Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

heelooo 🙂

Anitek
CandyMonka jak ginek wszystko ok?

Ginek ok, super ziomal z niego hehe ale badanie bolało buu..

W planach miałam sama jechac do ginka a Nadi miała zostać z babcią, niestety dostała takiej koli ( jadłam popcorn głupia!), że prawie się z nią kąpałam bo tylko u mnie na rączkach trochę się uspokajała. Znajomy wiózł mnie autem, więc zabrałam ją ze sobą, dopiero w drodze się uspokoiła zasnęła;-)))) i był spokój
Ok 22 byłyśmy w domku obudziła się na chwilkę na cyca i potem grzecznie spała do 4 :-)))

cruella a Dada to biedronkowe pieluchy :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
he he a ja już po spacerku - zdążyłam przed deszczem 🙂

kupiłam Altacet i bede mu to pielegnować. Oczywiscie ze to po tym 2 szczepieniu 🙂 Bo po 1 nic miałam z tym nie robic.

Anita - monologi są bardzo zaraźliwe 🙂 Fajnie że jedziesz na zakupki do CH.
Mi dzisiaj maż oznajmił ze juz dzis przyjeżdza chrzestny Filipa i znowu nocki 2 niespokojne bo beda chlać a ja go nie lubie bo On to taki dzieciak i Moj przy nim głupieje 😞
A miał sie dziś w nocy Małym zająć 😞 A buu
Eh wkurzaja mnie takie wizyty- nie lubie sie czuć nie swobodnie w swoim domu 😞 Eh

Monka- dobrze ze wszystko ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze właśnie chciałam iśc na zakupy z małą a tu mama do mnie dzw i mówi, że śmierdzi strasznie na dworze przez ten pył z wulkanu i żebym nie szła bo Nadi się jeszcze tego nie potrzebnie nawdycha ehh, nie lubie tak cały dzień siedzieć w domu 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam juz w sumie weekendowo 😎 Oj ale nocka super minela. Jak maly zasal o 22.30 to na jedzonko obudzil sie o 5 rano!!! 🤪 Pozniej o 8 i spal do 11.15. Kurcze takie nocki sa super!! 😉 No a teraz znow spi a ja mam dzis troche spokoju i nawet wlosy zdazylam pofarbowac 😉 Prawdopodobnie chrzciny jesli wypali to beda za tydzien w niedziele. Jesli tak, to trafi akurat w moje urodziny. Jesli nie to za 2 tygodnie. Tu na szczescie nie robia z niczym problemow. 🙂
Pisalyscie o wit.K i tu akurat sie tej wit. nie podaje do 3 miesiaca dziennie. Dziecko dostaje jednorazowo doustnie w plynie. I moj maluch dostal na ostatniej wizycie. A poza tym jedyna witaminka jaka sie podaje to wit.D.
Lece jakies pranie zrobic b sloneczko swieci to pranie wywiesze na dworze. 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
wracając do witamin to ja małej daje co dziennie D, a położna i w szpitalu mówili, że nie ma znaczenia czy sie karmi butlą czy piersią D daje się zawsze 1 kapsułkę na dzień
a co do K to Do Ciebie anitek moja kuzynka mieszka w Irl. jak ty i wit K dostała mała raz w szczepionce i już nie musi jej dawać, więc może i Olafik dostał, sprawdź w jego książeczce, więc może dla tego nie ma jej w aptece
a mamy karmiące piersią to co dzień do3m-ca, a te co dokarmiają to co 2 dni chyba że sztucznego dostają więcej iż naturalnego to nie dawać, a jeśli samą butlą to nie dawać bo jest w mleku
a co do pieluch to kupiłam małej Dada biedronkowe 3 są super tylko ciut małej za duze i muszę wysoko jej zapiać i dość ciasno , ale wiem że nic z nich nie wyleci, a te mini to juz jej były za małe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wrocialm 🙂 wpadam na chwilke 🙂
CandyMonka ciesze ze sie ze wszystko ok z psitka 🙂
Klaudia nie stresuj sie za duzo Kochana 🙂
Iwiokej oczywiscie ze Olafik dostal zastrzyk ale to starcza na ok miesiac...tutaj wit K nawet nie idzie kupic...ale ja nie musze dawac bo wit K podaje sie tylko i wylacznie jak sie karmi piersia 🙂
A Olafik na butli od poczatku 🙂
co do witD ja daje co drugi dzien tak jak lekarz kazal i na opakowaniu jest napisane jedna dziennie jak sie karmi piersia...a ja nie karmie a w mleku modyfikowanym tej witaminy juz jest dosyc duzo.no ale kazdy robi jak uwaza ja slucham lekarza bo w sumie to 3 mi mowilo ze co drugi dzien jak Maly na butli 🙂
uciekam pakowac prezent zeby Mezus nie widzial 😉
i kupilam karte jedna ode mnie i jedna od Olafka 🙂
ta od Olafka jest extra 😁 napisane na przedniej stronie zgadnij jak mocno Cie Kocham Tatusiu i sie otwiera rozkladaja sie raczki i napisane jest Taaaakkk mocno i wszystkiego naj z okazji urodzin 🙂
a ode mnie nieco jajcarska 😁
Z okazji urodzin masz do wyboru
1.Sex
2.Tort
3.Kartke
i otwiera sie a tam napisane
Oooon wybrales karte no to trudno moze nastepnym razem bedziesz mial wiecej szczescia 😜 i Happy Birthday 🙂
hehehe ale ubaw 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.s. Iwiokej przekaz kuzynce ze irole nie poinformuja jej o braniu tej witaminy bo oni ja podaja wlasnie tylko w szczepionce po porodzie. A ja sie pytalam lekarzy polskich i mowia ta dawka starsza na miesciac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anita super kartka!! 🙃
co do oklasków to dzięki za chęci ale ja nawet nie wiem ile miałąm więc nie wiem czy ktoś mi je daje czy zabiera 😜
ad wit D jestem zła bo ta moja pediatra jakąś rewolucje chyba chce wprowadzić mówiąc zeby w ogóle nie dawać wit D... zaczęłam jej jednak podawać bo jednak większość mówiż że to konieczne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana faktycznie ten Twój pediatra 🤢
anitek ja też słucham sie lekarza więc podaje jej co dziennie 🙂, może tam są silniejsze dawki
a mała kuzynki ma już pół roczku 🙂 bo pamiętasz jak pisałam że urodziła w październiku, a ile razy to ja nie wiem , wiem że dostała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio pamietam Iwiokej 🙂
To chyba tez sie jakos podaje do 3miesiaca czy do pol roku nie jestem pewna bo nie musiala witK podawac wogole 🙂
No widzisz co lekarz to inaczej no ale w sumie to ch yba tez zalezy od mleka co nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi lekarka powiedziala jakie mam dac mleko i ile wit D wiec mysle ze jest ok 🙂
a ta irlandzka wit D ma mniejsze stezenie to najwyzej tamtej bede podawac 2krople tak jak jest zalecane 🙂
narazie mam z PL vitaminke wiec musze zuzyc do konca 🙂
dzis szczepienie az sie boje 😞 pewnie bedzie plakal biedny 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja

my po spacerku i zakupach, kupilam sobie nowe dżiny, chciałam jasne ale w końcu wzięłam ciemne bo w nich szczuplej wygladam ;-) A pizdzi dzis u nas masakrycznie!
Anitek super katki!! Ta od Ciebie beczna hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej u nas też było czuć ten pył ale tylko do południa potem jak ja byłam juz przeszło tylko wiatr mocny ale mała opatulona w wózeczku, że jej nawet wichura nie groźna :-)) Pani w sklepie w którym kupowałam spodnie pochwaliła mnie za wystrój wózka w środku hehe, bo podusie tam wrzuciłam z Kubusiem Puchatkiem i druga podusia z koronkami jest i kołderka atłasowa z koronkę cud miód normalnie, Nadi wozi się jak królowa ;-)

A co tu tak cichooo gdzie wszystkie wywiało ?? ;-)
Ja sprzedałam małą babci i mam chwilkę na neta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
ja znalazłam chwilkę by na spokojnie zajrzeć. Noc była fatalna , Mały budził się co 1,5godz na cyca.
Dzień również ciężki, byliśmy na badaniu słuchu z Igorem - i wszystko w porządku 🙂
Znalazłam też biały żakiet 🙂

CandyMonka łap oklask za p;ełne dwa miesiące Naszych pociech!

No i koniec wolnej chwilki, Mały woła cyca 🤨 tak przynajmniej M. twierdzi, bo akurat Go nosi 😜
A z domowych nowości Mały zaczął się ślinić i wkłada łapki do buzi 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka my po szczepieniu 🙂
Dalam juz Malemu panadol i viburcol w razie W zanim sie zacznie akcja marudzenie i goraczka 🙂
Maly niezly agent pierwsza dawka zaczal plakac dopiero jak wyciagala igle a przy drugiej poplakal sie no ale za chwile cisza 🙂
no i zostal zwazony i UWAGA wazy 7200 na golasa!!!A tydzien temu w piatek na golasa wazyl 6646!!! ja poprostu nie wiem ile On bedzie wazyl na roczek jak tak dalej pojdzie...ale lekarka juz sama powiedziala ze nie dalaby mu takiej wagi patrzac na Niego on poprostu jest taki zbity hehe jak Tatus 😁
Martus lap oklaska za 2miesiace 🙂 CandyMOnka dostaniesz jutro bo Martus Ci dala wiec musze czekac 115min a juz mnie dzis nie bedzie raczej 😜
Buziaki Wam przesylam i zycze spokojnych nocek 🙂
Dobranoc Kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek dobrze, że Mały dzielnie przeżył szczepienia - a że tak spytam na co one były? No i niezły bobasek z Olafka - Jego 7200gram, bije wszelkie rekordy. Dzięki za klaska i odwdzięczę się 🙂

Miałam pisać wcześniej - u Nas 4 dzień nie ma kupy 😞martwi mnie już ta sytuacja, ale idą non stop śmierdzące pierdy a fuj! jeszcze poczekam góra dwa dni i czopek pójdzie w ruch.

Ha i pochwalę się, kupiłam spódniczkę dżinsową, rozmiar 38 i.. wchodzę w nią, co prawda na styk ale jednak 😜 życie jest piękne 😜 aby oponka z przodu wystaje 😠

Mały już śpi, tata pije driniacza a ja herbatkę na laktację 😁

Dobrej nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek ale czad z tym Twoim Olafkiem hihihi, moja 10 dni młodsza a waży 4200 g, niezłą różnica.
Martuś ja sobie kupiłam ostatnio dwie pary spodni też w rozmiarze 38 i byłam bardzo dumna. Dziś weszłam na wagę i za tydzień mam 1 kg mniej, powoli bo powoli ale jednak waga schodzi.
A od przyszłego tygodnie idę na fitness to propozycja i pomysł mojego męża, czyż nie jest wspaniały?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...