Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nikoś2010 napisał(a):
co do slubu to u mnie rewelacji nie było...wiekszosc to obce twarze,trzeba było tańczyć a ja z moim chłopem...hmmmm co jak co ale w tańcu to my się nie zgadzamy...hehehe 😁
przez cała imprę chciało mi się spać (ciąża)a goście jak na złosc nie spieszyli się do wyjścia 😉



Nikoś no tego tez sie boje !! bo my w tańcu każdy sobie rzepkę skrobie :P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

robi się pogoda i oby tak zostało bo zaraz idziemy na szczepienie'
Dodi nie daj się wkręcić , jak teście chcą imprezy to nich se drugi raz ślub biorą 😠, ja miałam przyjęcie na ok 20 osób i wyszłam na plus z kasą a mój brat miał wesele i nie zwróciło się, trafiła się nawet pusta koperta 😞 i masz racje jak się upierają to nich finansują 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dień dobry 🙂
U nas niestety pogoda do d...
Widzę, że wczoraj temat kaszek był wałkowany 😉 Ja niestety na ten temat nic doradzić nie mogę, bo nie mam zielonego pojęcia czy lepiej podawać, czy nie,ale wydaje mi się, ze nikt, ani zaden lekarz nie będzie lepiej wiedział od matki 😉
Dodi współczuję wtracania teściów do slubu, ehh ja bym szybko ich ustawiła i albo kasę dają, albo robimy na moich warunkach, bo mnie poprostu nie stać 😉ale mam nadzieję, że sie jakoś dogadacie 🙂
Nie wiecie jak to jest z solarium jak się karmi piersią, bo wczoraj sobie poleciałam i chciałabym jeszcze parę razy pójść, ale zastanawiam się czy nie ma ono jakiegoś wpływu na pokarm?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry meldujemy sie po kilkudniowej przerwie 🙂
pogoda okropna!!!!!!!!! weekedn majowy wlasciwie skonczyl sie w sobote bo byla jeszcze w miare przyzwoita pogoda ale reszta.... 🤢 ale dzieku temu ze bylo paskudnie i deszczowo poszlam w Wasze slady i zaczelam szukac dla nas jakis atrakcyjnych wczasow 😜 wczoraj zlozylismy wniosek na dowo Marcelinie i moze juz za 2 tyg bedziemy sie gdzies szykowac narazie to czatuje na fajne lasty 🙂

Dodi to nie masz ciekawie z tesciami, my mielismy tak jak chcielismy-slub cywilny i male wesele i nikt sie do nieczego nie wtracal!! ale slyszalam o nie jednej "ciezkiej" sytuacji-znajomi slub przelozyli o 2 lata zeby na niego odlozyc zeby tylko oni decydowali o tym jak bedzie, ale pamietaj nie ma sytuacji bez wyjscia.

Od soboty zaczelam dawac Marcelinie soczki tzn woda zabarwiona soczkiem 😜 na 100 ml napoju 30 soczku i jak narazie jest wszystko ok 🙂

moze byl juz taki temat ale dziewczyny blagam ratujcie!! LYSIEJE!!!!!!!!!!!!! wlosy wychodza mi garsciami!! juz nie wiem co mam robic!? szampony, maski, biostymina, skrzypowita itd juz je nawet skrocilam o polowe i nic!! macie moze jakis skuteczny sposob na wypadanie wlosow??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sibi, zwykle drozdze w tabletkach, kupisz w aptece, tanie jak barszcz a skuteczniejsze od tych wszystkich ,,cudownych specyfikow". Jesz po 10-12 tabletek dziennie. Smierdza, ale da sie przezyc. Oczywiscie nie bedzie efektu drugiego dnia, ale po tygodniu, dwoch powinny przestac wypadac a zaraz potem zaczna Ci odrastac nowe wlosy. Przerobilam to na sobie, w skutek stresu i przemeczenia prawie olysialam, co przy moich krotkich nawet nie dalo sie zamaskowac 🤨, przetestowalo to tez kilka moich klientek i dziala. Powodzenia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy Mamusie!!!
Jai_Ho nie ma czego zazdrościć, bo jakoś i tak sie nie wysypiam , śpię bardzo czujnie, dziś nawet to mnie szczęka boli bo tak krzywo śpię żeby tylko mała słyszeć, ale dzisiaj to nie byłam zbytnio zadowolona z jej snu bo wczoraj przed kapaniem pozwoliliśmy jej pospać i sie wyspała bo zasnęla nam dopiero ok 2 w nocy ale obudziła sie o 10 tak że ja się wyspałam , gorzej z mężem bo wstaje po 5 🤢
dzięki za tytuł, jeszcze go nie widziałam, ale sie skuszę 🙂
Sibi oby te drożdże ci pomogły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
wlasnie wstalismy 🙂
Sibi widze ze wlosy Ci wylatuja ale wlasnie czytalam ze to jest normalne 😞
podczas ciazy jest wytwarzany hormon ktory blokuje wypadanie wlosow a po porodzie jak wszystko wraca do normy z hormonami te wlosy ktore nie wylecialy przez tyle miesiecy wylatuja niestety 😞ale u Ciebie widze ze to juz powazne 😞
bylas u dermatologa?
mi narazie nie wylatuja a niby do 2miesiecy po porodzie zaczynaja wypadac wiec chyba sie uchronilam 😉
no i ja wogole nie farbuje bo mam naturalne i to tez pewnie duzy plus 🙂
Sibi jaki soczek dajesz? 🙂
Dodi trzymam kciukasy zebyscie doszli do porozumienia i tak jak piszesz jesli chca duzego slubu to niech za to zaplaca!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia zazdroszcze 😜
ja tu siedze sama jak kolek calymi dniami a czasem i nocami...
czasem jak dzwonie do domu to oni wszyscy razem np ostatnio ognisko sobie robili a My tu siedzimy w tym cholernym apartamencie 😠 😠 😠

A tak wogole to ja tez musze isc do dermatologa bo mam mega problem ze skora 😞 suchosc wrocila i do tego czerwona skora i piecze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi_W napisał(a):
hej mamusie 🙂
jakos dzis czasu nie miałam i wogole mam nerwa jakiegos.
A mianaowicie w niedzile bylismy u rodziców M. i przedstawilismy nasz pomysł ślubo-chrzcin ,oczywiscie nasz pomysł nie spotkał sie z zainteresowaniem 😞 i aprobatą 😞
wręcz przeciwnie, rodzice chcą wesele takie na 100 osób, cholera jasna, tak nam nagadali ze wogole nam sie odechciało 😞 oczywiscie gadki typu, ze rodzina sie moze obrazic jak ie wszystkich zaprosimy i ze takie przyjecie na pare godzin to wstyd i goscie sobie pomyślą ze zrobilismy na odwal sie 2 w 1 -dawac prezenty i do domu, to słowa tesciów.

Noi wyszlo na to ze chyba wesele odlozymy na wiosne 2011 a chrzciny beda w lipcu, najgorsze jest to ze moi rodzice nie bardzo mają mozliwosc sfinansowac moich gosci i za tych gosci mamy placic my z M. a za gosci M. mają zaplacic jego rodzice. a reszta kosztów to znaczy: ubiór, obraczki, sesja zdjeciowa, orkiestra, samochód dla nas i gosci mamy sfinansowac my, cholera !!!

my tu mieszkanie nie wykonczone do konca, chcemy tez cos odkładac na oszczednosci a tu dupa ze sie wyraze trzeba ciułac na wesele...
a ja sie tak cieszyłam ze juz niedlugo bedzie po wszystkim i z glowy, a tu najprawdopodobniej 2011 😞 pozatym wkurzylam sie na M.
bo mam w maju sporo wydatków, komunia brata, 18 nastka siory i juz prawie goła i wesoła jestem bo prawie codziennie robie jakies zakupy, a to apteka a to to a to tamto, i dzis mówie M. zeby mi przelał przynajmnej polowe kasy za zakupy bo juz prawie nic nie mam a on jakos sie nie kwapi , i z skwaszoną mina mówi ze tez słabo w tym miesiacu u niego ( mamy osobne konta )
tyle ze ona zarabia 3 razy tyle co ja ,przelewam mu co miesiac połowe na rate kedytu mieszkaniowego,,,, wrrrrrr jaka jestem zła 😞nawet nic nie moge sobie kupic bo nie mam za co, wszystko idzie na małą, ostatnio 2 paki pampersów jej kupilam i jeszcze jakies ciuszki na allegro jej zamówilam a M. sie dziwi na co ja kase wydaje ...
No to sie wygadałam heheh


Pozwolisz,że się wtrącę...dwa osobne konta.. 😠 takie są skutki nie małżeńskiego stanu zatem absolutnie nie odkładaj ślubu jest on tak samo ważny jak chrzest.A rodzice..sorry,ale większość tak myśli jak oni,to staroświeckie myślenie,a to wasze życie i kasa.Gdyby to oni finansowali to ok,ale czemu wydają waszą kasę? Dodi tupnij nogą!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopa jak se nie ustawisz także pod względem finansowym to wielka dupa!!! my mamy jedno wspólne konto i nie ma dyskusji mówię trzeba dziecku kupić to czy tamto i kupujemy razem,albo sam jedzie na zakupy dla niej,jak ja coś kupuję dla siebie nawet nie piśnie,dla niego też kupuję nie zapominam ,wszystkim wedle potrzeby.Mąż chodzi jak zegarek 😜
Po ślubie konta wspólne Dodi dobrze Ci radzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek ja jak brałam długo cilest ( ale mówię tu o stosowaniu latami) to po jakimś czasie też występowały krwawienia pomiędzy i długotrwałe, z tym że ja mam alergię na większość środków antykoncepcyjnych.

Co do konta , my też mamy wspólne konto i nie wyobrażam sobie innej sytuacji.
Dodi żyjecie razem, macie wspólne dziecko, dziwne że rozliczacie się po "połowie" to Wasze wspólne życie 🙂
Co do tego ślubu jeszcze, jestem pełna obaw że jeśli zaproponujesz im żeby zapłacili za wszystko to nie będziesz miała prawa głosu w kwestii organizacyjnej. Ale obym się myliła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MyCloud przez to My mamy cywilny na razie! bo koscielny ciezko zalatwic mieszkajac tu jak i cala reszte.
takie rzeczy sa wazne bo nie daj Boze cos sie stanie to sie jest matka z dzieckiem i partner i prawnie nie ma sie prawa do niczego!!!
Cruella ja dostalam okres i zaczelam brac te tabletki wiec to nadal jest okres...
zobacze co bedzie na przyszly miesiac jesli to samo to zmieniam.
a cilest aby przytylam a bralam pare lat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej, jakos dzis mało zorganizowana jestem 😞 mała kima obecnie, a ja wpadłam do Was.

No więc nastapił przełom hehe , dziś rano telefon od rodziców czy podjelismy decyzję o slubie, mój M. na to ze my zamierzamy przeznaczyc tyle ile chcielismy i swoich oszczednosci nie ruszamy !! no i wyszło na to ze rodzice stwierdzili ze oni zapłacą jednak za wszystkich gosci, wódkę i orkiestrę, a my dolozymy do tego tyle ile chcielismy przeznaczyc na nasze przyjecie weselne.
Wiec wyszło na nasze 🙂 i bedzie wesele, ale koszty ponoszą tesciowie, mamy zadecydowac tylko o miejscu jakie chcemy , podac kilka zajazdów , które nam sie podobają a oni juz załatwią wszystko.

Noi dobrze 🙂 jutro do ksiedza ,pytac o terminy idziemy, ale wstepnie 04 wrzesnia tego roku.

🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
Dodi to tak jak u mnie dziś, zero organizacji, mały spał, właśnie się obudził. Kurde On mi w dzień posypia po pół godziny max 😠

Mona ja byłam parę razy na solarium z cyckami ani pokarmem nic się nie działo i nie dzieje, plam na skórze też żadnych nie mam 🙂 (podobno mogą wyjść)

Zaraz ruszam tyłek i jadę do mamy 🙂 Babcia trochę ponosi wnusia a mama Marta sobie odpocznie 😁

Dodi, jestem trochę zdziwiona Waszą "wspólną sytuacją finansową". co prawda u Nas też dwa osobne konta, ale korzystamy tylko z konta M., moje jest puste 😁 mam do niego pełny dostęp 🙂

Sibi, bierz te drożdże, jak radzi JaiHo! Obawiałam się, że mogą wypadać włosy po ciąży, ale odpukać mnie to ominęło.

Mały macha w łóżeczku, zaczyna się niecierpliwić więc muszę d..ę ruszyć po Niego.

Miłego dnia, jakbym nie dała rady już zajrzeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...