Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Sibi napisał(a):
widac wszytski sie na spacer szykuja ja tez ide sie ogarnac jak Marcelina spi bo chyba ciezki dzien przede mna skoro spi juz 3 godziny z przerwa po jedzeniu 5!!!!! oby to tylko nie efekt szczepionek!!
milego dnia do wieczora 🙂

Sibi Olaf po szczepionce w piatek na wieczor spal cala sobote budzi sie co 4godz na jedzenie i spal na nowo i tak do 23ciej wieczora...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam Lutowe mamusie! Widziałam ze pisałyscie o rozszerzeniu diety i tu wiadomość dla mam karmiących piersią. Piotrusia też karmię tylko piersią i już dostaje inne posiłki. NA razie to deserki ale zawsze. Wiem że dzieci karmione piersią powinny dostawać od 6 miesiaca ale dlaczego czekać tak długo?? Dlaczego one nie mogą poznawać nowych smaków wcześniej?? Więc mamusie nie dajmy się zwariować. My jedlismy zupki juz w wieku 3 miesiecy i żyjemy 😉
Anitek Ty sie dziewczyno nie stresuj tak, facet to podgatunek i nie mysli tak jak my. Nic na to nie poradzimy i albo nauczymy się z tym żyć albo nie. A mężowi i tak sie nalezy opier... tak profilaktycznie moze przemysli co zrobil. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem, nic nie zrobilam i nigdzie nie byłam. maly ma takie pierdy, ze az krzyczy a nie placze. dostal herbate kop i cyca. teraz sie usmiechnal 🙂 Kocham Go!! 😜

Anitek to zrobil Ci sie problem. spokojnie, jak wroci to porozmawiac trzeba ale bez nerwow. I nie pal! bo checi mi tu robisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek kochana nie wkurzaj się,ale nie puść płazem,trzeba faceta wychować jak nie dorósł.
Jak wróci to pogadaj i ustal swoje warunki,bo tak być nie może,ty sama z dzieckiem a on ....rozumiem wyjazdy firmowe,ale bez przesady.Trochę brak wyobraźni i odpowiedzialności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do rozszerzania diety...ja uważam,że każde dziecko jest inne i każdy nowy posiłek powinien być skonsultowany z lekarzem.I uważam,że 3,5ms to takie min.na wprowadzenie np.kaszy,deserków. Tłumaczenie,że kiedyś nasze mamy nam dawały wcześniej mnie nie przekonuje,wcześniej też robiono wiele innych rzeczy...ale czy to znaczy,że teraz mamy robić tak samo? dziecko zdąży poznać nowe smaki ,a lepiej dać brzuszkowi większą ilość czasu biorąc pod uwagę,że ukl.pokarmowy potrzebuje 100dni na pełną dojrzałość tak więc 3,5ms.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez mialam, wyjsc i do teraz siedze w domu.
Anitek faktycznie nie pozwol sobie na takie traktowanie. Kurcze wiadomo ze kazdemu sie nalezy wyjscie ale troche przesadzil. Ty w domu z dzieckiem a on udaje cwaniaczka. Trzymaj sie i pamietaj ze nerwami niczego nie zalatwisz 😉
Cholera zas siedzi mi na cycu i jak tu wyjsc z domu??? 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a jakie macie maty edukacyjne? pora by Igor ją miał a ja nie wiem co wybrać 🤨
wszystkie gdzieś uciekły..
Zaraz M. wstanie po nocce w pracy, przekażę Mu Małego i biorę się za sprzątanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek łap oklaska i się nie stresuj,masz dzidiolka słodkiego i pięknego 🙂 i dla Niego się nie stresuj i nie denerwuj 😉

Chociaż za zapalenie papierocha powinnaś dostać po tyłku 😁

My mamy taką matę i Vanesska jest zadowolona 🙂
http://www.allegro.pl/item995316482_fisher_price_k4562_mata_rainforest_gratis.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MyCloud tzn on czasem pracuje na wyjezdzie i taka ma prace niestety...Rozumiem wyjscia itd ale nie zeby sie zachowywac jak spuszczony ze smyczy 😞
On twierdzi ze to ze ma zone i dziecko nie oznacza ze sie zycie skonczylo i co on ma siedziec w motelu jak reszta chlopakow idzie? Powiem tak jak jedzie z jednym i sa we dwoch to jest ok w zasadzie nidzie nie wychodzi a jak juz wyjdzie to max 3piwka i do domu...a teraz dobrala sie ekipa 7 i widzicie jaki maja wplyw faceci...fakt kazdy ma swoj rozum ale wiadomo jak sie wypije to sie otwiera studnia bez dna i tak to wlasnie z facetami jest 😞
Porozmawiam z Nim dzisiaj na pewno i powiem krotko jakie sa warunki wychodzenia ale co z tego bedzie to ja nie wiem 😞
Ogolnie to jest taki kochany czlowiek i ja nie wiem co czasem w niego wstepuje 😞
Martus ja mam taka mate i Maly wlasnie na niej lezy i przemawia 🙂
http://www.argos.ie/static/Product/partNumber/3486937/Trail/searchtext%3EPLAY+MAT.htm
jestem bardzo zadowolona 🙂
Maly wlasnie uwalilo kupsko i go przebieralam i wiecie co? wlasnie widze ze ma przeciete udo 😞 🤔 tak jak idzie pampers ale nie jest to od zapinania bo zapinanie jest wyzej tak jak idzie brzeg pieluszki wzdluz uda...i ma doslownie przeciete!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia brak slow 😜 Faceci czasem sa jak dzieci i chyba trzeba im to wybaczyc...
co do palenia to ja kiedys palilam i rzucilam a teraz raz na kilka tygodni zapale jednego ale na szczescie nie mam czegos takiego ze musze palic i nie mam tez uczucia ze chce zapalic papierosa co chwile 🙂 wystarczy ze zapale jednego po ktorym jest mi niedobrze i spokoj na pare tygodni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek juz sie nie denerwój 🙂 bedzie dobrze, nie raz juz były podobne sytuacje, i zawsze sie jakos poukładało, trzymam kciuki.
Ja z moim tez sie pocielam w srode, i nawet mu wykrzyczalam ze nie wiem czy chce z nim byc... i jakos nam przeszlo, główa do góry.
My na chwilke poszlysmy do sklepu, wsawilam juz na szybko rosół i teraz karmię córcie, znowu 3 h nie wytrzymała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zawsze mówię że facet to jest rzecz nabyta 😁 heh u Nas jak Mała się pokazała to Mój się zaczął zachowywać jak duże dziecko,fakt że nie mam z Nim takich problemów że wychodzi,bo siedzi w chałupie i nawet gości nie lubi heh,ale momentami to się zachowuje jakby mu rączki odjebało 😁

Ja też przestałam palić jak się dowiedziałam że jestem w ciąży,ale jakoś jeszcze mnie nie ciągnie i nawet jak Mój zapali to go gonię żeby ręce umył i takie tam bo samej mi się od smrodku robi niedobrze 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uuuu! anitek, no to jednak chlopak poszedl troche po bandzie! i jeszcze niepotrzebnie pyskuje 🥴 i masz racje w takim przypadku i dziewczyny tez, na spokojnie go opierdol 😉. To zawsze dziala! twarda badz! 🙂)
Ja chcialam jednak wyjsc na spacer z dzieckiem,bo wyszlo slonce ale jak juz sie zorganizowalam i oboje juz bylismy w kurtkach zaczelo padac!! 😠 tak wiec wozek do garazu i w dupie juz mam na dzis nigdzie nie ide. 🙂 nie bede sie z pogoda scigac.

Mate mam rain forest z fisher price, ta prostokatna, cena super i dziecko ma ubaw po pachy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi ja mu dzis powiedzialam ze sie zastanawiam nad tym aby leciec z Maly na pare tygodni do Polski zeby odpoczac od niego 😞 echhh nie wiem po co tak powiedzialam skoro wcale tak nie czuje 😞 chyba na zlosc zeby mu przykrosc zrobic 😞 kurde jakas zlosliwa sie zrobilam ostatnio 😞 przeciez go kocham i ostatnia noc niczego nie zmienia to tylko wyjscie do glupiego pubu ale jakos chodzi mi o to ze on mnie czasem nie rozumie o co mi chodzi i ze sie martwie!!!
Eeee bylo minelo...Maly cos jeczal na macie i sobie mysle pewnie chce spac wzielam go na klate no i widze ze trze oczy i w sumie nigdy tego nie probowalam ale odlozylam go do kolyski polozylam pieluszke tetrowa obok buzki no i zasnal w mig 🙂
Co do jedzenia Julci to nie wiem czy wiesz ze dzieci maja takie cos jak skoki wzrostu a wtedy potrzebuje wiecej jedzonka 🙂 Julcia rosnie wiec sie nie dziw ze bedzie chciala cycusia czesciej 🙂
Moja Siostrzenica potrafila pic nawet co 30min hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No JaiHo poszedl poszedl po bandzie... no ale rozmowy go nie ominie choc czasem mam wrazenie ze faceci jednym uchem wpuszcza drugim wypuszcza...
Gosia ja nie pale od 5lat 🙂 tak jakos jak zdalam mature rzucilam i nie bylo najmniejszego problemu 🙂 a czasem mam smak na papierosa to zapale a i tak sie po nim zle czuje i klne ze po co palilam ale co tam moze wlasnie dzieki temu utwierdzam sie w przekonaniu ze nie musze palic 🙂
Co do raczek obrypanych to u mnie akurat nie ma z tym problemu bo Mariusz robi doslownie wszystko nawet go prosic nie trzeba 🙂 no ale czasem wstepuje w niego diabel (czytaj koledzy) no i tak to jest... a zrobil pewnie tak bo sie poklocilismy wczoraj 😜 ale co tam niech mu bedzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek współczuję Ci problemów ż M, czytam i naprawdę doceniam mojego.
On nigdy nie robi nic przeciwko mnie, nie wychodzi, nie sprasza kolegów, sam też z nimi się nie szlaja. Jeśli wychodzimy to razem, u nas nie ma czegoś takiego że jedno z nas wychodzi. Staramy się robić wszystko razem, to bardzo zbliża. Nie mam się nawet z nim o co pokłócić, zajmuje się dzieckiem, posprząta w domu. Naprawdę jest wspaniały i odważę się powiedzieć że dla mnie ideał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry mamusie
ja na szybko mo mala marudzi a sama jestem..
pytanie do butelkowych mam - ile u was trwa karmienie?? bo u mni zawsze ok 1 godz 😲 i tak co 3 godz ... czyli defacto dwie...
dodam ze smoka mamy 4kę !! czyli od 6mc !! a i tak tak długo trwa jedzenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cruella napisał(a):
Anitek współczuję Ci problemów ż M, czytam i naprawdę doceniam mojego.
On nigdy nie robi nic przeciwko mnie, nie wychodzi, nie sprasza kolegów, sam też z nimi się nie szlaja. Jeśli wychodzimy to razem, u nas nie ma czegoś takiego że jedno z nas wychodzi. Staramy się robić wszystko razem, to bardzo zbliża. Nie mam się nawet z nim o co pokłócić, zajmuje się dzieckiem, posprząta w domu. Naprawdę jest wspaniały i odważę się powiedzieć że dla mnie ideał.


zgadzam sie ja też mam taki skarb w domu co nie znaczy,że czasem mnie z czymś wkurzy,ale tak to jest super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana Olaf zjada w 10-15min. a ma smoczek "1" a sprawdzalas jaki przeplyw maja??? bo wiesz smoczek moze i byc "4" ale one jeszcze maja 4 poziomy przeplywu...Jakie firmy masz?
Cruella u Nas tez nie bylo wychodzenia osobno i byl wtedy spokoj...ale co innego jak facet wyjezdza do pracy i nie wraca kilka dni i jest z kumplami ktorzy wychodza...Co to ma powiedziec? nie ide bo Zona nie pozwala?nie chce go trzymac na takiej smyczy bo jak sie czegos zakazuje to jeszcze gorzej sie na tym wychodzi...
Podejrzewam ze nawet Twoj Maz by wyszedl w takiej sytuacji gdyby wszyscy kumple szli...
Tu sie rozchodzilo tylko o to ze byl pijany mocno...o nic innego i ja akurat na wyjscia sie godze bo i sama wychodzilam czasem a i za tydzien ide sama na impreze pozegnalna kumpeli z pracy 🙂
I tez wroce pijana hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie nie mam wogole zastrzezen aby to mnie wkurzylo 😠
A tak wogole to wlasnie zadzwonil i mowi i tak Cie Kocham nawet jak jestem pijany i nikt i nic tego nie zmieni...no ale juz zapowiedzialam ze rozmowa dotyczaca warunkow wychodzenia i tak bedzie 😜
Choc kurde mysle ze kazdy facet mysli o tym zeby wyjsc i sie upic raz na jakis czas...
Moj ani pepkowego nie robil kawalerskiego nie chcial bo ja bylam w ciazy i mowi ze albo razem wychodzimy do pubu i zapraszamy znajomych albo wcale...To tez mile z jego strony wiec tak naprawde jest wszystko ok z nim tylko czasem sie zdarza...no ale trudno oczysci sie atmosfera po klotni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejkus nie ma idealow nakrzyczalam wyzalilam sie i nerw puscil 🙂
W kazdym zwiazku sa jakies starcia czasem jedni sie kloca o to inni o cos innego ale i tak najwazniejsze ze sie kochamy 🙂
a to ze rzucal texty no coz na zlosc mi zrobil bo go znam... teraz sobie przemyslal do lunchu i tyle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a tak z innej beczki umylam glowe i sobie mysle wgniote pianke i bede w kreconych dzis a tu ZONK...wgniotlam pianke i lewa strona glowy wlosy sie skrecily a prawa nie 😲 😮 🤢 o co chodzi 🤢 a tak wogole to czekam na okres bo mialam 27marca wiec na dniach powinnam dostac...czekam cierpliwie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...