Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Aaana co do Twoich dolegliwosci:
ja tez czuje rwanie psitki 😠 i blizna tez boli ale nie codziennie...wkurza mnie to na maxa ale z tym chyba sie nie da nic zrobic 😞
Cruella wspolczuje problemow z kolanem 😞
a tak wogole to posmarowalam buzke cudownym kremem ktory polecila babka w aptece i pomoglo 🙂 nie chce chwalic dnia przed zachodem slonca ale wyglada ze pomogl 🙂
skora gladka czerwna juz nie jest 🙂 oby tak dalej 🙂
za godzine smigamy do kolezanki na kawuske 😜
Mezus chyba dzis wraca bo mowil ze moga zaczac prace od jutra a dzis robia rysunki gdzie co i jak ma byc polaczone wiec powinni skonczyc predzej niz o 8smej to wroci 🙂
w sumie to nie jest az tak daleko bo 100km ale droga totalnie do d...y i schodzi prawie 2godz 😞 no ale jest nadzieja ze wroci 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jai Ho butki śliczne 🙂

Anitek ja nie ściągałam skórki do końca tylko po troszkę przy każdej kąpieli!!!!!!!!!!!
W sumie cała zeszła mu chyba do roku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaiHo Olafik ma ok 10ciu par takich butkow i tylko takie zakladam 🙂
szczerze? to nie uwazam zeby maluchowi ktory jeszcze lezy bylo wygodnie w sztywnych bucikach.
mam takie adidaski bo dostalam sama bym nie kupila na tym etapie iaz wlozylam na nozke i odrazu sciaglam bo to wogole nie jest wygodne tak mysle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję kochane za zyczenia i oklaski 😘

Co do czyszczenia uszu to patyczki nie są zalecane bo upychają część brudu głębiej i moja córcia miała ból ucha i laryngolog Jej wyciągał długim drutem z głębi....ryła przy tym strasznie.
Teraz stosuję krople do uszu CERUMEX,wpuszcza się kilka kropel ,leży się na boku,żeby nie wypłyneło,to rozpuszcza woskowinę i potem na drugi boczek,żeby wyleciało.

Jesli chodzi o sisiola to ja cut odiągam skórkę i polewam wodą,tak mi kazała pediatra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cruella napisał(a):
Jai Ho butki śliczne 🙂

Anitek ja nie ściągałam skórki do końca tylko po troszkę przy każdej kąpieli!!!!!!!!!!!
W sumie cała zeszła mu chyba do roku 🙂


Yyyyyy a czy ja napisalam ze sciagalas skorke do konca? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anitek85 napisał(a):
Martus radze nie sciagac skorki zapytaj lekarza zeby Ci pokazal jak daleko mozesz delikatnie naciagnac zeby nie uszkodzic bo do nawet 2lat moze byc zrosnieta skora a wtedy zrobisz krzywde no i tam sa tetnice wiec trzeba naprawde uwazac.
Ja Olafkowi bardzo delikatnie naciagam i myje podczas kapania 🙂


o matko chyba przestanę tu pisać 🙂
Tak by wynikało z w/w tekstu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jakas dzisiaj nierozgarnieta jestem 😁 wcale mi sie nie chce isc cokolwiek robic ani nigdzie jechac i sie juz pol dnia zastanawiam czy kupic malemu buciki 🙂))mieszkanie szybciej kupilam 🙂)))... zwariowalam chyba. 😮
Dziecko mi zasnelo, to ide zapalic i sie zastanowic nad soba porzadnie 😉
do pozniej 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cruella napisał(a):
Martuś nie wiem jak jest teraz ale jak Adrian był mały to ja mu przy każdej kąpieli ściągałam skórkę, bo gdybym mu tak nie robiła to operacyjnie by mu rozcinali, ale nie wiem jak jest teraz dopytaj swojego pediatrę

Uszy czyszczę pałeczkami ale takimi dla dzieci, są szersze na końcu 🙂 z taką kulką


yyyy ja wogole sie nie odnosilam do Twojego wpisu...
napisalam do to Martus bo tez mam chlopca i juz kiedys pisalysmy o tym...
a to wogole nie mialo nic wspolnego z Twoim postem...Chyba jestes troszke przewrazliwiona 🤨
a tak p.s. jak juz zacytowalas moj post to popatrz jak napisalas" sciagalam skorke" i nie jest tam napisane ze delikatnie i nie do konca 😉
ale to to Ci wkleilam na utarcie nosa tylko...
Czuje jakbym nic nie mogla napisac bo sie odrazu czepiasz 🤨
No ale coz nic na to nie poradze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cruella napisał(a):
anitek85 napisał(a):
Martus radze nie sciagac skorki zapytaj lekarza zeby Ci pokazal jak daleko mozesz delikatnie naciagnac zeby nie uszkodzic bo do nawet 2lat moze byc zrosnieta skora a wtedy zrobisz krzywde no i tam sa tetnice wiec trzeba naprawde uwazac.
Ja Olafkowi bardzo delikatnie naciagam i myje podczas kapania 🙂


o matko chyba przestanę tu pisać 🙂
Tak by wynikało z w/w tekstu



P.s. gdzie jest napisane ze ma nie robic jak Cruella??? nie ma czegos takiego wiec chyba Cie ponioslo kobieto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitko dziecko drogie, ściągałam a nie ściągnęłam.
Słuchaj bo ja odnoszę wrażenie że przez Ciebie nie jestem tu mile widziana, jeśli tak to mi to powiedz.
Za każdym razem jak coś napisze piszesz i Ty, gdziekolwiek, naprawdę, nawet jeśli miałabyś powtórzyć dokładnie to co ja to i tak napiszesz, normalnie zaczynam odnosić wrażenie że postanowiłaś ze mną konkurować. Tylko pytanie w czym, bo to jest forum a nie konkurs cioci dobra rada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella to sie przestan mnie czepiac bo ja nic nie napisalam na Twoj temat 😮 i mnie nagle zaatakowalas...
zreszta co masz na mysli ze pisze gdzie Ty piszesz???przeciez to jest forum to moze ja powinnam miec pretensje ze ktos po mnie wejdzie na jakis watek i pisze to samo co ja 🤨
weszlam na forum bo Maly poszedl spac i akurat zobaczylam pytanie Martusi na temat sciagania skorki i odpisalam nie czytajac wogole innych postow.
Czesto tak robie odpisuje na dane pytanie a za chwile w wolnym czasie czytam co dziewczyny napisaly 🙂
Poza tym jak napisalas cos np. o slubie Dodi zacytowalam Twoja wypowiedz i napisalam "swieta prawda" nie piszac raz jeszcze tego samego wiec nie wiem o co Ci chodzi wogole...
Chyba masz zly dzien 😮
a tak wogole nie ma u Nas czegos takiego ze ktos jest niemile widziany 🤨 to jest forum i kazdy moze pisac o czym chce kiedy chce i po kim chce nawet jesli mialby napisac to samo to to jest tylko wyrazenie swojej opini 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzwoniła tesciówka, mamy juz lokal wstepnie zarezerwowany, zarz Wam wkleje i uciekam sie kimnąc z Julcią bo łeb nie jaks boli 😞
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/965baafe.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/fafec1d9.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/6cbda278.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/041c9708.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej naskoczylyscie na mnie ze dalam Malemu kaszke a to ze karmiace piersia pala fajke albo pija piwo to jest ok...

Uwazam ze to jest nie w porzadku w stosunku do mnie...
Bo nagle to ja jestem nerwowa itd.
A to ze Cruella sie mnie uczepila przed chwila zupelnie bezpodstawnie jest ok...
No to powodzonka 🙂 nie mam zamiaru sie uzerac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek ostatnio na mnie naskoczyłaś że wyskakuje jak Filip z konopii bez czytania postów.... 😁 😁 😁 😁

Dodi restauracja wygląda na baaaaaaardzo elegancką 🙂

Iwiokej dziękuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella wtedy to wogole bylo zupelnie cos innego...
Chodzilo o to ze nie doczytalas ze podanie kaszki bylo pomyslem lekarza a to akurat w tej kwestii o ktorej wtedy pisalysmy bylo wazne 🙂
a dzis ja odpowiadalam na pytanie Martusi ktore nie wymagalo ode mnie zapoznania sie z trescia poprzednich wpisow 🙂
Dobra niewazne nie chce sie klocic jak jakis dziecior a takie pierdoly...
Koniec tematu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

hej laski!
nie wiecie co z CandyMonką?
widzę że już niektóre wybierają wakacje z dzieciaczkami - też chcę bo musze odpocząć tylko że moja Domi jedna z najmłodszych.. i najmniejszych.. trochę się boję... ale jak nie wyjadę to chyba zwariuję 😮
Dodi suuuper sala - b elegancka
Anitek - niedyskretne pyt - jak Cię krępuje to nie odp - czy jak się kochasz to ta blizna cholerna też cię ciągnie..? bo mnie niestety tak 😞 i zastanawiam się czy to z czasem minie.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...