Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No tylko szkoda ze mam prawie cała paczke active baby 😞 uzywam cały czas premium care tylko zakładałam je na przemian.

Ja juz miałam taki " kryzys laktacyjny " 2 razy chyba, ale ustapilo po 2-3 dniach, mam nadzieje ze w koncu i teraz bedzie lepiej, bo inaczej wybiore sie do lekarza pogadac jak dokarmiac najlepiej i czym, ale jak nie bedzie takiej potrzeby to sie wstrzymam narazie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

tez mialam kryzysy, w 3, 6 tyg i 12 dni temu. i sie unormowało. pilam herbatke na laktacje i pije siemie lniane raz dziennie 🙂mniam 😁
Ja uzywalam pierwszy miesiac premium care i bylam bardzo zadowolona aby cena wysoka.
U mnie lezy cala paczka Dady, jakos nie moge sie do nich przekonac 😉

Koniec dobrego, Igor wedruje do łozeczka, zjem sniadanie, potem spacer, a poznie sprzatanie domku, bo jutro chrzciny wiec chce miec to z glowy. Nie wiem czy dam rade zajrzec do Was, no moze wieczorem wejde obejzec Mone, ktora ma zamiar dzis sie ujawnic 😜

Milego dnia, bez zlych emocji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wogole dzieki komus za oklaska 🙂

Bób spróbuje tej masci, kupie dzis , bo nie kuilam zeszlym razem, bo mała miała rany az na pupie, doslownie poltora tyg. temu i stosowałam masc na recepte, pomogła w sumie, bylo 4-5 dni ok i wczoraj znow pupa czerwona, a w poniedziałek kupilam active baby, wiec na pewno od nich..

To sie nie martwie , Julka , ma coraz czesciej otwarte paluszki, ale czesto jeszcze zamkniete , a czytałam ze jest nieprawidlowoscia jak dziecko po 2 miesiacu ma ciagle zamkniete w piastki.

a wczotaj sie z M. az sciełam , bo wymyslił małej wodoglowie, bo głowka od ostatniej wizyty urosła centymetr i juz miał schize i gadał o tym, az i ja stresa dostałam przez to, i obserwuje teraz czy mała tez tak dziwnie oczy stawia ze białka widac, bo to ponoc są objawy tego wodoglowia, jakas porażka przez niego sie wkreciłam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi to co twój myślał że Julka będzie miała zawsze taka małą główkę jak przy urodzeniu?
ja spotkałam przedwczoraj kuzynkę 6 miesięcznym synkiem i jak zajrzałam do wózka to ten mały miał główkę jak półtora głowy Michała, to normalne że dzieci rosną
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
według siatki centylowej w 2 miesiącu główka powinna urosnąć 1,5 cm

nie moge znaleźć ile ma teraz Michał ale z tego co pamiętam to chyba 2 tygodnie temy miał 39 bo jeszcze lekarz mówił ze można kupić czapeczkę a one właśnie zaczynają się od 39,przy mierzeniu było 2 pediatrów bo drugi właśnie wszedł do gabinetu coś zapytać i nikt nie widział nic dziwnego w tej wielkości a przy urodzeniu też było 33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry mamuski!!! Ale mialam co nadrabiac!!! Kurcze jak za starych czasow!!! 😁 U nas nocka srednia.Ostatnio mniejsze przerwy w spaniu.Moj Sebastianek ma teraz czas ze troche podje i nagle przestaje bo rozglada sie,smieje,cos tam pod nosem opowiada i wszystko go interesuje tylko nie cyc!!! 😁Wlasnie zasnal na rekach cwaniaczek maly. 😉 a spi po 10min.w dzien 🥴
Dodi taki kryzys z mlekiem tez mi sie przytrafial ale bylam na to przygotowana bo polozna mowila ze tak bedzie.Wiec to normalne i przejdzie.Ja nie dokarmialam. Przystawialam malego czesciej do cyca i samo sie unormowalo.
Dziewczyny ale sesje zdjeciowa zrobilyscie!! 🙂 Bylo co ogladac!! 😉 Wszystkie super wygladacie mamusie!!!
Anitek wiem ze ci przykro przez meza. Oni faktycznie czesto sa jak dzieciaki a niby dumni z bycia ojcem.Duze dzieci. Ja tez bylabym wsciekla bo nie znosze lekcewazenia ze strony chlopa. Na to sobie nigdy nie pozwalalam. Spokojnie-dorwiesz go jak wroci!! 😁 Wiecej nie dzwon i nie pisz. Z czasem sama znajdziesz na niego sposob haha. Takie uroki malzenstwa haha. 😉
Ale sloneczko dopisuje-piekna pogoda!!! 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka
zagladam na chwilke bo Maly juz wyzywa :>
Nie spal ze mna do 2giej w nocy chyba wyczul ze bylam zla... 😞
nocka okropna!!! ledwo zyje ale dzis Tatus wraca i zajmuje sie Malym a ja spie!!!!
a wiec tak szanowny wrocil do motelu o 2giej w nocy...jak sie okazlo sam...bo mial isc z kolesiem ktory z nim w pokoju spal no ale oni jeszcze chcieli posiedziec a bylo ich 7 z jego pracy to Mariusz wracal sam w nocy w obcym miescie 😠 😠 😠 jak to uslyszalam myslalam ze mnie krew zaleje!!!
Bob ja mu mowilam ze mnie martwi ze mu sie cos stanie i ze ma mnie i dziecko i nie jest juz single!!!no ale on na to ze to jest tylko moja wymowka na to ze ja nie lubie jak gdzies chodzi!!!
powiedzialam tylko ze niech wychodzi jak jest na miejscu a nie 200km od domu ze ja nie wiem gdzie jest i sie martwie wiecznie!!!! mial wstac o 6-30 no ale nie wyszlo z tego co widze bo napisal smsa 0 7-50 ze wstal a pozniej o 8-10 ze umiera i ze mogl mnie posluchac...
cierp cialo cos chcialo i wszystko w temacie... a to co mam do powiedzenia zostawilam sobie na dzis wieczor badz jutro rano...
i takie pierdzielenie ze kumpel co z nimi byl tez ma zone i dziecko i jedno dziecko jeszcze w drodze i ze oki...a ja sie czepiam 😠 do jasnej cholery nie czepialam sie ze wyszedl tylko ze pil tak duzo!!!! bo jest kierowca!!!
rece mi opadaja mowie Wam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😜 to mnie sie cos chyba pomieszalo z tymi implantami i chyba jakies posty przeoczylam bo nawet juz nie pamietam ktora z was pisala cos o karmieniu i implantach i jakos tak mi sie pokojarzylo 😜

Marcelina spi od 9.20 🙂 mam juz obiad zrobiony i ubranko na chrzest wyprasowane i rowniez mnie czeka sprzatanie ale to i tak jak moj wstanie bo teraz to oboje smacznie spia 🙂

Dodi Marcelina miala non stop czerwona pupke jak jej zakladalam pampersy!! odkad przeszlam tylko na huggies premium problem zniknal i przyznaje ze tez nie zawsze jej pupke smaruje i nic sie nie dzieje. syn kolezanki tez mial ciagle problem z pupa prz pampersach

moja juz otworzyla piąstki i rzadko jej sie zdarza mocno zaciskac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi Olaf tez ma scisniete piastki czetso nie caly czas ale czesto a figa to jest prawie non stop 🙂
Sibi pakowanie raczek na tym etapie to normalne 🙂 Olaf juz tak od jakis 2tyg 🙂 myslalam ze moze zeby ale to podobno jest normalne ze dzieci tak robia 🙂
co do pokarmow to Styczniowki juz zaczely dawac 🙂 musisz zajrzec do nich 🙂
lap oklaska za 3miesiace 🙂
Dodi Ty Wariacie nie wmawiaj sobie wodoglowia u Malej bo wszystko z Nia ok!!!!!!!!
Olaf przy porodzie mial cbhyba 34cm i zaraz mu zmierze bo nie wiem ile ma teraz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak Marcelina najstarsza a lutowek ;p hehe dzieki za oklask

chcialam zrobic zdjecia jak spi ale nie moge znalezc aparatu 😮

moja tez miala 34 a jak sie obudzi to jej zmierze

tez wlasnie myslalam ze to zeby bo slini sie po sam pepek!! masakra wiecznie mokra do przebrania kilka razy dziennie!!

poczekam jeszcze z tym jedzeniem tak ok 2 tyg nie chce przegiac. akurat za 2 tyg mamy kolejna wizyte u pediatry to zapytam boje sie sama na wlasna reke a poki nie jest glodna bardzo po mleku to niech sobie mleczko pije
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...