Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No proszę Mamuśki jak ładnie sie rozpisalyscie 🙂 super 🙂 az mi się odechciało nadrabiać 🙂
ale przeczytałam wszystko 🙂

Anitka Kochanie nie stresuj sie bo Olafi wszystko wyczuje i tez bedzie niespokojny 🙂 A męża opierdziel i to ostro ! Głowa do góry nie z takich kryzysów się wcyhodziło Słońce 🙂 Trzymam kciuki 🙂

a ja byłam w sklepie znów Małemu nakupiłam ciuszków 🙂 he he
teraz obiadzio i rodzinny spacerek 🙂

buzka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No nie zgodzę się z Tobą ponieważ była parę razy taka sytuacja i nie wychodził, nie dlatego że mu żona nie pozwala, po prostu nie chciał i to powiedział. Natomiast może dlatego że my mamy zasadę że nigdy nie upijamy się publicznie, mamy ochotę się zbydlić robimy to w domu, choć zbydlić to za dużo powiedziane, ale zdarzało się nam upić, natomiast nigdy i przenigdy publicznie.
Dla mnie mój mąż jest ideałem, gdybym chciała narzekać na niego musiałabym kłamać.
Po za tym na pewno też ma to wpływ ale mój mąż jest moim najlepszym przyjacielem od zawsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana Victor wypija 120ml w 3-5 min, w avencie mam smoczek 2, a w canpolu nawet nie wiem ☺️ .Ale on tak jakos zasysa, ze sie robi podcisnienie i samo mu to mleko zapiernicza chyba prosto do gardla, bo tylko lyka jak ges, i tak kilka razy tylko zassie i po butli 🙂

a tak poza tym to moje dziecko albo dzis ma skok rozwojowy albo kryzys osobowosci albo jest meteopata, jak nie moj syn, jakis ponury, je i spi, nawet sprawdzone metody go nie bawily dzisiaj. 🤢.
A co do zmeczenia, to on nie marudzi nigdy, poprostu zasypia 🙂) gdziekolwiek ale najlepiej w lozeczku,przez jakis czas tylko bojkotowal lozko na rzecz sofy, czasem juz mu sie oczy zamykaja a chce jeszcze gadac, to trze te oczy, ale przychodzi zmeczenie i spi. Ja nie wiem co znaczy usypianie dziecka. 🙂 pelna anarchia spi kiedy chce, je kiedy chce, bawi sie kiedy chce 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Creulla upic sie nie upil do nieprzytomnosci wrocil do motelu o wlasnych silach i zadnych scen nie bylo w miejscu publicznym wiec spoko...Zreszta tak jak napisalas zadnemu z Nas nie zdarzylo sie cos takiego zeby sie upic i np wymiotowac w miejscu publicznym...
Poza tym musialabym z Toba porozmawiac za kilkanascie lat 🙂
My jestesmy z soba niecale dwa latka dopiero i musimy sie dotrzec 🙂
a do tego kazdy facet ma inny charakter...
a ja jakos nie chcialabym idealnego Meza bo bym sie zanudzila na smierc...znam siebie i pewnie gdyby bylo idealnie to bym sie czegos doszukiwala...a tak raz na jakis czas spiecie nie zaszkodzi 🙂
Klaudia wiemy cos o tym hahaha zreszta Dodi tez 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olaf marudzi jak jest przemeczony...zawsze 🙂 no ale co tam taka jego natura 🙂
choc dzis pierwszy raz zasnal w ciagu dnia w kolysce 🙂 widze postepy 😁
JaiHo a moze Victor chce dzis odpoczac a Matka go meczy jakimis kotami z maty 😜
Olaf mnie rozwala jak w nocy sie budzi na mleko i patrzy na mnie i w smiech i az caly sie trzesie z radosci hahaha kochane dziecko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hm.. to wasze picie mleka w 15 min daje mi do myślenia... ja mam 4 z avent i dokładnie wszystko przeczytałam i spr - ma 4 dziurki i jest dla dzieci od 6 mca ... bo jak młoda miała 3kę z aventu to jadła 1,5godz.. myślałam że tyle powinno trwać karmienie... mam też takie smoki z kreską a nie dziurkami chyba przy nast karmieniu taki nałożę żeby czas poprawić 😜 dzięki za odp!!

anitek mój tez miał kiedyś podobny sposób bycia - anioł ale jak zaczął pić to 😞 u mnie pomogło ultimtum albo zacznie pić jak dorosły albo koniec z nami ..no ale to było jakieś 10lat temu i nie miałam dzieciaka... ale jak widzisz chłopak wybrał mnie 😜 i od tego czasu pije kulturalnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana Mariusz tez wypil kulturalnie przeciez wrocil do motelu i ok...ja sie doczepilam tego ze ma kierowac autem i od tego sie zaczelo 😜
Co do smoczka to Aaana ja wiem ze "4" ma 4dziurki ale jeszcze jest "4"slow, "4"medium" "4"fast takie sa tutaj...
a jakbys kupila tommee tippee butelki??? Olafowi sie z nich lepiej pije 🙂 i maja lepsze smoczki zdecydowanie wg mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha Anitek - nie doczytałam całego wątku z mężem bo tak z doskoku do kompa biegam 😜

qurcze ale wymyślają z tymi smokami.. 😠 cholera wie jaką 4kę mam 😠 wisiały w sklepie 1,2,3,4 więc wzięlam z każdego po jednym opakowaniu... ale nie sprawdzałam czy slow czy fast.. shit a teraz już nie mam opakowań
ale mam jeszcze butlę z canpolu ze smokiem 3ką ale z kreseczką - spróbuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo niezadowlona z butelek AVENT wyrzucilam 6szt i mam jeszcze 6szt na czarna godzine...zaczely ciec...one maja takie 3zakladki w smoczku te antykolkowe i trzeba poprawnie wlozyc w nakretke tylko ze ja pomimo poprawnego nakladania i tak mialam problem bo ciekly te butelki...napisalam do avent do mi odpisali ze to jest wada tego smoczka i pracuja nad specjalnymi zakladkami zeby to nie cieklo...ale to ze tyle sie kasy wydalo to ich nie interesuje...powinni to wycofac albo zrobic tak zeby nie cieklo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
qurcze aż weszłam na stronę avent no i mam 4kę szybki przepływ!! więc nie wiem czemu tak źle leci.... a mi też czasem butle przeciekają alw myślałam że może źle zkręcam odktęcałam i zakręcałam jeszcze raz i było oki
te mam sporo tych butli i trochę mi szkoda zamieniać bo $$ poszła no ale widzę że muszę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek zgadzam się z Jai ho że nie ma m miłości bez zazdrości 🙂
Natomiast u nas nie jest to powód do kłótni, często od koleżanek słyszę że zanudziły by się an śmierć, ale nie uwierz mi. Ja jestem po przejściach i już dużo w życiu przeżyłam i dla mnie to ostoja spokoju, ktoś kogo szukałam całe życie. Dla mnie wystarcza że jest on, nic mi więcej nie potrzeba, i nie zmieniło się to do tej pory więc mam nadzieję że się już nie zmieni.
Mcloud dziękuję, cieszę się że ktoś jeszcze dzieli taki ogrom szczęścia jak ja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella kazdy ma inny charakter 🙂 ciesze sie bardzo ze udalo Ci sie znalezc to czegos szukalas to w zyciu najwazniejsze 🙂
Ja akurat jestem ze tak powiem wariatka czasem 😉 i przez to mowie zeby sie zanudzila bo juz raz w takim zwiazku bylam 3lata i jak tylko uslyszalam ze facet wspomnial o zareczynach ucieklam...I jak patrze z perspektywy czasu na ten zwiazek to rozumiem dlaczego ucieklam 😉 ulozony spokojny facet zawsze na Tak cokolwiek bym nie powiedziala kolegow mial ale nie wychodzil z nimi wogole NIGDY ani razu...jedyne czegos nie umial to gotowac hehe a tak to robil i umial wszystko no ale dla mnie to byla nuda nuda nuda i wlasnie to mnie przerazilo...
Przez 3lata mielismy kilka sprzeczek i to w sumie ja sie czepialam czegos...
No ale teraz przynajmniej ma kobiete spokojna jak i on sam i podejrzewam ze maja sielanke jak Ty 🙂
a ja z Mezem mamy podobne charaktery oboje uparci czasem zlosliwi...ale i tak sie uzupelniamy nawzajem bo kazde z Nas ma jeszcze inne zalety badz wady ja jestem zazdrosna a on znow cierpliwy hehe i tak jak nakrzycze o co to zawsze uspakaja poglaszcze itd 🙂 i tak to wlasnie sie kreci miedzy Nami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana no wlasnie ja tez odkeracalam i czasem zaskoczylo za pierwszym razem a czasem nie i ktores nocy Maly sie darl o jedzenie a tu jak na zlosc butelka ciekla non stop tak sie wkurzylam ze wyrzucilam to cholerstwo i nigdy wiecej!!!!!!!!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella a moze wlasnie to ze jestes dowiadczona przez zycie kobieta sprawilo ze takiego kogos potrzebowalas 🙂 i najwazniejsze ze Wy sie dogadujecie i szanujecie a to co mowia inni to niewazne prawda ? 🙂 Ja tez nazalilam sie Wam tutaj na Meza na maxa i sobie mozecie myslec Boze co za facet ale jak patrze na to wszystko z boku jako osoba bedaca w tym zwiazku dochodze do wniosku ze on nic nie zrobil nie wiem jak oburzajacego zebym az tak na niego naskakiwala...cos mi sie chyba po ciazy poprzestawialo i reaguje wlasnie nerwami i aby gorzej...
Zadzwonil powiedzial ze kocha powiedzial ze porozmawiamy i uzgodnimy warunki wychodzenia itd i ze bedzie dobrze 🙂 tylko ze ja taki narwaniec zamiast poczekac az wroci do domu to przez telefon wojuje 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek też kiedyś byłam taka narwana hihiih, z sentymentem czytam co piszesz ale nie tęsknię za tamtym życiem oj nie 🙂
Życzę Wam dużo miłości, jeszcze więcej o ile się da i cierpliwości hihiih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella tez bym za tym nie tesknila 😉 mysle ze kazdy musi przejsc swoje zeby pozniej byc szczesliwym tak do konca 🙂
Zaczynamy sobie powoli wszystko ukladac docierac sie i bedzie super 🙂
Wiadomo teraz mamy Olafika i tez musimy odnalezc sie w tej nowej sytuacji 🙂
Jedno jest pewne Olafik wprowadzil w Nasze zycie tyle szczescia ze brak slow by to opisac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze w sumie bylas Mloda Mama wiec na pewno szybko musialas tez wydoroslec a teraz masz i Adrianka i sliczna Amelcie idealnego Meza wiec czego wiecej do szczescia trzeba 🙂
Pewnie za pare lat tez troszke utemepruje mi sie ten temperamencik 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki Olaf jadl 3godz temu i spi nadal 😁 postepy postepy widze od wczoraj 😉
no i wlasnie sobie tak mysle o solarium...
macie jeszcze ta kreske brazowa na brzuchu???
zastanawiam sie czy jak pojde na solarke czy ona mi sie czasem nie opali za mocno i wtedy nie zejdzie co mysliscie o tym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz widze ze tam kawalek cycka zwisa hehehe 😉 tzn zwisac moze nie zwisa bo nie ma co zwisac 😉 🤪
a gdzies czytalam kawal do kogo mozna porownac kobiete po porodzie?
do murzynek???
wary po cyce cyce po wary wary po kolana...
czy jakos tak hahaha 🤪 🤪 🤪 moze ktos zna to to prosze o korekte 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...