Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hehe juz jestem madra 😜
dostalam od pediatry ksiazke nt. zywienia i juz wszystko wiem!! nie bede nic jej dawac innego jak mleko jeszcze za wczesnie glodna nie chodzi! jadla o 7 a tu 11 i nadal smacznie spi i nic nie mowi! tylko jak sie obudzi to juz widze co sie bedzie dzialo 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Sibi dziecko na piersi powinno dostawac pierwsze produkty jak ma 6miesiecy chyba ze jest glodne przed tym czasem...
Na butelce od 4tego miesiaca.
No Olaf tez sie slini az bable ida 😉 i wiecznie mokry haha ale mu sliniak zakladam i spokoj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak wiem ze po 4 m-cu i dlatego nie bede z niczym eksperymentowac sama bez konsultacji z lekarzem

a ja szczerze mowiac mam tyle ubran ze celowo jej sliniaka nie zakladam bo chce ja choc w czesci zobaczyc 😜
wystawilam czesc rzeczy na allegro bo sa nowiutkie z metkami ale nic sie nie sprzedalo fakt jakbym je wystawila max za 10 zl to by poszlo ale bez przesady!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej my po średniej nocce.
Anitek trzymaj męża króciutko hihihi 🙂
Moja przy porodzie miała 32 cm a przedwczoraj ją mierzyła i ma 37 cm, dokładnie tyle samo co w klatce piersiowej hihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂
U nas noc spokojna, 1 i 6 pobudki, tylko o 1 malemu cos sie stalo i pierwszy raz widzialam jak dziecko krzyczy i placze, jak go przebieralam. Jakiegos nerwa dostal. On nigdy nie placze az tu nagle z niczego. Az T. przybiegl zobaczyc co ja dziecku robie 🥴 i tak jak nagle zaczal tak nagle skonczyl. rano obudzil sie tez jakis melancholijny, nie smial sie tak jak zawsze tylko zadumany jakis caly czas jest. 🙂)

anitek, wiem, ze nerw cie szarpie, ale facet czasem musi wyjsc i sie sponiewierac, zwlaszcza mlody, a jak sa kumple dookola, to ,,juz mu zadna zona nie bedzie mowila o ktorej ma byc w domu!". Dla nas to szczeniackie i nieodpowiedzialne, dla niech oznaka niezaleznosci i doroslosci. Masz dobrego faceta, czasem daj mu ,,dluzszy lancuch" i wtedy wilk syty i owca cala 🙂) No i bob ma racje, jak chce jezdzic na kacu to niech zwiekszy do max. polise na zycie, a jak lazi po pijaku, to sie nie przejmuj, przeciez to nie jest 5 latek! 🙂)) glowa do gory! pomysl jakie godzenie sie bedzie mile 😉

Victor juz prawie caly czas ma otwarte dlonie, ale on caly czas cos chce zlapac, ciaga mnie za szmaty non stop, chyba, ze ma akurat lapke w buzi to oczywiscie piastka, bo kilka razy wlozyl same paluszki i sie porzygal, wiec juz wie jak to robic aby bylo milo 🙂)

Dodi zmierz swojemu facetowi glowe!! bo chyba od nadmiaru pomyslow tez mu spuchla! 😉

pogoda do dupy u mnie... spaceru nie bedzie chyba 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi Ty na sile sie doszukujesz czegos Kochana!!! raz bedzie bardziej glodna raz mniej i to jest normalne 🙂
JaiHo ale On wychodzic moze z tym problemu nie ma problem byl z tym ze pil i dzis kierowal i bedzie kierowal do domu...co mi po Jego polisie??? nie wyobrazam sobie zycia bez Niego wiec nawet nie chce o tym myslec!!!
Ja wychodze w przyszlym tygodniu 🙂 tez mi sie cos nalezy a nie non stop z dzieckiem a jak on sie zajmuje Malym to ja robie cos w domu i nawet nie mam chwili dla siebie czasem 😞
A teraz pisze smsy jak sie zle czuje jak go glowa boli i ze zwariuje tak mu zle...
I co ja na to moge??? wczoraj jak powiedzialam ze ma pic wolniej zeby sie nie schlac to powiedzial "tak jest szeryfie" tak mnie to wkurzylo ze nawet nie wiecie!!!!
JaiHo oczywiscie niech sie zresetuje raz na jakis czas ale nie wtedy kiedy ma jechac rano do pracy i trase...od tego sa weekendy zeby chlac!!!co do faktu ze wracal sam to wierz mi to jest Irlandia i niestety nie jest bezpiecznie...Gowniarze chodza grupami i zaczepiaja!!! i co z tego ze dorosly jak nawalony w cztery dupy...
Dwoch polakow wyszlo do fast fooda i zostalo zadzgani srubokretami przez jakis gowniarzy...tutaj wogole przestepczosc jest bardzo wysoka no ale co zrobic...ma nie chodzic po nocach sam i koniec tematu!!! powiedzialam krotko ze jesli w tej kwestii sie nie rozumiemy to na nastepny raz pakuje sie i ide w dluga bo ja nie bede sobie nerwow szarpac!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
zacisnęłam pośladki do 09 miałam całe mieszkanko posprzątane;-))) i to z myciem podłóg i całej łazienki włącznie z lustrami ;-))))
Anitek gratuluję wagi z przed ciąży!
I moja tak jak Marcelinka Sibi, też wszystkie podpunkty odnośnie stałych produktów spełnia..tzn też bez tego karmienia nocnego heh ;-)))
Dodi moja tez robi figę, najczęściej jak ma cyca w buzi i czas karmień podobny jest jak u Ciebie, to całkowicie normalne przy cycu. Zwróć uwagę czy mała czasami Cię nie oszukuje czasami nie chce sobie tylko podyndać, często dzieciaczki traktują cyca na zasadzie smoczka, moja robi tak jak jest zmęczona. Czasami jak się zagadam z mamą to ona tak lezy z tym cycem w buźce i na nas patrzy, dopiero jak się odwrócę w jej stronę to niby tam pomerda jęzorkiem ale mleczka nie pije hehe cwaniara. Na pewno niedługo wszystko się unormuje Dorotko ;-)))))

Wiecie może kiedy kończy się efekt moro? Nadi jeszcze czasami wyrzuca łapki do przodu np. jak próbuję ją położyć albo przy przebieraniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka ja to wogole nie zauwazylam takiego odruchu u Olafa 🤔 no chyba ze nie zwrocilam uwagi na to predzej...
Dziekuje nadal 7kg mam w planie 😉
Ja wlansie koncze kawke i zaraz ide myc glowe i spadamy na spacer bo ladnie jest 🙂
choc lenia mam na maxa 😜
Co do dydania Olaf tez tak robi jak jest zmeczony daje mu wtedy butle z woda (bo smoczka nie chce) i wypije kilka lykow i spi 🙂
a czy Wasze dzieci jak sa zmeczone tez takie marudy sa?
Olaf to zaczyna wtedy stekac marudzic wyzywac trzec oczka i biore go na rece to tez wyzywa i musze sie ulozyc w pozycji polsiedzacej wziasc go na klate i polulac i za chwilke juz spi 🙂
Ma juz charakterek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze moj jakis marudny dzisiaj. Nawet z wami popisac mi nie daje 🥴 Nie chce go uczyc ciagle na rekach bo juz nic nie zrobie ale widac tak mu najlepiej cwaniaczek maly.
Dodi moj tez ma takie odstepy miedzy jedzeniem,czasem nawet czesciej ale krotko je i nie potrafi zjesc raz a do porzadku.Nie strasz mnie bo juz sama zaczelam myslec ze za czesto. 😉 🙂
Teraz wiem o czym ciagle mowila moja tesciowa jak u nas byla,bo strasznie sie dziwila ze Sebastian tak szybko ma dlonie otwarte a ja nie wiedzialam czemu sie tak dziwi??? 🙃 Mnie tez targa za bluzke szczegolnie przy cycu.
ooo zasnal na rekach wiec go polozylam do kolyski i juz mu nie odpowiada 😠 Tyle czasu go tego nie uczylam i chaba cos mi sie wymknelo spod kontroli!!! Trzeba pomyslec o spacerze i przy okazji do sklepu po ogorki bo chce juz zaczac zaprawiac kiszone. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek Marcelina placze tylko jak jest zmeczona ale to tak na maxa!! tez wtedy jej sie nic nie podoba, smoczkiem puje, oczy i nos trze... jedyna roznica miedzy Olafem to taka ze ona na rekach nie lubi zasypiac tzn nie lubi byc tak usypiana bo jej samej czasem sie zdarzy zasnac na rekach ale celowego usypiania niznosi!! musi byc w swoim lozeczku, wlaczona jedna melodia z karuzeli i glaskanie po glowie i nic wiecej bo jest jeszcze gorzej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jednak zasnal w kolysce jak powinien wiec ja tak jak Candy Monka zaciskam posladki i lece sprzatnac,zrobic cos ze soba i wykorzystac ta piekna pogode 😎 . Milego dnia laseczki!!!
Acha Candy Monca sliczna foteczka profilowa!!! 😉 😁 Slodziutko wygladacie obie!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam nerwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mariusz zadzwonil i wiecie co? On wczoraj do night clubu szedl jeszcze z tymi kolegami ale go nie wpuscili bo mial spodnie dresowe i tenisowki poza tym bylo juz narabany!!! A ten co ma Zone i Dziecko poszedl do domu tylko On z jakims pieprzonym alkoholikiem i reszta gowniarzy z jego firmy na impreze jeszcze chcial isc!!!!!!!! i ja mam mu kurwa ufac??? to ma byc wyjscie do pubu na pare piw!!ierdolic sie jak swinia i jeszcze night club!!!! no kurwa zabije go dzisiaj chyba!!!!!!!! mowie ze sobie tego nie zycze a on ze i tak bedzie wychodzil jak bedzie chcial no kurwa zaraz mnie trafi naprawde!!!!!!!!!!!!ze tez Maly jeszcze paszportu nie ma bo bym sobie kupila lot na niedziele i poleciala w dluga!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boze dlaczego on nie rozumie tego 😞 😞 😞 😞 😞 😞 mowie ze ma isc ale wrocisz kulturalnie do domu a nie ledwo zywy no ale on twierdzi ze dla niego to byl kulturalny powrot...
zaczynam sie zastanawiac nad tym wszystkim 🤨
Moze powinnam powiedziec STOP juz teraz bo im dalej tym gorzej...ja nie zasluguje na takie traktowanie 😞 czasem mam wrazenie ze on jeszcze nie dorosl niby taki ok itd ale jak tylko koledzy sie pojawia to sie zmienia 😞
Mam dosyc!!! ide zapalic papierosa!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...