Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Gosia pewnie ze sciemniaja 😠
napisali mi ze mam dac adres i mi wysla kupon na pampersy w ramach przeprosin...
Nikos dziekuje Ci raz jeszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jakas schize zlapalam przez te wszystkie slowa krytyki od Was hehe 😉
chyba rzeczywiscie powinnam sie sluchac lekarzy a nie probowac byc madrzejsza w takiej kwestii...
w koncu sa lekarzami i to nie irlandzkimi wiec mysle ze maja pojecie i wiedza co robia no nie ? 🙂
Ech aby sie uplakalam od rana i tyle 😜 a Maly patrzy na mnie wielkimi oczkami i sie smieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu tu kopia maila od nich...
zaraz im odpisze ze to jakis bullshit jest 😉 i ze Ty rowniez nie mialam zadnego info a mieszksz w UK 😜
Hello Anita and thanks for your email.

I am sorry to learn that you've been disappointed with our new Active Fit nappies and appreciate you taking the time to let us know. Please be assured that I've passed your comments to our Pampers Team. You should have received a card inside the pack informing you of the changes so I apologise if you didn’t receive this.

By moving more of the absorbent material closer to where your baby requires it most, in the core of the nappy, the new version is slimmer at the back to give your baby a more snug and comfy fit. However, although there is less padding at the back of the nappy, the absorbent gel is still present so should still offer the same absorbency and protection your baby needs.

The new product does have a liner in the nappy however it is less visible to the naked eye than the previous mesh liner you were accustomed to seeing in the Active Fit product.

These changes were made as a result of extensive research and testing, both in-house and with our consumers.

The leakage may be an indication that your baby is ready to move into the next size. If this is not the case, you may wish to try either our Baby Dry or Easy Up nappies.

If you send a note along of your full postal address I will be happy to send you a voucher which I hope you will accept with our compliments and good wishes.

I look forward to your reply.

Kind regards,

Tracy

Consumer Relations
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja apropos ściemniania.
Ja Adrian mój była mały kupowałam mu soczek PYSIO i któregoś razu kupiliśmy soczki w których była pleśń. Zadzwoniłam więc do producenta aby go o tym poinformować bo któś "miły" zrobiłby im koło tyłka takim stanem rzeczy.
Zapytali ile mam tych butelek, więc im powiedziałam że 4 małe z jednej serii.
W dziale sprzedaży oczywiście mi podziękowali i w ramach przeprosin zobowiązali się na rekompensatę. I owszem po miesiącu bodaj przyjechał Pan ( przedstawiciel handlowy) zabrał tamte butelki na wymianę zostawił dokładnie 4 małe oraz poinformował że w ramach zadośćuczynienia mają nas w bazie danych i będą dziecku przysyłać różne gadżety i przysłali raz po pół roku podkoszulek który był na mnie dobry. Zaraz potem sobie o nas zapomnieli.
Teraz już nie kupujemy pysia, tylko Kubusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella a to dobre hahahaha!!!!!!!!!
no ja jestem taka ze jak za cos place to zadam!!! i zawsze sie wykloce o swoje 😉
raz kupilam koszulke BMW Sauber jak Kubica jezdzil dla nich i koszulke dostalam ale byla duza a byla opcja ze mozna bez problemu wymienic...
wiec napisalam ze chce mniejsza itd.
a to bylo odrazu po tym jak ja dostalam a oni na to ze nie maja juz tych koszulek i ze nic nie moga zrobic...
dostali takiego maila ze ho ho i na koncu mam koszulke ktora kupilam przyslali mi kolejna inna ale mniejsza i oddali kase za ta co kupilam hehe a to bylo 60e wiec wiesz droga nie chodzi 😉
trzeba walczyc o swoje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też mam taką naturę, płacę to wymagam , a że sama jetem cholernie rzetelną osobą wymagam tego samego.
Ale niestety z tym to ciężko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dzwonila lekarka Olafka i powiedziala ze jesli Olaf tak dobrze ja toleruje robi kupki nie ma zadnych boli brzuszka i do tego ladnie spi to powinnam dawac kaszke dla jego dobra...
a to co ja zrobie to to moja decyzja ale mam miec na uwadze dobro dziecka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Mezus wyjezdza w czwartek i caly weekend do niedzieli poza domem 😠 akurat w miejscu gdzie szef nie ma chaty wiec nie bede mogla jechac 😠
zaraz mnie trafi 😠 😠 😠 mam nadzieje ze znajdzie jakas inna prace i bedzie spokoj bo mam dosyc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikos Ty juz chyba zatarta w bojach co???
ja przezywam kazde rozstanie 😞 tak teskno 😞
a najgorsze to to ze czlowiek nawet nic zaplanowac nie moze 😠
ciekawe jak mam wrocic do pracy i jak mamy ustalic grafik jak nidgy nie wiadomo kiedy wyjezdza i sie dowiaduje czasem z dnia na dzien...nie czasem a czesto w sumie...ech no zrobic 😞
Ale slicznosci ten Twoj Nikos 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze Wam cos ze szczerosci...
zostalam zaatakowana przez ta kaszke dla Malego a teraz zadna z Was sie juz nie wypowiada...
dlaczego???

Nikos dodzwonilas sie do lekarki? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek ,dodzwoniłam sie dopiero i moja pediatra stwierdziła,że waga Olafa nie jest mała i niepotrzebnie kazali podawać jeszcze tą kaszę.Stwierdziła,że na modyfikowanym niektóre bobasy tak tyją.Jej zdaniem Olaf powinien jeść tyle ile chce modyfikowanego ale bez kaszy.
Tyle się dowiedziałam.Nie musisz się oczywiscie do tego stosować,obiecałam-zapytałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaa właśnie , przecież mnie jeszcze tu dziś nie było 😁
Witam Mamusie!!!
moja zdolna córeczka chyba bardzo chciała żeby mama sie dzisiaj wyspała bo jak zasnela wczoraj przed północą to obudziła sie o 12:30 ja byłam w szoku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikos dziekuje bardzo zrobie jednak tak jak kazali moi lekarze i ordynator.
Zapomnialam o tym facecie kompletnie Tato projektowal dla niego obejscie domu i nawet nie wpadlam na to ze moglam do niego zadzwonic odrazu 🙂
A gdyby zrobila tak jak Twoja lekarka zalecila Olaf znow jadlby 1,2l-1,4l na dzien i przytyl by jeszcze bardziej. A dzieki dodaniu raz na dobe kaszki do mleczka Olaf zjada jak obliczylam ok 850ml wiec miescimy sie w normie 🙂
wiec pozostaje przy tym co mialam zalecane przez osoby ktore Olafa prowadza od samego poczatku 🙂
Namieszalyscie mi w glowie tak ze sama nie wiedzialam gdzie jestem i co robic 😜
No ale macie prawo pisac co chcecie.
Ja powinnam poprostu zaufac lekarzom i tyle 🙂
Nikos jeszcze raz dziekuje za fatyge!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej 13dni 😞 dlugo ja juz od wczoraj spokoj...ciekawe jak bedzie nastepnym razem...czyli za jakies 14dni bo za 11 odstawiam znow tabletki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie ma sprawy Anitek,eeee tam zaraz namieszałyśmy...poprostu miałyśmy inne zdanie i też nie głupie skoro moja pediatra powiedziała to samo a jest dobrym lekarzem.
Rób jak Ci radzą Twoi i kontroluj wagę,jak będzie rosła po tej kaszy to znów coś pokombinujesz.Tyle..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...