Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No ma dlugie wlosy ale cos al'a ona ma wlasnie tzn o taki rodzaj fryzury mi chodzilo 🙂
Koki sa juz raczej niemodne tak mysle i wygladaja wiesniacko jak dla mnie hehe 😉 no ale kazdy ma inny gust 🙂
ja zapuszczam wlosy na slub choc nie wiem kiedy i czy bedzie hahaha bo jak narazie ani ja ani Mariusz nie kwapimy sie do tego aby cos zalatwiac zreszta slub ma byc w PL wiec musimy najpierw tam leciec zeby cos zalatwic 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musialabys przymierzyc jakis welon bo ona miala waska suknie to tez inaczej wyglada moze jakis krotszy welon albo cos? hmmm nie wiem tak jak mowie to kwestia gustu 🙂
ja zaraz uciekam na spacerek 🙂
i wlasnie mi Maz napisal smsa ze pracuje cala sobote i kilka godzin w niedziele 😠 😠 😠 😠 😠zaraz mnie trafi tutaj bo siedze non stop w chacie sama z Malym do wieczora i teraz jeszcze weekend!!!!!!!!!!!!! k....rwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anitek85 napisał(a):
Hejka Mamusie 🙂 u Nas nocka nie taka zla pobodka o 23-30 i 2giej i o 5tej pozniej tez i o 6stej hehe 😜 rozmowa smianie sie itd 🙂
ale ja tam spalam 😜
p.s. Styczniowka polecila mi na ciemieniuche bepanthen posmarowac na noc glowke i zalozyc czapeczke i wiecie co???? SZOK!!!! ja tu sciagam czape a te wszystkie skorupy wisza na wlosach!!!!!!!!!!!!!!! zaden szampon na to nie pomagala (specjalny na ciemienuche) ani zadne oliwki!!! wiec Kochane sprawdzone i naprawde POLECAM!!!
JaiHo ale mialas dzien OMG!!! A T. no wlasnie mogl sam dupe uczaplic na tym fotelu i dac sie


zbadac 😠

Anitek a myłaś potem małemu rano główkę czy już zostawiłaś tak do wieczorka i dopiero umyłaś? bo ja smaruję tym kremem,ale przed kąpielą tak ok.1-2h i nie ma takiego efektu.
Co do kolysnia to ja tez Malego nie ucze takich rzeczy i nie zycze sobie aby ktos go bujal i mowie wprost hehe 🙂
Maly wlasnie lezy i sie wkurza wiec bede musiala zmykac na chwile 😉
Klaudia pochwal sie sukienka koniecznie!!!
DODI GRATULACJE!!! Ciesze sie niezmiernie 🙂
pochwal sie koniecznie kiedy slub 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha Bob te opadajace sa ok ale mowie o takich wiesz spietych i mocno natapirowanych na czubku hehe 😉
Klaudia Klaudia Klaudia czekamy na opinie i focie!!!!!dajesz tutaj szybko bo zaraz sama tutaj galopki dostane z wrazenia!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MyCloud ja po kapaniu nalozylam tak dosyc grubo ze az biala glowka byla i zalozylam czapke i tak rano sciaglam to wszystko na wlosach wisi...i nic nie robie z tym i wieczorem go wykapie i umyje glowke szamponem i jesli nadal bedzie troszke to znow posmaruje 🙂
ale mysle ze trzeba jednak na cala noc bo na te 1-2godz to malo...Olafa jak przebieralam o 2giej w nocy jeszcze nie mial nic na wlosach a o 5tej wszystko odeszlo ladnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bob no dlatego jestem uprzedzona do kokow hehe 😉 tak poza tym fryzurka ladna ale trzeba miec odpowiednia buzie do tego bo nie kazdemu jest ladnie w zaczesanych do tylu wlosach 🙂 np. u mnie odpada hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...