pieknie rozpisalysmy 🙂) jak za dawnych czasow 🙂)... staram sie ogarnac ogrod, chaszcze po dupe 🙂) a T. poza madrzeniem sie nic nie zrobi wrrr... za to dziecko pieknie spi sobie na powietrzu. A zeby juz bylo calkiem milo wlasnie wypilam lampke winiucha i jest... jeszcze bardziej kolorowo 🙂)
Klaudia idz raz i opier..ol porzadnie te baby! laski Ci nikt nie robi, ze pozwola Ci ochrzcic dziecko! A chyba masz prawo wyboru gdzie chcesz to zrobic... co za upierdliwe cipy! I gadaniem rodziny sie nie przejmuj, niech sie ciesza, ze cokolwiek robicie. 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek Olaf to kawał chłopa niedługo Mu kołyski braknie 🙂
Klaudia dla nich to jest różnica gdzie się chrzci bo w końcu to jest kasa z tego żyją, a osobiście musicie cie spotkać z księdzem pewnie dlatego zeby Mu za to zaświadczenie zapłacić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bob no trzeba uwazac bo czasem nogi wyciaga poza kolyske i pozniej krzyk bo nie umie wlozyc z powrotem 😜
ale klade teraz poduszke z jednej strony a druga strona jest przysunieta do fotela wiec bezpieczniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...